Коти та Новий Рік. Рекомендації щодо догляду за улюбленцями у новорічні свята

Вважається, що напередодні Нового року та різдвяні канікули можуть завдати справжньої травми для багатьох домашніх тварин У цій статті я хочу дати рекомендації про те, як власник кішки або кота, може полегшити їх буття.

Рекомендации по уходу за любимцами в новогодние праздники

Оскільки коти від природи відмінно маскують ознаки стурбованості, нам іноді важко зрозуміти, що вони хочуть нам сказати. Кішці не складно втекти і сховатися, а господареві легко випустити з уваги, що деякі з наших улюбленців сильно нервують через святкові хлопавки.

Кошки и Новый Год

Рекомендації по догляду за улюбленцями в новорічні свята:

  1. Придбайте седативні феромони, які зменшують страх у котів (попередньо проконсультуйтеся з ветеринаром).
  2. Напередодні урочистостей заберіть вусатого шефа з вулиці (якщо кішка на самовигулі).
  3. Переконайтеся, що у котика є укриття та спальне місце, де є шанс полежати в тиші і спокої, постарайтеся не турбувати, попросіть своїх гостей не підходити і навіть не дивитися на вихованця. Зоровий контакт зі сторонніми людьми часто виходить неймовірно стресовим і викликає почуття невпевненості.
  4. Знайдіть тихе приміщення, куди гул не проникає. Завісьте вікна, щоб спалахи були непомітні.
  5. Переформатуйте середовище проживання для максимальної безпеки. Не вносьте ніяких серйозних змін в обстановці, залиште стару улюблену ковдру кішки на видному місці. Найкраще, якщо мурлика залишиться поруч з вами.
  6. Якщо ви знаєте, що ваш котик боїться гучних звуків, вам слід спробувати дати вихованцеві харчові добавки або їжу з натуральним заспокійливим (лінійка Calm Feline, KalmVet). У складах даних лінійок присутній триптофан, який є попередником серотоніну, «речовини щастя». Можна вживати корм в періоди, коли чотирилапий друг трохи турбується з різних причин. Почніть годувати улюбленця незадовго до вечірки (від декількох днів до тижня або до тих пір, поки у нього знову не відновиться баланс емоцій).
  7. Не давайте кішечці в якості частування або заохочення їжу зі столу або залишки їжі (в тому числі кістки) після новорічних та різдвяних застіль. Жирна їжа для людей не підходить котикам і може зірвати їх шлунково-кишковий тракт.
  8. З особливою обережністю поставтеся до новорічних прикрас (дощики, гірлянди, іграшки, дрібні предмети), які кішка може проковтнути під час гри. Постарайтеся заховати їх подалі від кішки під час вашої відсутності або святкувань з гостями. Безпека вихованця завжди на першому місці!
  9. Багато людей в квартирі, а кішка сором'язлива? Можливо, варто не дозволяти хвостатому приятелеві мати доступ до того простору, де ви проводите вечірку. Постарайтеся виділити окреме приміщення для кішки. Переконайтеся, що у неї є вільний прохід до своєї лежанки, їжі та води. Не забудьте розташувати миски якнайдалі від джерела шуму і туалету кішки.
  10. Категорично не радимо використовувати в житловому приміщенні хлопавки, петарди, бенгальські вогні, які можуть налякати домашніх тварин і завдати їм фізичної та емоційної шкоди.

Уход за кошкой в новогодние праздники

Будемо вдячні коментарям і доповненням списку. З наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! :)

Ми в Instagram

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Ваш коментар