10 записів по темі

Статті про котів

Безумовно, перше чим привертають увагу домашні кішки — позитивні емоції та приємні враження. Не будемо забувати про відповідальність, яку ми несемо за них. Тут ми ділимося корисними порадами для власників котів: виховання, догляд, хвороби, соціалізація, звички та корисні лайфхаки. В категорії представлені цікаві статті про породи кішок — історія походження, забарвлення, характер, здоров'я, ціни на породистих кошенят, а також цікаві факти про найпопулярніші породи в світі.

Тільки недавно у мене з'явилася можливість розповісти свою історію евакуації і як моя кішечка Сюзанна від стресу мало не загинула. 24 лютого росія напала на Україну. Почалася війна. Ми з сім'єю та двома кішками поїхали з міста у безпечніше місце...

Читати далі...

Вважається, що напередодні Нового року та різдвяні канікули можуть завдати справжньої травми для багатьох домашніх тварин. У цій статті я хочу дати рекомендації про те, як власник кішки або кота може полегшити їхнє буття.

Читати далі...

Дуже часто люди стикаються з проблемою виховання і привчання кота до лотка (туалету). Господар намагається встановити місце для котячого пісуара раз і назавжди, а кіт вперто не бажає в нього ходити! Котик вибирає ваш диван або ваше ліжко! Кіт мітить по кутах! Знайома ситуація і вона стала для вас критичною? Тут допоможе одна єдина порада.

Читати далі...

Важко повірити, що такі незвичайні в своїй красі створіння мають земне походження. І в колишні, і в нинішні часи актуальні чутки про те, що бірманські кішки це продукт позаземних цивілізацій або навіть божественних, вищих сил.

Читати далі...

Кішки дуже люблять тепло, приймаючи сонячні ванни влітку або гріючись біля батареї. Кішки краще собак переносять високі температури, але якщо вони піддаються високим температурам, і з ними може статися тепловий удар. Тепловий удар може статися з кішкою не тільки влітку, а й навіть взимку, якщо кішка провела багато часу в жаркому приміщенні або лежачи на батареї.

Читати далі...

Донський сфінкс дуже незвичайний домашній улюбленець, зовнішність якого вражає та дивує відсутністю звичної для котів пухнастої і густої шубки. Деякі особини і зовсім не мають шерсті, а їхнє тіло вкрите яскраво вираженими складками. Коти цієї породи також славляться своїм доброзичливим та миролюбним характером. Вони дуже прив'язуються до господаря, добре ладнають з гостями та іншими вихованцями.

Читати далі...

Всім добре відомо, що кішок називають антидепресантами. Дійсно, ці милі граціозні створіння одним поглядом здатні прогнати смуток. А зовнішність кішки не може залишити байдужим нікого. Зовнішність у всіх кішок відрізняється в залежності від породи. У кожної своя особливість. Чим же відрізняються scottish fold або шотландська висловуха від інших? Відповідь прихована в самій назві породи.

Читати далі...

У рейтингу сайту Cathealth.com.ua братимуть участь українські виробники, які непогано зарекомендували себе в цьому році. Оцінювати будемо: склад, термін придатності і смакову привабливість. В рейтинг кормів для котів 2021 включені вітчизняні виробники натуральних та сухих раціонів.

Читати далі...

У Києві 21-22 вересня на НСК «Олімпійський» відбувся фестиваль для домашніх вихованців і друзів ZooBonusFEST-2019. Звичайно, ми не могли пропустити таку масштабну подію і з великим задоволенням відвідали його в суботу 21 вересня.

Читати далі...

Сьогодні я хочу поділитися своєю історією знайомства з моєї білосніжною кішечкою на ім'я Сюзанна і моїм першим у житті досвідом змісту породистої кішки.

Читати далі...