Відгуки: Таблетки AnimAll FitoLine Hepatolife для лікування печінки та жовчовивідних шляхів у котів та собак

Таблетки AnimAll FitoLine Hepatolife призначені для лікування печінки та жовчовивідних шляхів у котів та собак. Країна реєстрації бренду Німеччина, країна виробник таблеток Гепатолайф — Україна.

AnimAll VetLine FitoLine Hepatolife для котів та собак

  • сприяє відновленню клітин
  • покращує антитоксичну функцію
  • нормалізує жовчовиділення
  • зменшує концентрацію холестерину

Пігулки AnimAll FitoLine Hepatolife для котів та собак

Я купувала таблетки Гепатолайф своїй кішці за порадою ветеринара. Лікар рекомендував давати пігулки кішці після антибіотикотерапії для відновлення печінки.

Ціна

упаковка 60 таблеток — 110 грн ($2,98)

Пігулки AnimAll FitoLine Hepatolife Гепатолайф для котів та собак

Склад, застосування, протипоказання, термін придатності

Таблетки AnimAll FitoLine Hepatolife склад, застосування, протипоказання, термін придатності

Склад: 1 таблетка містить діючі речовини: безсмертника піщаного квітки, плоди розторопші, коріння кульбаби лікарської, коріння лопуха, календули квітки, ромашки квітки, кропиви листя, стулки квасолі, плоди шипшини, кукурудзи стовпчики з рильцями.

Застосування: У складі комплексної терапії захворювань печінки та жовчовивідних шляхів, при підвищеному рівні цукру і холестирину, для поліпшення роботи печінки, запобігання відкладенню залишків холестирину, зниження ризику виникнення жовчнокам'яної хвороби, поліпшення метаболізму, для поліпшення засвоєння сухих кормів і профілактика ожиріння у тварин, які пройшли стерилізацію або ведуть малорухливий спосіб життя.

Протипоказання: Жовчнокам'яна хвороба з наявністю каменів. Знижений рівень цукру в крові. Вагітність, лактація. Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Зберігання: В оригінальній упаковці, в недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів, при температурі не вище 25 градусів.

Термін придатності: 3 роки. Не застосовувати після завершення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

В упаковці також є докладна інструкція від виробника до пігулок AnimAll FitoLine Hepatolife.

Інструкція до таблеток AnimAll FitoLine Hepatolife

Дозування для котів та собак

Дозування таблеток AnimAll FitoLine Hepatolife для котів та собак

Інструкція таблетки AnimAll FitoLine Hepatolife Гепатолайф

Ефективність

Таблетки на травах і склад абсолютно безпечний, але кішці чи собаці дати таблетку буде важко. У таблеток аромат лікувальних трав і самостійно улюбленець не захоче їх їсти (навіть у кормі).

Ефективність таблеток AnimAll FitoLine Hepatolife для котів та собак

Своїй кішці я давала пігулку на корінь язика. Не дуже люблю давати у такий спосіб таблетки кішці (іноді це буває важко). Раджу власникам котиків та собак давати медикаменти через таблеткодавець з м'яким наконечником (ветеринарний інтродьюсер лікарських препаратів для котів та собак). Його вартість близько 50–70 грн. Місткість для введення таблеток спростить вам життя та збереже пальці від небажаних укусів.

Таблетка AnimAll FitoLine Hepatolife для котів та собак

Якщо говорити про ефективність, то загальний стан кішки покращав. Побічних реакцій від цих пігулок не було. Я б сказала, що AnimAll FitoLine Hepatolife нагадують таблетки Карсіл для людей.

Підсумок

Пігулки AnimAll FitoLine Hepatolife чудово впоралися з поставленим завданням. Негативних реакцій на організм кішки я не спостерігала. Енімал Ветлайн Гепатолайф непоганий варіант для профілактики хвороб печінки котів та собак. Також до плюсів віднесу бюджетну ціну. Рекомендувати пігулки я можу, але обов'язково в перші дні прийому спостерігайте за вашим улюбленцем. Індивідуальна непереносимість до препарату можлива (навіть попри такий безпечний склад).

Пігулки AnimAll Hepatolife Гепатолайф для домашніх тварин

Слідкуйте за новими оглядами

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Інші записи по темі «AnimAll»

Інші записи по темі «Медикаменти»

Ваш коментар