23 записів по темі

Здоров'я котиків

Для кожного відповідального господаря на першому місці завжди стоїть здоров'я його улюбленця. Вибрати якісні медикаменти, які дійсно допоможуть вирішити проблему зі здоров'ям — завдання не з простих. Щороку виробники випускають досить суперечливі препарати для котів. В оглядах ми детально розповімо про медикаменти для тварин та їх ефективність або неефективність на всіх стадіях. У статтях ми обговорюємо такі препарати, як: вітаміни, краплі, антибіотики, засоби від паразитів

Орозим (Orozyme) — гігієнічний гель для догляду за ротовою порожниною собак, котів та тхорів. Країна виробник: Бельгія.

Читати далі...

Котервін — краплі для профілактики та лікування сечовивідних шляхів у дорослих котів. Виробник: компанія Veda (Росія).

Читати далі...

Фітоеліта Чиста Шкіра — таблетки (БАДи) для профілактики та лікування дерматитів, екзем у котів та собак. Виробник компанія ВЕДА — спеціалізується на виготовленні бюджетних ветеринарних препаратів для котів, собак та сільськогосподарських тварин.

Читати далі...

Суспензія Уролік — лікувальний збір для собак та котів, який застосовують з метою профілактики і лікування: сечокам'яної хвороби, захворювань сечовивідних шляхів і нирок, профілактики ниркової недостатності. Країна виробник: компанія ЗооХелс (Україна).

Читати далі...

У бренду Beaphar (Нідерланди) дуже великий асортимент нашийників від бліх та кліщів для котів. В даному огляді я не буду давати поради який краще вибрати або який найкращий для вашого вихованця? Огляд на такого роду "аксесуар" буде єдиним в блозі, тому раджу дочитати статтю до кінця.

Читати далі...

Purina Pro Plan FortiFlora (Фортіфлора) Feline Probiotic — сухий вітамінізований пробіотик для відновлення балансу мікрофлори шлунково-кишкового тракту та зміцнення імунітету в період одужання кішок всіх порід і вікових груп. Країна виробник: Франція.

Читати далі...

VetExpert RenalVet (РеналВет) — харчова добавка для кішок та собак з ознаками захворювань нирок (ХНН). Країна виробник: Польща.

Читати далі...

Олія Сезам від українського виробника Хоум Фуд — корисний фітокомплекс до раціону харчування котів на основі рослинних масел.

Читати далі...

Litter Pearls Monthly Monitor — добавка для котячого наповнювача, яка здатна повідомити про перші ознаки захворювання сечовидільної системи у котів. Країна виробник: Нідерланди.

Читати далі...

Canina Petvital Derm Caps — харчова добавка (вітаміни в капсулах) на основі незамінних жирних кислот: масла енотери, цинку і біотину для собак та котів з проблемами шкіри. Країна виробник: Німеччина.

Читати далі...

Apicenna Стоп-Свербіж — суспензія для профілактики і лікування дерматологічних захворювань шкіри у котів. Бренд Апіценна також випускають Стоп-Свербіж спрей для котів та собак і Стоп-Свербіж суспензію для собак. Країна виробник: Росія.

Читати далі...

З брендом VetExpert (Польща) я вже знайома і раніше писала огляди на продукцію бренду: Вітаміни VetExpert VetoSkin. Краща харчова добавка...

Читати далі...

З виробником Home Food (Україна) я вже знайома і раніше писала огляд на пробіотик для котів. Нагадую, що профілактична лінійка Хоум Фуд складається з 10 корисних фітокомплексів для котів. Для собак виробник також випускає аналогічні харчові добавки.

Читати далі...

Zenses by Nerus (Нідерланди) —європейський виробник натурального лососевого масла для котів та собак. На даний момент компанія не дуже відома на ринку зоотоварів. В Україні представлений тільки один продукт бренду — Salmon Oil (натуральне лососеве масло 500 мл).

Читати далі...

MicrocynAH — передові продукти по догляду за здоров'ям тварин і людей, які виготовлені за запатентованою технологією Microcyn. Продукція відома своїм безпечним і ефективним складом на основі хлорноватистої кислоти.

Читати далі...

Санодерм (Sanodermum) — крем для лікування захворювань шкіри алергічної, бактеріальної та грибкової етіології у собак і кішок. Виробник — корпорація Arterium (Українська фармацевтична компанія).

Читати далі...

Краплі на холку Advocate Bayer для кішок використовуємо протягом 2 років життя моєї кішечки Сюзанни і у мене вже склалася своя думка про цей препарат.

Читати далі...

Сьогодні я поділюся з вами особистим досвідом лікування лупи у моєї кішечки Сюзанни і розповім який засіб нам дійсно допомогло впоратися з цією проблемою.

Читати далі...