Лососеве масло для котів та собак Zenses by Nerus Salmon Oil. Ідеальний вітамінний коктейль для улюбленця

Zenses by Nerus (Нідерланди) — європейський виробник натурального лососевого масла для котів та собак.

На даний момент компанія не дуже відома на ринку зоотоварів. В Україні представлений тільки один продукт бренду — Salmon Oil (натуральне лососеве масло 500 мл).

Лососевое масло для кошек и собак Zenses by Nerus Salmon Oil

Я вирішила придбати лососеве масло для своєї шотландської кішечки (4 роки) для поліпшення якості шерсті і зміцнення імунітету. У продажу я бачила тільки флакон 500 мл.

Лососевое масло Zenses by Nerus 500 мл

Ціна

500 мл — 350 грн ($12,62)

Ціна і правда європейська. Бюджетною олію не назвеш. Ще хочу підмітити, що масло в прозорій ємності з пластику. Я вважаю, що за таку ціну повинна бути ємність з темного скла.

Із зворотного боку є вся необхідна інформація (англійською мовою)

Nerus Zenses Salmon Oil

Склад

Состав Лососевого масла Zenses by Nerus

Кормова добавка для собак та котів. Масло лосося з незамінними жирними кислотами Омега-3 і 6 є корисним доповненням до раціону вашої собаки або кішки. Для підтримки здоров'я шкіри та шерсті, роботи серця, імунної системи та суглобів.

Склад: 100% (шотландське) масло лосося. Омега-3 жирні кислоти: 16,7%, Омега-6 жирні кислоти: 18,3%, EPA: 4,1%, DHA: 5,6%.

Аналітичні компоненти: сирий жир: 100%, сирий білок: 1,3%, вологість> 1%.

Енергетична цінність: 9400 Ккал / кг.

Використання

  • Собаки і кішки вагою менше 10 кг — 5 мл олії в день
  • Собаки вагою 10-20 кг — 10 мл в день
  • Собаки вагою більше 20 кг — 15 мл в день

Для тварин з вагою менше 5 кг — 2 мл в день. Своїй кішці (вага 7.5 кг) я давала 3 мл в день.

Також виробник вказав: Зберігати при кімнатній температурі. Завжди стежте за тим, щоб у вашого улюбленця була достатня кількість свіжої питної води. Не призначений для вживання людиною. Швидкопсувний після відкриття.

Термін придатності 1 рік з дати виготовлення (вказана на кришці флакона). На жаль, виробник не уточнив точні терміни придатності після розкриття упаковки. В інтернеті я знайшла інформацію і там зазначено, що лососеве масло після відкриття потрібно зберігати в холодильнику, не допускаючи заморожування. Термін зберігання після відкриття флакона — 8 місяців.

Упаковка

Упаковка лососевого масла Zenses by Nerus 500 мл

Упаковка герметична, але наливати масло в корм або шприц незручно. Помпа незручна й масло проливається на всі 4 сторони (вибачте за вираз). В інтернеті читала велику кількість позитивних відгуків і всі в один голос говорили, що дуууууже зручна кришка у використанні. Не розумію хвалебних відгуків. У мене з помпою стосунки не склалися.

Упаковка Zenses by Nerus 500 мл

Аромат лососевого масла нагадує червону ікру (приємний запах). Моя кішка не любитель риби, але масло оцінила позитивно. Я наливала масло в мірний стакан, а потім у шприц (без голки) щоб дозування була не більше 3 мл Масло з шприца наливала в корм 1 раз в день протягом місяця.

Nerus Zenses Salmon Oil Лососевое масло для собак и кошек 500 мл

Підсумок

Лососеве масло Zenses by Nerus рекомендувати можу. Вже на 6 день я помітила покращення шерсті. Шерсть почала блищати, поліпшення шкіри і кігтів також були помічені. Також порадував натуральний склад (без барвників та домішок). Нетравлення олія не викликала (дозування дотримувалися). З мінусів: незручний дозатор, прозорий флакон з пластику, термін придатності 8 місяців після відкриття і звичайно ціна.

Слідкуйте за новими оглядами instagram.com/cathealth.com.ua

Ваш коментар