Відгуки: Розчин Фітокіт для профілактики та лікування котів та собак при урологічному синдромі, сечокам'яній хворобі, запальних захворювань нирок

Фітокіт — розчин для профілактики та лікування урологічного синдрому, сечокам'яної хвороби, а також запальних захворювань нирок, сечового міхура та сечовивідних шляхів, таких як пієліт, цистит та уретрит у котів та собак. Виробник: компанія BioTestLab (Україна).

Розчин Фітокіт для котів та собак 100 мл

Ціна

100 мл — 269 грн ($7,29)

Вартість на розчин Фітокіт стартує від 254 до 288 грн за флакон 100 мл (залежить від магазину).

Склад

Кожен мілілітр препарату містить 0,5 мл водного екстракту (співвідношення 1:10) з суміші лікарських рослинних компонентів: 12,5 міліграм трави пташиного горця (спориш), 7,5 міліграм трави хвоща польового, 5,0 міліграм листя мучниці звичайної і 25,0 міліграм трави ерви шерстистої (півпалу). У складі препарату також присутні допоміжні компоненти: пропіленгліколь, метилпарабен, пропілпарабен та очищена вода.

Склад розчину Фітокіт для котів та собак

Застосування

Препарат Фітокіт використовується для лікування та профілактики урологічних захворювань, таких як сечокам'яна хвороба, уретрит, пієліт, цистит, а також запальних захворювань сечовивідних шляхів, нирок та сечового міхура у котів та собак.

Застосування розчину Фітокіт для котів та собак

Додаю листівку-вкладиш із докладним описом препарату.

Листівка-вкладиш до розчину Фітокіт

Дозування

Для лікування початкових проявів сечокам'яної хвороби, урологічного синдрому, а також запальних захворювань сечовивідних шляхів, сечового міхура та нирок застосовують комплексне лікування з препаратом, який слід приймати внутрішньо двічі на день протягом трьох тижнів. Як додаткову терапію можуть використовуватися симптоматичні засоби.

Дозування розчину Фітокіт для котів та собак

Для профілактики та запобігання рецидивам захворювання препарат Фітокіт приймається внутрішньо в тих же дозах, що і при лікуванні, один раз на день, протягом 7-10 днів. Курс повторюється кожні 2-3 місяці. Препарат можна додавати у воду для пиття.

Інструкція до застосування розчину Фітокіт для котів та собак

Інформації про несумісність із іншими лікарськими засобами немає. Протипоказанням є гостра ниркова недостатність, коли препарат не повинен застосовуватися.

Термін придатності

Термін придатності розчину Фітокіт 2 роки. Зберігати у темному, недоступному для дітей місці при температурі від 5 до 25 градусів.

Термін придатності розчину Фітокіт для котів та собак

Ефективність

Перший раз я дізналася про розчин Фітокіт від читачки блогу. Отримавши консультацію у ветеринара, я вирішила придбати його для профілактики сечокам'яної хвороби у моєї кішки. Розчин Фітокіт давала кішці 1 раз на день по 4 мл (протягом 12 днів).

Ефективність розчину Фітокіт для котів та собак

У комплексі до розчину йде зручний шприц-дозатор 5 мл. Аромат у розчину Фітокіт трав'яний (ненав'язливий). Для мене не було проблемою давати його кішці. Після двотижневого курсу кішечка стала частіше ходити до туалету та більше пити водички. Побічних реакцій я не спостерігала, але це індивідуально у кожного улюбленнця. Як профілактика сечокам'яної хвороби, Фітокіт зарекомендував себе добре, він досить м'який для організму кішки.

Ефективність препарату Фітокіт 100 мл для котів та собак

Розчин може бути трохи темнішим, ніж на моєму фото (залежить від освітлення).

Підсумок

Для профілактики захворювань сечовивідної системи у котів та собак, Фітокот є чудовим препаратом. Однак, перед його застосуванням рекомендую проконсультуватися з ветеринарним лікарем.

Ваш коментар