Відгуки: Антибіотик Синулокс Zoetis для котів та собак. Інструкція до застосування, досвід використання

Таблетки Синулокс Zoetis — антибіотик для котів та собак при захворюваннях шкіри, м'яких тканин, ротової порожнини, сечовивідних шляхів, органів дихання, травного каналу. Країна виробник: США.

Моїй дорослій кішці ветеринар виписав антибіотик Синулокс 250 мг при захворюванні сечовивідних шляхів.

Антибиотик Синулокс 250 мг

Ціна

50 мг — 250 грн ($6,77)

250 мг — 425 грн ($11,51)

500 мг — 500 грн ($13,54)

2 роки тому я купувала упаковку таблеток Синулокс 250 мг за 200 грн ($5,42). Вартість суттєво зросла.

Склад

Кожна таблетка 250 мг містить: амоксициліну тригідрат 200 мг, клавуланової кислоти 50 мг, допоміжні речовини.

Состав таблеток Синулокс 250 мг для кошек и собак

Інструкція до застосування

Фармакологічні властивості: Амоксицилін порушує синтез бактеріальної клітинної стінки шляхом інгібування ензимів транспептидази та карбоксипептидази, що викликає осмотичний дисбаланс та загибель бактерії у фазі росту. Резистентність до багатьох антибіотиків спричинена властивістю бактерій виробляти ензим (?-лактамазу), який утворює комплекси з антибіотиками, руйнуючи їх ?-лактамне кільце та викликаючи інактивацію антибіотику. Клавуланат калію інактивує ?-лактамазу, що забезпечує швидку бактерицидну дію амоксициліну проти чутливих до нього мікроорганізмів. Препарат є активним проти багатьох грампозитивних та грамнегативних бактерій, включаючи ?-лактамазо-продукуючі штами: Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Corynebacterium spp., Esсherichia coli, Salmonella, Bordetella bronchiseptica, Proteus spp., Pasteurella, Klebsiella.

Застосування: Лікування котів та собак при захворюваннях шкіри (включаючи лікування глибокої та поверхневої піодермії), м'яких тканин (абсцеси та анальний сакуліт), ротової порожнини (наприклад, гінгівіт), сечовивідних шляхів, органів дихання (включаючи захворювання верхніх і нижніх дихальних шляхів), травного каналу (ентерити), що спричинені мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну та клавуланової кислоти.

Дозування: Перорально у дозі 12,5 мг препарату на кг маси тіла тварини (двічі на добу).

Инструкция к применению антибиотик Синулокс 250 мг для кошек и собак

Для більшості інфекцій включаючи захворювання шкіри, сечовивідних шляхів та травного каналу, приведена доза є ефективною. У тяжких випадках захворювань дихальних шляхів, показник ефективності лікування був кращим при збільшенні дози до 25 мг на кг маси тіла, двічі на добу.

Противопоказания антибиотик Синулокс 250 мг для кошек и собак

Тривалість терапії

Звичайні випадки, включаючи всі показання — у більшості випадків терапія триває 5-7 діб. Хронічні або тяжкі випадки. У випадках, при яких спостерігається значне ураження тканин, більш довгий курс терапії може бути застосовано до повного відновлення уражених тканин.

Засновуючись на клінічних випробуваннях приведена тривалість лікування є рекомендованою:

 • Хронічні хвороби шкіри — 10-12 діб
 • Хронічні цистити — 10-28 діб
 • Хвороби дихальних шляхів — 8-10 діб

Препарат ефективний проти інфекцій, викликаних видами Klebsiella spp., але не ефективний проти інфекцій, викликаних видами Pseudomonas spp. Таблетки зазвичай дають тваринам на долоні, навіть якщо тварини хворі. Альтернативно, таблетка може бути подрібнена та внесена у невелику кількість їжі.

Протипоказання

Підвищена чутливість до пеніцилінів. Препарат не застосовувати кролям, мурчакам, хом'якам чи іншим дрібним травоїдним тваринам.

Застереження

Пеніциліни та цефалоспорини можуть спричиняти гіперчутливість (алергію) після ін'єкції, інгаляції, споживанні чи контакту зі шкірою. Гіперчутливість до пеніцилінів може призводити до виникнення перехресних реакцій з цефалоспоринами та навпаки. Алергічні реакції на ці речовини можуть бути серйозними. Якщо відомо про підвищену чутливість до амоксициліну  — не можна працювати з такими препаратими. Застосовувати препарат необхідно з обережністю. Якщо відбувся контакт з препаратом і з'явились симптоми алергії (почервоніння шкіри) необхідно звернутись за консультацією до лікаря. Свербіж обличчя, очей чи губ, важке дихання є більш серйозними симптомами і потребують негайної медичної допомоги. Після роботи з препаратом необхідно мити руки.

Форма випуску

Таблетки по 250 мг по 5x2 штук у ламінованому алюмінієвому блістері, по 10, 100 чи 500 таблеток в картонній упаковці.

Форма выпуска антибиотик Синулокс 250 мг для кошек и собак

Термін придатності

Зберігання: сухе, темне, недоступне для дітей місце за температури від 10 до 25 градусів. Термін придатності 2 роки.

Срок годности антибиотик Синулокс 250 мг для кошек и собак

Ефективність

Антибіотик дуже ефективний при сечокам'яній хворобі та протягом доби знімає спазми. На другий день застосування кішці стало набагато легше. За рекомендацією ветеринара я давала кішці Сінулокс + таблетки Цистон Himalaya. Цистон препарат для людей. Він на травах і безпечний для котів та собак. Дозування Цистон: 1/2 таблетки 2 рази на день (для котів та собак до 5 кг). Курс прийому таблеток Цистон — 14 днів. Цистон використовували замість Котервін та Стоп-Цистит. Результат лікування потішив. За декілька днів кішка повернулася до звичайного життя.

Антибиотик Синулокс Zoetis 250 мг для кошек и собак

Підсумок

Антибіотик Синулокс Zoetis допоміг моїй кішці подолати рецидив сечокам'яної хвороби і я на 100% можу рекомендувати його власникам котів та собак. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтесь з ветеринаром. З мінусів: ціна та в наявності бачила лише упаковки по 250 мг. Найзручніше прорахувати дозування для тварини з таблетками 50 мг. Давати таблетку не важко і для вибагливих тварин можна подрібнювати її та підсипати у корм. Пігулки не гіркі на смак. На упаковці виробник вказав, що таблетки мають приємний смак для котів та собак.

Слідкуйте за новими оглядами

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Коментарі до запису 1

Додати коментар

 • Ольга
  Опубліковано: 14 серпня2022 в 14:21 | Посилання
  Дякую за дуже корисну інформацію про препарат і лікування! ))
  cathealth.com.ua
  і вам дякую за відгук

Ваш коментар