Відгуки: Орідерміл вушна мазь для котів та собак. Перші ознаки вушного кліща у кішок (фото до та після)

Оридерміл — вушна мазь для котів та собак, яка має антимікробну, антипаразитарну, протигрибкову та протизапальну дію. Країна реєстрації брендів: Польща. Країна виробник: Vetoquinol (Ветоквінол) Біовет Сп. зоо — Польща, Ветоквінол CA — Франція. В Україні реалізують мазь, виготовлену у Польщі.

Вушна мазь Орідерміл для котів та собак

Ціна

10 грам — 275 грн ($ 9,31)

Склад

У 100 г препарату містить діючі речовини: перметрин 1 г, неоміцину сульфат 350 000 МО, ністатин 10 000 000 МО, тріамцинолону ацетонід 0,10 г.

Склад мазь Орідерміл для котів та собак

Фармакологічні властивості

ATC vet класифікаційний код QS02 — ветеринарні препарати, які застосовують у отології. QS02CA04 — Тріамцинолон та протимікробні.

 • Неоміцин — аміноглікозидний антибіотик, діє бактерицидно на грампозитивні та більшість грамонегативних бактерій (E. coli, Staphylococcus spp., Klebsiella spp., Corynebacterium spp. та ін).
 • Ністатин — антибіотик, який має фунгіцидну дію. Особливо ефективний проти Malassezia spp. Candida spp.
 • Тріамцинолону ацетонід — напівсинтетичний кортикостероїд, що характеризується протизапальною, антиалергічною та заспокійливою діями.
 • Перметрин — синтетичний піретроїд, що має акарицидні та інсектицидні властивості. Він порушує роботу натрієвих каналів та блокує передачу нервових імпульсів у комах. Особливо до перметрину чутливі кліщі Otodectes cynotis.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.

Застосування

Лікування собак та котів, що хворіють на отити та дерматити зовнішнього слухового каналу, що викликано бактеріями, грибками та паразитами, чутливими до неоміцину, перметрину та ністатину.

Застосування мазь Орідерміл

Дозування

Перед використанням рекомендується очистити слуховий канал. Нанести невелику кількість препарату (розміром як горошина) та обережно розмасажувати біля основи вуха. Видалити надлишок препарату біля вушної раковини. Курс лікування становить 21 день (період репродуктивного циклу кліщів Otodectes cynotis).

Дозування Орідерміл мазь для вух

Протипоказання, застереження

Не застосовувати препарат для тварин із підвищеною чутливістю до компонентів препарату, а також перфорацією барабанної перетинки. Не використовувати для котів масою тіла менше 1,5 кг і кошенятам молодше 8 тижнів.

Перед застосуванням препарату слід перевірити цілісність барабанної перетинки.

мазь Орідерміл

Докладна інструкція

Детальна інструкція до препарату Орідерміл

Умови зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 15 до 25 градусів. Термін придатності 2 роки.

Умови зберігання вушної мазі Орідерміл

Зберігання вушної мазі Орідерміл

Запобіжні заходи

 1. При роботі з препаратом Орідерміл забороняється пити, вживати їжу та палити.
 2. Після закінчення роботи вимити руки теплою водою з милом.
 3. Не слід підпускати тварину до маленьких дітей та інших тварин під час застосування препарату.
 4. При випадковому попаданні препарату на шкіру або в очі слід промити струменем води, при потраплянні всередину — звернутися до лікаря.
 5. Порожні туби з-під препарату забороняється використовувати для побутових цілей.
 6. Препарат зберігають з пересторогою (список Б) у сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів.

Вушна мазь Орідерміл

Тюбик дуже зручний із ковпачком. Мазь жовтого кольору (без аромату). Я обробляла вуха своїй кішці в одноразових рукавичках. На жаль, фото вмісту тюбика було втрачено.

Перші ознаки вушного кліща у котів

 • Часте розчісування вух (свербіж)
 • Кішка трясе головою
 • Виділення із вушного проходу у вигляді кавової гущі
 • Дерматит та струпи в області ураженого вуха

Як я зрозуміла, що у моєї кішки вушний кліщ? На фото ви можете побачити неприємне захворювання для котів під назвою отодектоз. У здорової кішки не повинні бути такі виділення та темно-коричневі струпи із вушної раковини.

Вушний кліщ отодектоз у моєї кішки

Захворювання легко переплутати з отитом або грибковим ураженням. Я одразу ж поїхала до ветеринарної клініки і там брали лабораторний аналіз у кішки. Результат вушного кліща було підтверджено. Підтвердити діагноз може лише лікар після аналізу. Не раджу займатися самолікуванням.

Захворювання на відодектоз вушний кліщ у домашньої кішки

Лікування при отодектоз відрізняється від інших захворювань (отит, грибок), але симптоми можуть бути схожими. У мене кішка домашня (не на самовигулі). Ветеринар пояснила мені, що кішка може заробити вушний кліщ при контакті з взуттям. Моя Сюзанна на той момент дуже любила лежати на кросівках у передпокої. Безперечно, після цього випадку все взуття ми сховали, а кішку почали лікувати. Ми її відучили більше не спати на взутті (це було дуже складно), але впоралися з поставленим завданням. Захворювання було виявлено у 2020 році і після необхідного лікування Сюзанна більше не хворіла на отодектоз.

Якими мають бути виділення із вушної раковини у здорової кішки?

Виділення з вушної раковини у здорової кішки

Результат до та після очевидний. Я мазала вуха Сюзанні Орідермілом 21 день. Їй дуже не подобалася процедура лікування, але треба було перетерпіти. Мазь дуже ефективна при вушному кліщі.

Мазь Орідерміл

Інформація про виробника

Інформація про виробника мазь Орідерміл

Термін придатності

Все необхідне маркування з датами вказано на упаковці та на самому тюбику.

Термін придатності вушна мазь Орідерміл для собак та котів

Підсумок

Вушна мазь Орідерміл для котів та собак дуже ефективна при захворюванні на вушний кліщ (отодектоз). Без попереднього аналізу у вет клініці — 100% не раджу купувати. Вона коштує недешево, тваринам вона завдає дискомфорту при нанесенні і для людей вона токсична. Тут не той випадок, коли за фото, статтями чи відео на Ютуб можна самостійно вилікувати улюбленця. Краще не ризикувати здоров'ям наших улюблених пухнастиків і звернутися до кваліфікованого спеціаліста.

Слідкуйте за новими оглядами

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Ваш коментар