Відгуки: Фітоеліта Чиста Шкіра для котів та собак. Ефективність та побічна реакція для котів із сечокам'яною хворобою

Фітоеліта Чиста Шкіра — таблетки (БАДи) для профілактики і лікування дерматитів, екзем у котів та собак. Виробник компанія ВЕДА — спеціалізується на виготовленні бюджетних ветеринарних препаратів для котів, собак та сільськогосподарських тварин.

Знайомство з препаратом Фітоеліта Чиста Шкіра відбулося ще навесні 2021 року. Моя кішечка з проблемами шкіри (на той момент) пропила курс вітамін і я можу поділитися досвідом, ефективністю та протипоказаннями для котів і кішок з сечокам'яною хворобою.

Фитоэлита Чистая Кожа 50 таблеток

Ціна

50 таблеток — від 55 грн ($2,02) до 80 грн ($2,93)

Ціна в різних зоомагазинах відрізняється, але все одно вона невисока.

Таблетки Фитоэлита Чистая Кожа для котов и собак

Показання до застосування

Показания к применению Фитоэлита Чистая Кожа для котов и собак

Фітоеліта Чиста Шкіра застосовують профілактично і як додаткове лікування собак та котів при захворюваннях шкіри (піодермія, фолікуліт, дерматомікоз, кропив'янка, дерматит, некроз, свербіж різного походження, виразки та інфекції шкіри), застосовують як очисний і дренажний засіб.

Зберігати при температурі від 0 до 25 градусів.

Склад

Состав Фитоэлита Чистая Кожа для кошек и собак

Фітоеліта Чиста Шкіра — лікарський засіб для котів та собак, який містить водний екстракт з лікарської рослинної сировини і наповнювача для таблетування у співвідношенні: компонент ЧК (водний екстракт з трав — 3,52 г. зокрема: листя кропиви, трава сухоцвіту, корінь лопуха, квіти календули, корінь кульбаби, квіти ехінацеї, трава хвоща польового, трава череди, квіти таволги, трава деревію, березові бруньки, листя берези, кореневище і корінь родовика, трава чистотілу, трава звіробою, квіти ромашки, корінь солодки, трава будри плющевидної, кореневища з корінням валеріани, листя подорожника, кореневища лепехи, кора дуба). Допоміжні компоненти: крохмаль, лактоза, стеарат кальцію — до 100%. Сировина пройшла радіобіологічний контроль.

Інструкція (листівка-вкладка)

Инструкция к таблеткам Фитоэлита Чистая Кожа для котов и собак

В інструкція вказано докладний склад та лікувальні властивості препарату для домашніх тварин.

Дозування і протипоказання

Дозировка и противопоказания к таблеткам Фитоэлита Чистая Кожа

Терапевтична разова доза:

  • коти і цуценята (на 1 тварину) — 1 таблетка
  • собаки (на кожні 10 кг маси тіла) — 1 таблетка
  • кошенята (на 1 тварину) — 0,5 таблетки

Препарат у цій дозі застосовують:

  • Профілактично — 2 рази на добу протягом 10-15 діб. При необхідності курс повторюють кожні 3-4 місяці.
  • Для лікування тварини при гострій формі перебігу захворювання — кожні 2 години протягом 1-2 діб, далі 3 рази на добу протягом 7-8 діб до зникнення клінічних проявів захворювання.
  • Для лікування тварини при хронічній формі перебігу захворювання — 3 рази на добу до повного одужання.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів.

Термін придатності

Срок годности таблеток Фитоэлита Чистая Кожа для кошек и собак

Термін зберігання трохи більше 1 року (позначка на упаковці).

Ефективність і побічна реакція

Таблетки для котов и собак Фитоэлита Чистая Кожа 50 шт в уп

У таблеток ненав'язливий аромат. Проблем дати таблетку кішці не виникло. Склад препарату мені імпонує (корисні трави). Я давала своїй кішечці по 1 таблетці 2 рази на добу в період загострення алергії (навесні). За ефективністю зміни були помічені на 4 день застосування. Від алергії ми позбулися за допомогою таблеток Фітоеліта Чиста Шкіра, але проявилася дуже важка побічна реакція. На 10 день застосування кішка почала ходити в туалет з кров'ю і це був рецидив сечокам'яної хвороби. Харчування кішки я не змінювала декілька місяців. Ветеринар підтвердив мої підозри на таблетки. Препарат допоміг позбутися алергії, але побічна реакція на якийсь компонент була жахливою для кішки. Такого результату я не очікувала!

Підсумок

Я б не рекомендувала таблетки Фітоеліта Чиста Шкіра котам та кішкам, які перехворіли сечокам'яною хворобою або мають проблеми з нирками. Краще не ризикуйте здоров'ям тварини і купуйте перевірені антигістамінні препарати. Я підозрюю, що виробник особливо не тестував таблетки на кішках з сечокам'яною хворобою, тому вони так завуальовано написали в протипоказання "підвищена чутливість до компонентів". До яких саме компонентів може проявитися ця чутливість і при яких захворюваннях не варто давати ці таблетки кішкам? Виробник безвідповідальний! Я вже втомилася робити зауваження в оглядах за неінформування докладних протипоказань на компоненти в складах препаратів і добавок для домашніх тварин. Дуже сподіваюся, що мій негативний досвід допоможе вам і вашим тваринам максимально уникнути такої неприємної ситуації зі здоров'ям в майбутньому.

Слідкуйте за новими оглядами

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Ваш коментар