Незалежні огляди на сухі корми, косметику, іграшки, наповнювачі та медикаменти для кішок

Cat Health: огляди котячих кормів, медикаментів, наповнювачів, іграшок

Optimeal Cat Adult Sterilised Turkey зі смаком індички - це сухий корм, спеціально розроблений для стерилізованих котів. Він містить усі необхідні поживні речовини для підтримки здоров'я стерилізованих кішок, включаючи білок, жири, вуглеводи, вітаміни, мінерали та таурин. Корм Optimeal Cat Adult Sterilised Turkey підходить для котів усіх порід віком від 1 до 7 років. Доступний в упаковках 200 грам, 650 + 650 грам, 1,5 кг, 4 кг та 10 кг. Клас корму: супер-преміум, країна-виробник: Україна.

Читати далі...

Британський короткошерстий кіт – одна з найбільш популярних порід котів у сучасному світі, яка відома своєю розкішною зовнішністю, грайливим характером та легкою догляданістю. Типові її представники – міцні тварини з густою, м’якою шерстю і великими круглими очима. Завдяки своїй масивній статурі, вони виглядають дуже впевнено та аристократично. Представників даної породи чудово знають як вірних компаньйонів зі спокійним та самостійним характером, здатних витримувати тривалі періоди самотності.

Читати далі...

Препарат VetExpert Hepatiale Forte (Гепатіале Форте) являє собою вітамінно-мінеральний комплекс, розроблений спеціально для маленьких порід собак та котів. Він призначений для підтримки та захисту здоров'я печінки у тварин.

Читати далі...

Фітокіт — розчин для профілактики та лікування урологічного синдрому, сечокам'яної хвороби, а також запальних захворювань нирок, сечового міхура та сечовивідних шляхів, таких як пієліт, цистит та уретрит у котів та собак. Виробник: компанія BioTestLab (Україна).

Читати далі...

VetExpert Antiseborrheic Shampoo — дерматологічний лікувальний шампунь для котів та собак. Антисеборейний шампунь від ВетЕксперт рекомендується використовувати при лікуванні себореї, акне, алергічних реакцій на шкірі, а також для профілактики та підтримки здоров'я шкіри та шерсті у тварин. Країна виробник: Польща.

Читати далі...

Essence (Ессенс) це український виробник високоякісних вологих кормів для котів та собак, а також наповнювачів, виготовлених із безпечного натурального матеріалу — тофу. Країна реєстрації бренду Україна, країна-виробник соєвих наповнювачів Китай.

Читати далі...

Brit Veterinary Diet VD Obesity Cat —це спеціалізований лікувальний корм, розроблений для котів, які страждають на ожиріння. Виробник: компанія VAFO PRAHA, s.r.o. (Чехія).

Читати далі...

Деревний наповнювач Природа Sani Pet є універсальним і підходить для використання як для кішок, так і для гризунів та птахів. Наповнювач виготовлений із натурального дерева без додавання будь-яких хімічних речовин. Країна виробник: Україна.

Читати далі...

Beaphar Oftal (Беафар Офтал) — засіб для очищення очей і видалення слізних плям у котів та собак. Країна виробник: Нідерланди.

Читати далі...

Я вже знайома з брендом Петстейджес (США) і раніше писала огляд на одну з іграшок цього виробника. Цього разу я придбала своїй дорослій кішечці іграшку для здоров'я зубів та ясен — Petstages Fresh Breath Mint Stick.

Читати далі...