Відгуки: VetExpert Hepatiale Forte (Гепатіале Форте) Small breed & cats – ефективний засіб для котів та собак маленьких порід при проблемах з печінкою

Препарат VetExpert Hepatiale Forte (Гепатіале Форте) є вітамінно-мінеральним комплексом, розробленим спеціально для маленьких порід собак і котів. Він призначений для підтримки та захисту здоров'я печінки у тварин.

VetExpert Hepatiale Forte Small breed and cats

VetExpert Hepatiale Forte містить низку активних компонентів, включаючи фосфоліпіди (допомагають відновити пошкоджені мембрани печінкових клітин) та L-аспарагінову кислоту (підтримує енергетичний обмін, синтез білка, детоксикацію та захист печінки). Ці інгредієнти допомагають покращити обмінні процеси у печінці, знизити запалення, а також сприяють регенерації печінкових клітин.

Препарат виробляється компанією VetExpert (Польща).

VetExpert Hepatiale Forte Small breed and cats 40 капсул

Ціна

40 капсул – 810 грн ($21,91)

40 таблеток – 590 грн ($15,96)

30 таблеток (Hepatiale Forte Advanced посилений) – 910 грн ($24,61)

VetExpert Hepatiale Forte Small breed and cats препарат для кішок та невеликих собак

Склад, показання до застосування, дозування

На пластиковій баночці VetExpert Hepatiale Forte Small breed and cats є інструкція польською та англійською мовами.

VetExpert Hepatiale Forte Small breed and cats є інструкція польською мовою

У картонну упаковку поклали паперову інструкцію українською мовою.

VetExpert Hepatiale Forte Small breed and cats інструкція на українській мові

Склад: рафінована соєва олія, сирий лецитин, бджолиний віск.

Аналітичний склад: сирий протеїн 23.6%, сира зола 10.68%, сирий жир 57.92%, сира клітковина 0.05%, волога 1.71%.

Добавки: L-аспарагінова кислота – 180.9 г.

Показання для застосування: рекомендовано для котів та собак малих порід для підтримки функції печінки.

Спосіб застосування та дози: кішки – 1 капсула на добу. Собаки – 1 капсула на 5 кг маси тіла на добу. Кінчик капсули слід відкрутити чи відрізати. Стиснути та змішати вміст капсули з їжею або застосовувати перорально. Обов'язково забезпечити тварині вільний доступ до питної води.

Умови зберігання: продукт слід зберігати у сухому місці при температурі від 15 до 25 градусів у щільно закритій тарі. Захищати від сонячного світла та вологи. Зберігати у недоступному для дітей та тварин місці.

Термін придатності

Я придбала VetExpert Hepatiale Forte навесні 2023 року. На упаковці з огляду зазначено, що придатна до травня 2024 року.

Термін придатності препарату VetExpert Hepatiale Forte Small breed and cats

Ефективність

Моїй кішечці (їй 6.5 років) Hepatiale Forte призначив ветеринарний лікар у профілактичних цілях. Курс прийому препарату від 1 до 3 місяців – профілактика після антибіотикотерапії, ожиріння. У разі хронічних захворювань (печінкова недостатність, печінкова енцефалопатія) – рекомендується застосовувати без перерви до 6 місяців.

Капсули VetExpert Hepatiale Forte Small breed and cats

Хочу наголосити на капсулах Twist-off. Мені ветеринар сказав давати лише вміст капсули в корм, але виробник уже почав писати, що давати їх можна цілими. Капсула дуже тверда і я б не наважилася давати її цілою кішці. Є велика вірогідність травмувати ясна тварині. Самі капсули виготовлені з бджолиного воску, а при його щоденному споживанні є можливість отримати інтоксикацію (особливо якщо давати капсулу 6 місяців і більше). Вирішувати звичайно вам, але особисто я би не ризикувала, а тим паче більше 2-3 роки тому виробник писав в інструкції давати тільки вміст капсули, а капсула і тоді була виготовлена з бджолиного воску.

Капсули Twist-off VetExpert Hepatiale Forte Small breed and cats

Вміст капсули VetExpert Hepatiale Forte Small breed and cats виглядає так.

Вміст капсули VetExpert Hepatiale Forte Small breed and cats

Я додавала вміст капсули Hepatiale Forte в консерви (можна і в сухий корм або просто в миску). Смак "вітамін" моїй кішці дуже сподобався.

Смакова привабливість вітамін VetExpert Hepatiale Forte Small breed and cats

Після курсу прийому препарату не можу сказати, що візуально здоров'я кішки змінилося на краще чи гірше. В принципі, у профілактичних цілях після тривалого лікування медикаментами, Hepatiale Forte не завадить вашому улюбленцю.

Підсумок

Насамперед, VetExpert Hepatiale Forte Small breed and cats – це хороший профілактичний препарат для печінки домашніх тварин. Якщо серйозне захворювання печінки, то курс буде тривалішим. В асортименті VetExpert Hepatiale є капсули (їх легше давати котам та собакам) та таблетки (вони бюджетніші, але на смак не такі приємні для улюбленців). Перед прийомом препарату краще порадьтеся з ветеринарним лікарем. Просто так давати здоровій тварині цей препарат не рекомендую. Маленьким кошенятам і цуценятам VetExpert Hepatiale Forte Small breed and cats давати заборонено (відповідь вет лікаря на це питання).

Плюси та мінуси VetExpert Hepatiale Forte Small breed and cats

Ваш коментар