Відгуки: Алергостоп суспензія для котів. Досвід використання, ефективність

Алергостоп для котів — протизапальна та протиалергічна суспензія, яка прискорює процеси регенерації пошкоджених клітин епідермісу тварини, нормалізує обмін речовин, сприяє покращенню стану здоров'я улюбленця при захворюваннях шкіри. Країна виробник: Україна.

Суспензія Алергостоп для котів

У моєї кішечки на початку жовтня почалося загострення алергії і мені дуже радили суспензію Алергостоп (аналог суспензії Стоп-свербіж).

Суспензія Алергостоп для котів 10 мл

Ціна

10 мл — 120 грн ($3,25)

Ціна в зоомагазинах може відрізнятись від 88 до 140 грн. Я купувала за 120 грн за один флакон 10 мл.

Суспензія Алергостоп для кішок флакон 10 мл

Склад, застосування

Застосування: Лікування захворювань шкіри алергічної природи у котів (кропив'янка, алергічний дерматит, нейродерміт, екзема, атопічний дерматит, алопеції, укуси комах), у тому числі ускладнених бактеріальною інфекцією.

Склад: Препарат містить діючі речовини: тріамцинолон – 0,1%, вітамін B2 – 0,4%, вітамін B6 – 0,2%, вітамін PP – 0,02%, метіонін – 0,1%. Допоміжні компоненти: янтарна кислота, гліцерин, твін-80, КМЦ, бензоат натрію.

Склад та застосування суспензія Алергостоп для кішок

Разом із флаконом 10 мл виробник поклав в упаковку шприц-дозатор 2 мл. Зі шприца зручно давати ліки, оскільки самостійно кішка не захоче його приймати.

Суспензія Алергостоп для кішок та шприц-дозатор 2 мл

Інструкція від виробника

Інструкція до застосування суспензія Алергостоп для котів

Дозування

Алергостоп суспензію дають тваринам внутрішньо одноразово індивідуально під час ранкового годування з невеликою кількістю корму або вводять безпосередньо на корінь язика за допомогою шприца-дозатора.

Дозування препарату Аллергостоп для котів

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не підлягають обробці вагітні та годуючі самки. Не рекомендується застосовувати тваринам, які страждають на цукровий діабет та вірусні інфекції, а також кошенятам віком до 1 року.

У дуже поодиноких випадках при підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату, передозуванні та тривалому застосуванні у тварини можуть проявитися блювання, слинотеча, порушення апетиту, подразнення шкіри, у молодих тварин – уповільнення процесів остеогенезу. При появі зазначених ознак застосування препарату слід припинити. Можливе застосування препарату у кошенят з 2-місячного та у цуценят з 3-місячного віку за призначенням і лише під контролем ветеринарного лікаря, якщо очікуваний ефект перевищує ризик розвитку можливих побічних явищ.

Протипоказання суспензія Алергостоп для котів

Термін придатності

2 роки з дати виготовлення.

Термін придатності суспензія Алергостоп для котів

Ефективність

Суспензія жовтого кольору та по консистенції дуже в'язка та липка (нагадує соплі). Моя кішка була налаштована проти цього препарату, тому я давала її зі шприца. На жаль, метод додавання до корму не спрацював. Суспензія Алергостоп допомогла тільки при симптомах алергії, коли у кішки текли очі коричневою сльозою і при свербінні, але як тільки я припинила давати суспензію — всі симптоми алергії повернулися. При екземах суспензія неефективна. Залисини на шкірі взагалі не загоїлися.

Ефективність суспензії Алергостоп для котів

Підсумок

Дуже слабкий результат у суспензії Алергостоп. Я не фармацевт і не ветеринар, але над формулою препарату потрібно ще добре попрацювати (удосконалити).

Плюси

  • Суспензія не спровокувала побічних реакцій у моєї кішки
  • Відносно невисока ціна

Мінуси

  • Після курсу застосування — алергія повертається (викликає звикання)
  • Не загоює рани, екземи
  • Неприємний аромат та консистенція (важко давати кішці)

Ваш коментар