Відгуки: Краплі Котервін для котів. Профілактика та лікування сечовивідних шляхів. Досвід застосування, рекомендації

Котервін — краплі для профілактики та лікування сечовивідних шляхів у дорослих котів. Виробник: компанія Veda (Росія).

Я дізналася про краплі Котервін ще в 2019 році. Мені порадили їх у ветеринарній клініці. Варіант досить бюджетний і склад здався безпечним.

Капли Котэрвин для кошек by Veda

Ціна

3 флакона x 10 мл — 100 грн ($3,65)

Капли Котэрвин для кошек 3 флакона по 10 мл

Показання до застосування, склад, дозування, протипоказання

Капли Котэрвин для кошек показания к применению, состав, дозировка

Котервін — ветеринарний лікарський засіб у формі стерильного водного настою з лікарських трав, який має сечогінні та протизапальні властивості.

Показання до застосування: препарат застосовують для профілактики та лікування котів при урологічному синдромі і сечокам'яній хворобі.

Дія:

 • сечогінна
 • протизапальна
 • салуретична
 • знеболююча

Склад: 100 мл препарату містить водний відвар лікарської рослинної сировини в співвідношеннях: трави споришу пташиного 1,5%; трави хвоща польового 0,5%; трави споришу почечуйного 0,5%; коренів стальника 1,5%; води дистильованої до 100 мл. Сировина пройшла радіобіологічний контроль.

Дозування: профілактична доза з розрахунку на 1 тварину становить: 2-4 мл одноразово на добу протягом 5-7 днів. Курс повторювати кожні 3-4 місяці. Для лікування тварини при урологічному синдромі або початковій стадії сечокам'яної хвороби препарат застосовують з розрахунку на 1 тварину в дозі: по 2-4 мл 2 рази на добу до зникнення клінічних ознак захворювання. Застосування препарату поєднують із терапією симптоматичними засобами. За відсутності у тварини сечовипускання препарат додатково вводять в кількості до 16 мл в сечовий міхур 1 раз в 2 доби після евакуації сечі шляхом проколу або за допомогою катетера. Перед застосуванням збовтувати.

Капли Котэрвин для кошек упаковка 3 флакона

Умови зберігання: зберігати при температурі від 0 до 25 градусів. Для застосування у ветеринарній медицині.

Протипоказання: підвищена індивідуальна чутливість до препарату.

Побічні дії: при правильному застосуванні не спостерігаються.

Термін придатності

Срок годности капель Котэрвин для кошек

Термін придатності 1 рік (закритого флакона). Після розкриття флакона його потрібно зберігати в холодильнику при температурі від 2 до 8 градусів не більше 7 діб.

Срок хранения капли Котэрвин для кошек

Ефективність

Эффективность капель Котэрвин для кошек

Краплі досить м'яко впливають на організм кішки і в якості профілактики результат непоганий. Якщо говорити про лікування сечокам'яної хвороби, то я б їх не використовувала. За складами мені більше імпонують суспензії: Стоп-цистит Біо та Уролік.

Ножик для вскрытия флакона капель Котэрвин

З мінусів: незручні флакони, які важко відкривати. Виробник поклав в упаковку спеціальний ножик для розкриття флакона, але навіть з ним відкривати було дуже важко.

Підсумок

У моєї кішки не було побічних реакцій від крапель Котервін. До плюсів також віднесу бюджетну ціну. Найбільший мінус — флакони. Другий раз я їх купувати не стану. Всі перераховані причини вказала вище.

Слідкуйте за новими оглядами

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Коментарі до запису 1

Додати коментар

 • Ольга
  Опубліковано: 7 грудня2021 в 18:07 | Посилання
  А препарат Фитокот (Фітокіт) пробовали давать своей кошечки?
  cathealth.com.ua
  Не пробовала и даже не слышала о таком. Загуглила и состав очень даже неплохой. В будущем куплю в профилактических целях и напишу обзор. Спасибо за ваш отзыв :)

Ваш коментар