Відгуки: водостійкий нашийник Beaphar від бліх та кліщів для котів 35 см

У бренду Beaphar (Нідерланди) дуже великий асортимент нашийників від бліх та кліщів для котів. В даному огляді я не буду давати поради який краще вибрати або який найкращий для вашого вихованця. Огляд на такого роду "аксесуар" буде єдиним в блозі, тому раджу дочитати статтю до кінця.

Відразу хочу уточнити: нашийник я не купувала, а дістався він мені разом з котиком, який у нас жив на перетримці.

Ошейник для кошек Beaphar

Ціна

1 шт — 125 грн ($4,69)

Хоч на моєму фото ціна вказана трохи нижче, але з часом вартість змінилася.

Інструкція

Инструкция к ошейнику для кошек Beaphar

Діюча речовина нашийника — діазинон 2,1 г. У показаннях зазначено, що нашийник профілактичний та лікує котів при ураженні ектопаразитами: блохи і кліщі. Щодо лікує я категорично не згодна! Не варто було виробнику таке писати. Профілактика — так, можливо, але лікує це 100% не так.

У протипоказання зазначено: не використовувати літнім котикам, вихованцям які хворіють, тваринам при ураженнях шкіри, кошенятам до 6 місяців, кішкам під час вагітності та лактації. А побічний ефектом може бути роздратування шкіри (алергія на діючий компонент).

Водостійкий нашийник Beaphar (синій)

Водостойкий ошейник Beaphar (синий)

Аромат у нього дуже різкий (неприємний). Така особливість у всіх нашийників від бліх та кліщів.

Листівка-вкладиш до нашийника Beaphar

Листовка вкладыш к ошейнику Beaphar

Термін придатності

Срок годности ошейника Beaphar

Вказано на упаковці, але немає інформації про дату виготовлення.

Підсумок

Водостойкий ошейник для кошек Beaphar

Мій не самий інформативний огляд, але одне скажу точно — я не можу радити/рекомендувати такого роду нашийники (це стосується всіх брендів). Мені ветеринар заборонив їх купувати і використовувати в якості профілактики від бліх та кліщів, так як вони дуже токсичні для тварин. У мене до цього огляду був негативний досвід з нашийником Beaphar Bio (він дорожче, ніж звичайні), але запах був таким же токсичним. Не минуло й 6 годин як у кішки почалася блювота. Я довіряю ветеринару і більше купувати їх не буду. Даремно викинуті гроші. Від бліх та кліщів є велика кількість альтернатив: краплі на холку, спреї, таблетки і шампуні (найефективніші краплі на холку і спреї). Здоров'я вам і вашим котикам! :)

Слідкуйте за новими оглядами

instagram.com/cathealth.com.ua

Ваш коментар