9 записів по темі

Здоров'я котиків

Для кожного відповідального господаря на першому місці завжди стоїть здоров'я його улюбленця. Вибрати якісні медикаменти, які дійсно допоможуть вирішити проблему зі здоров'ям — завдання не з простих. Щороку виробники випускають досить суперечливі препарати для котів. В оглядах ми детально розповімо про медикаменти для тварин та їх ефективність або неефективність на всіх стадіях. У статтях ми обговорюємо такі препарати, як: вітаміни, краплі, антибіотики, засоби від паразитів

З брендом VetExpert (Польща) я вже знайома і раніше писала огляди на продукцію бренду: Вітаміни VetExpert VetoSkin. Краща харчова добавка...

Читати далі...

З виробником Home Food (Україна) я вже знайома і раніше писала огляд на пробіотик для котів. Нагадую, що профілактична лінійка Хоум Фуд складається з 10 корисних фітокомплексів для котів. Для собак виробник також випускає аналогічні харчові добавки.

Читати далі...

Zenses by Nerus (Нідерланди) —європейський виробник натурального лососевого масла для котів та собак. На даний момент компанія не дуже відома на ринку зоотоварів. В Україні представлений тільки один продукт бренду — Salmon Oil (натуральне лососеве масло 500 мл).

Читати далі...

MicrocynAH — передові продукти по догляду за здоров'ям тварин і людей, які виготовлені за запатентованою технологією Microcyn. Продукція відома своїм безпечним і ефективним складом на основі хлорноватистої кислоти.

Читати далі...

Санодерм (Sanodermum) — крем для лікування захворювань шкіри алергічної, бактеріальної та грибкової етіології у собак і кішок. Виробник — корпорація Arterium (Українська фармацевтична компанія).

Читати далі...

VetoSkin (ВетоСкин) — харчова добавка для кішок і собак з дерматологічними захворюваннями. Виробник: компанія VetExpert (Польща).

Читати далі...

Краплі на холку Advocate Bayer для кішок використовуємо протягом 2 років життя моєї кішечки Сюзанни і у мене вже склалася своя думка про цей препарат.

Читати далі...

Сьогодні я поділюся з вами особистим досвідом лікування лупи у моєї кішечки Сюзанни і розповім який засіб нам дійсно допомогло впоратися з цією проблемою.

Читати далі...