7 записів по темі

Аксесуари для котиків

Для того, щоб грамотно підібрати необхідні аксесуари завжди потрібно враховувати: особливість породи, вік, вагу, вподобання кішки. Тут ви знайдете корисну інформацію та поради, які допоможуть вам в майбутньому зробити правильний вибір при купівлі необхідних аксесуарів для улюбленця. У статтях представлена корисна інформація про найпопулярніші бренди іграшок, поїлок та інших аксесуарів для котів

Я вже знайома з брендом Петстейджес (США) і раніше писала огляд на одну з іграшок цього виробника. Цього разу я придбала своїй дорослій кішечці іграшку для здоров'я зубів та ясен — Petstages Fresh Breath Mint Stick.

Читати далі...

Іграшка для котів Petstages (Петстейджес) Catnip Tons of Tails «Товсті хвостики» з котячою м'ятою — одна з найулюбленіших іграшок моєї кішки Сюзанни. Я просто не могла не написати на неї огляд. Країна реєстрації бренду: США, країна-виробник іграшок: Китай.

Читати далі...

Сьогодні у мене незвичайний формат огляду. Я познайомлю вас із мисками, які були у використанні у моєї кішечки останні декілька років. Розглянемо два бренди: Trixie (Німеччина) та Moderna (Бельгія).

Читати далі...

Бренд CROCI SPA — італійська компанія, яка з 1990 року виробляє високоякісні товари для домашніх тварин. Своєї кішечці я купую мишки CROCI SPA 2,5 див. У продажу є ще мишки побільше розміром 5 см, але моя киця любить грати саме з мишками менше 2,5 див.

Читати далі...

Сьогодні я поділюся своїм враженням від когтеточки-лежанки Dream українського виробника Say Meow. Український виробник Say Meow випускає всього 3 види когтеточек-лежанок: Dream — 57х7х24см, Grace — 67х27х24см і Cloud — 61х21х24см

Читати далі...

На керамічну миску «Hello my little cat» від німецької компанії Trixie я відразу звернула увагу із-за її цікавого дизайну. Мисочка є новинкою 2019 року і відрізняється своїм великим діаметром 15 див.

Читати далі...

Днями я вирішила побалувати свою улюбленицю іграшкою у вигляді миші з плюшу від італійської компанії Ферпласт (Ferplаst). Моєму здивуванню не було меж, коли я розглянула її ближче. Вона нереально велика!

Читати далі...