Відгуки: Home Food олія Omega Balance для котів. Ефективна добавка для шкіри та шерсті

Home Food (Хоум Фуд) масло Omega Balance — корисна добавка, яка забезпечує здорову шкіру та блискучу шерсть у період активного линяння дорослих котів. Країна виробник: Україна.

Home Food масло Omega Balance для кошек

Ціна

100 мл — 132 грн ($3,62)

500 мл — 420 грн ($11,51)

Властивості олії Omega Balance для котів

Свойства масла Omega Balance для кошек

Склад, норми годівлі

Склад: олія атлантичного лосося, олія льону. Олія Омега Баланс є другою лососевою олією від бренду Home Food (навіть ціна однакова). За назвою це не відразу зрозуміло і я б назвала її так: «Лососева олія Omega Balance для котів»?. Норми годування ідентичні класичному лососевому маслу від Хоум Фуд. Різниця у складі між класичною олією та Omega Balance є. У лососевій олії з блакитною упаковкою на другому місці вказаний екстракт розмарину, а у Омега Баланс — олія льону. Шкода, що не вказано відсоткове співвідношення олії у складі.

Состав, нормы кормления Home Food масло Omega Balance для кошек

Показання до застосування, протипоказання

Дія олії Омега фактично 1 в 1 як у класичної лососевої олії (огляд на неї є на сайті). У показаннях у олії Omega Balance зазначено, що вона підходить кішкам для відновлення після линяння. Дозування та протипоказання ідентичні лососевій олії, яку я раніше оглядала.

Показания к применению, противопоказания Home Food масло Omega Balance для кошек

Умови зберігання, термін придатності

Використовувати олію необхідно протягом місяця. Зберігати олію потрібно в холодильнику. У закритого флакона термін придатності 1 рік.

Условия хранения, срок годности

Смакова привабливість

Олія насиченого жовтого кольору (схожа на оливкову). Аромату у олії практично немає. Я була впевнена, що вона гірчить за рахунок олії льону у складі, але цього не сталося. Я трохи спробувала олію Omega Balance і в неї гіркоти немає взагалі. Моя кішка приймала олію з вологим кормом, але вдруге напишу, що зручніше капати її в сухий корм.

Вкусовая привлекательность масла Home Food Омега Баланс для кошек

Ефективність

Я купила олію Omega Balance для покращення стану шкіри та шерсті кішки після активної фази линяння. Результат я помітила через місяць — шерсть кішки стала гладкою і блискучою, а подушечки лап дуже м'які. Чесно кажучи, олія Omega Balance по ефективності мені більше сподобалася, ніж класична лососева олія від Home Food. Але у першої та другої олії результат варто очікувати не менше, ніж через місяць. Побічних реакцій від олії Omega Balance у моєї кішки не було, але виробник в інструкції вказав, що можливе послаблення стулу.

Эффективность масла Omega Balance для взрослых кошек

Підсумок

Моїй кішечці олія Omega Balance допомогла поліпшити стан шкіри та шерсті. Раджу для проби купувати маленький флакон 100 мл та обов'язково враховувати добову дозу та вагу кішки. Для котиків з чутливим ШКТ — можливе послаблення стулу (про це я вище написала).

Інші записи по темі «Home Food»

Інші записи по темі «Лососеве масло»

Ваш коментар