Міжнародний ветеринарний паспорт державного зразка для котів та собак. Ukraine Pet Passport. Оформлення українського паспорта для тварин у 2022 році

За останні пару місяців все частіше помічаю в українських групах питання про міжнародний паспорт для котів та собак: вартість, ціна, обкладинка паспорта, які щеплення для виїзду за кордон тощо. У людей дуже багато питань, на які я намагатимусь відповісти в цій статті.

Розглянемо зразок міжнародного ветеринарного паспорта для домашніх тварин, який є актуальним у 2022 році. Я вже оформила такий паспорт своїй кішці і приклад паспорта надам.

Міжнародний ветеринарний паспорт для котів та собак (Ukraine Pet Passport) можна оформити виключно у державній ветеринарній клініці України. Тільки за цим паспортом можливо виїхати за кордон із улюбленцем. У приватних клініках, зоомагазинах такі паспорти не продають! Краще дзвонити до державних клінік та запитувати про наявність такого паспорта у клініці. На жаль, не у всіх державних ветеринарних клініках його роблять (зважайте на цей момент).

З 1 серпня 2019 року міжнародні перевезення домашніх тварин здійснюються виключно за паспортами встановленого зразка. Для виїзду за кордон потрібен паспорт із темно-синьою обкладинкою. На обкладинці паспорта написано: ВЕТЕРИНАРНО-САНІТАРНИЙ ПАСПОРТ НА ТВАРИНУ PET PASSPORT ПАСПОРТ ДОМАШНЬОЇ ТВАРИНИ UA AA ... (далі номер з 6 цифр). Унікальний номер із 6 цифр дублюється на кожній сторінці паспорта. Приклад паспорта на фото нижче.

Міжнародний ветеринарний паспорт державного зразка для котів та собак Ukraine Pet Passport

Паспорти старих зразків, які не підходять для переміщення із тваринами за кордон.

Паспорти старих зразків, які не підходять для переміщення із тваринами за кордон

За такими паспортами можливе переміщення виключно територією України автобусом, поїздом або машиною.

Паспорти старих зразків, які не підходять для переміщення із тваринами за кордон

Подано не всі приклади старих зразків, але основні я показала. Зверніть увагу на синій паспорт, який дуже схожий на державний паспорт нового зразка. Їх досі продають в інтернеті, але вони не підходять для виїзду із твариною за кордон.

Паспорти старих зразків, які не підходять для переміщення із тваринами за кордон підбірка 3

Повернімося до актуального паспорту нового зразка.

Ветеринарний паспорт на тварину Ukraine Pet Passport

Ми відкриваємо паспорт (3 сторінка із 42).

3 сторінка ветеринарного паспорту

На 3 сторінці всередині паспорта ви бачите листівку з QR-кодом та номером чіпа тварини. Після чіпування ветеринар розміщує у паспорті це доповнення. Вклеювати у паспорт його не потрібно.

Доповнення з QR кодом та номером чипу тварини у паспорті

Пояснення до заповнення паспорта — сторінка 4

Пояснення до заповнення ветеринарного паспорта

Інформація про власника тварини — сторінка 5

Тут лікар повинен дуже уважно заповнити ваші дані: ім'я, прізвище англійською мовою, як у закордонному паспорті. Також індекс, ваше місто, вулиця, номер квартири та будинку (все англійською мовою). Попередньо запишіть всю інформацію про себе та передайте її ветеринару для правильного заповнення документа.

Дуже раджу подивитися правильне написання імені та прізвища на цьому сервісі. Онлайн транслітерація:

https://pasport.org.ua/faq/transliteration

Інформація про власника тварини ветеринарний паспорт сторінка 5

Опис тварини — сторінка 6

Для цього паспорта фото тварини робити обов'язково. Розмір 3.5x4.5 см. Ім'я тварини також має бути вказано англійською мовою.

Опис тварини сторінка 6

Маркування тварини — сторінка 7

Сторінку 7 заповнює ветеринар. У паспорті обов'язково має бути наклейка після чіпування з QR кодом та 15-значним цифровим кодом. Чіп необхідно ставити перед щепленням від сказу (мінімум за 30 днів до щеплення). Процедура чіпування не найприємніша для тварини, але моя кішка перенесла її нормально. Жодних побічних реакцій чіпування не викликає. Це абсолютно безпечна процедура. Після чіпування кішку чи собаку не можна купати 2 тижні. Так мені сказав ветеринар. Також мікрочіп має відповідати міжнародним стандартам ISO 11784, ISO 11785.

Маркування тварини сторінка 7

Видача паспорта — сторінка 8

На 8 сторінці ветеринар заповнює свої дані в паспорт: ім'я та прізвище, номер телефону, адресу, електронну пошту, ставить підпис та 2 мокрі печатки. Вся інформація про лікаря також англійською мовою. Фото 8 сторінки показувати сенсу не бачу (тим більше особисті дані лікаря).

Щеплення проти сказу — сторінка 9

Запис про щеплення роблять з моменту придбання нового паспорта і в день, коли щеплення поставили улюбленцю. Дані минулорічних щеплень не переносять зі старого паспорта до нового. Ветеринарний паспорт старого зразка в мене залишився і там вказані усі вакцини за минулі роки.

Щеплення проти сказу сторінка 9

Лікування Ехінококозу — сторінка 18

Ділюсь усіма заповненими сторінками в паспорті моєї кішки. Щеплення можете зробити і у приватній клініці, але паспорт встановленого зразка можете отримати лише у державній ветеринарній клініці.

Лікування Ехінококозу сторінка 18

Обробка від інших паразитів — сторінка 24

Обробка від інших паразитів сторінка 24

Інші щеплення — сторінка 28

Інші щеплення сторінка 28

Клінічний огляд — сторінка 34

Клінічний огляд сторінка 34

Офіційне оформлення — сторінка 38

На цій сторінці має бути 2 печатки, дата та підпис лікаря.

Офіційне оформлення сторінка 38

За паспортом це всі сторінки, які мають бути заповнені. Ще додам інформацію щодо чіпування. У клініці лікар заповнює дані про вас і вашого улюбленця та переносить їх в електронну базу чіпованих тварин. За це беруть додатково 100-200 грн (ціна скрізь різна). Існує єдина база чіпованих тварин України — tracer.com.ua та міжнародна онлайн база даних Animal ID — animal-id.net

Додаток Animal ID

Я сама перенесла дані з паспорта кішки до міжнародної онлайн бази. У Animal ID є додаток, але мені було зручніше оформити через їх сайт. Складнощів у заповненні не виникло.

https://animal-id.net/

Міжнародна онлайн база даних домашніх тварин Animal ID

Перелік документів для вивезення тварини за кордон

 • Міжнародний ветеринарний паспорт англійською мовою з відмітками про чіпування, щеплення та обробку від паразитів
 • Чіпування та занесення даних чіпа до міжнародної бази даних Animal ID — animal-id.net
 • Довідка про виявлення в крові титру антитіл до вірусу сказу
 • Ветеринарна довідка Форма 1 або форма 1-ВЕТ (видається державним лікарем ветеринарної медицини не раніше, ніж за 3 дні до вивезення тварини за кордон)
 • Міжнародний ветеринарний сертифікат для домашніх тварин, що транспортуються територією ЄС з некомерційною метою (мовою країни, в яку плануєте поїздку)
 • Довідка про те, що тварина не становить племінної цінності (оформляється у Кінологічних організаціях України)
 • Контейнер для транспортування тварин IATA (для міжнародних перевезень тварин в автомобілі, поїзді, літаку)
 • Копія закордонного паспорта господаря кішки чи собаки

Особисто у мене не було досвіду оформлення документів із цього списку (крім міжнародного паспорту). Залежно від країни куди плануєте поїздку — орієнтуйтеся на їх вимоги збору пакету документів на тварину. Достеменно знаю, що не всі країни вимагають довідку про племінну цінність, тому заздалегідь уточнюйте всі нюанси.

Якщо перевозити тварин літаком, то кожна авіакомпанія має свої правила. Попередньо перед поїздкою краще зателефонувати до компанії-перевізника та дізнатися необхідну інформацію. Проїзд за тварину оплачується окремо.

5 років тому я купувала своїй кішці переноску для авіаперевезень Stefanplast Gulliver IATA. Вона важить 3.5 кг + там обов'язково має бути маленька поїлка для води. Раніше моя переноска коштувала 800 грн ($21,88), але зараз вона коштує близько 2500 грн ($68,39).

Переноска для авіаперевезень Stefanplast Gulliver IATA

З останніх актуальних новин, які я знаю про виїзд за кордон з кішками та собаками: з 25 липня у Польщі починають діяти нові правила ввезення домашніх тварин з України. Необхідні документи для перетину кордону з тваринами: паспорт міжнародного зразка (приклад паспорта я вам показала), мікрочіп, щеплення від сказу. Титри антитіл, міжнародний сертифікат, Форма 1-ВЕТ, довідка про племінну цінність — не потрібно робити для польського кордону. Ця інформація актуальна на дату написання статті. Потім можуть бути зміни.

Якщо мандрувати з твариною поїздом в межах України. Потрібен паспорт (не обов'язково міжнародний) з усіма щепленням, форма 1-ВЕТ (під час воєнного стану можуть її не вимагати), пластиковий контейнер (не обов'язково IATA для авіаперевезень), багажна квитанція на кішку або собаку (виняток собака поводир). При купівлі залізничного квитка СВ Люкс і якщо з вами тварина потрібно викупити всі місця в купе (такі правила).

Сподіваюся, що стаття була для вас корисною :)

Ми в Instagram

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Коментарі до запису 168

Додати коментар

 • Мирослава
  Опубліковано: 6 липня в 06:09 | Посилання
  Скажіть, будь ласка, яким має бути фото собаки - на весь зріст, правим боком, лівим боком, тільки мордочка? І чи має ветеринарний лікар ставити печатку на фото або ще щось?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Можете зробити фото мордочки, або краще, собаку у весь зріст. Робіть по центру, щоб фото було чітким и гарно видно (без бліків, розмитості, пересвічення). Штампи на фото не ставлять у паспорті.
 • Марія
  Опубліковано: 13 червня в 14:08 | Посилання
  Доброго дня, підкажіть, будь ласка, де в Харкові можна повний пакет документів зробити?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Марина
  Опубліковано: 7 червня в 00:25 | Посилання
  Підкажіть, будь ласка, де в Полтаві можна з нуля оформити документи на кота для виїзду за кордон? Дякую
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Олександр
  Опубліковано: 28 травня в 13:38 | Посилання
  Підкажіть, будь ласка, де у Харкові можна зробити з нуля повний пакет документів для кішки для вивозу за кордон?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Альона
  Опубліковано: 20 травня в 13:23 | Посилання
  Печатку про обробку від паразитів може ставити тільки ветеринар в державній клініці, чи приватній теж?
  cathealth.com.ua
  Приватний також
 • Ната
  Опубліковано: 16 травня в 20:45 | Посилання
  Доброго дня) Можливо є офіційна інформація, чи обов'язково міняти міжнародний ветпаспорт якщо я змінила прізвище (я вказана як власник тваринки)?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. На жаль, наразі немає чіткої офіційної інформації щодо того, чи необхідно міняти міжнародний ветеринарний паспорт у разі зміни прізвища власника тварини.

  Зверніть увагу, що деякі країни можуть вимагати новий ветеринарний паспорт при ввезенні тварини при зміні прізвища. Це залежить від внутрішніх правил країни. Раджу шукати цю інформацію, на іноземних сайтах країни, в яку будете їхати.
 • Галина
  Опубліковано: 9 травня в 20:01 | Посилання
  Добрий день, підскажіть будь ласка де в Одесі можна якісно та швидко оформити котику паспорт міжнародного зразка з чипуванням та повним дотриманням необхідних заходів.
  Дякую!
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Тетяна
  Опубліковано: 30 квітня в 09:08 | Посилання
  Добрий день. Щоб додати англійську мову в ветеринарний паспорт ви написали: "можливо додати англійські дані до міжнародного ветеринарного паспорта українською мовою через СЕЛЗ". Вибачте, будь ласка, але що таке цей СЕЛЗ і як туди зайти? Обшукала весь інтернет, але не знайшла. Дякую за попередній коментар і вибачте ще раз:)
  cathealth.com.ua
  СЕЛЗ, або Система електронного ветеринарного документообігу, - це платформа, створена Держпродспоживслужбою України для спрощення ведення ветеринарної документації та контролю за обігом тварин та продуктів тваринного походження.

  У вашому випадку, якщо з українськими даними в паспорті тварини виникають труднощі, то краще поруч з українськими даними в паспорті напишіть дані про тварину англійською.
 • Марія
  Опубліковано: 26 квітня в 10:26 | Посилання
  Добрий день!
  Дайте будь ласка адреси, де у Києві зробити паспорт міжнародного зразка для кішки?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Тетяна
  Опубліковано: 23 квітня в 15:52 | Посилання
  Добрий день. А якщо початково паспорт був оформлений українською мовою? (бо в правилах написано що заповнюється англійською або мовою бажаного перебування - і тоді ми не збирались нікуди виїжджати. Паспорт нового зразка, виданий держветклінікою) Чи можна через слеж додати англійські дані? Тобто тоді буде інформацію двома мовами. Чи не втратить паспорт чинності? Дякую.
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Так, можливо додати англійські дані до міжнародного ветеринарного паспорта українською мовою через СЕЛЗ. Це не призведе до втрати чинності паспортом.

  Ось кроки, які вам потрібно виконати:

  1. Зайдіть на веб-сайт СЕЛЗ.
  2. Увійдіть до свого особистого кабінету. Якщо у вас немає особистого кабінету, вам потрібно його створити.
  3. Перейдіть до розділу Міжнародні ветеринарні паспорти.
  4. Знайдіть свій паспорт за номером або ідентифікатором тварини.
  5. Натисніть кнопку Додати англійську мову.
  6. Введіть англійські дані про тварину та власника.
  7. Збережіть зміни.
  Після того, як ви додасте англійські дані, паспорт буде дійсний як українською, так і англійською мовою.
 • Катя
  Опубліковано: 21 квітня в 21:46 | Посилання
  Вітаю. Підскажіть, будь ласка, де в Черкасах можна якісно та швидко оформити песику паспорт міжнародного зразка з чипуванням та повним дотриманням необхідних заходів для виїзду за кордон (Польща).
  А також, можливо, знаєте хто може все зробити та привезти тваринку?
  Дякую
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Анастасія
  Опубліковано: 14 квітня в 21:54 | Посилання
  Здравствуйте, можете, пожалуйста, отправить образей международного паспорта ?
  cathealth.com.ua
  Добрый вечер. Образец в обзоре представлен.
 • Анастасия
  Опубліковано: 10 квітня в 22:28 | Посилання
  Добрый день, где это взять? Международный ветеринарный сертификат для домашних животных, транспортируемых по территории ЕС в некоммерческих целях (на языке страны, в которую планируете поездку) и где в Днепре можно сделать документы на собаку?
  Есть контакты кинологического сообщества ?
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. Всі необхідні вам контакти прислала на пошту. Список кінологічних клубів також написала. Перевіряйте електронну пошту
 • Елеонора
  Опубліковано: 1 квітня в 18:46 | Посилання
  Підкажіть, будь ласка, де придбати паспорт міжнародного зразка для котика у Харкові.
  cathealth.com.ua
  Відповіла вам на пошту
 • Анастасія
  Опубліковано: 30 березня в 15:02 | Посилання
  Добрий день! Скажіть, будь ласка, розділ ХІ заповнюється безпосередньо перед виїздом тваринки за кордон чи має бути заповнений з моменту видачі паспорту?
  Дякую.
  cathealth.com.ua
  Добрий день. У мене був заповнений в момент видачі паспорту
 • Виктория
  Опубліковано: 28 березня в 16:57 | Посилання
  Дивно, в черзі в приватній кліниці розмовляла з дівчиною, яка принесла кішку робити вакцінацію від сказу, ставити чіп і оформлювати міжнародний паспорт. Коштувало це, здається 950 грн. Виявляється клініка не має права видавати такі паспорти і видає щось не то що треба?
  cathealth.com.ua
  Паспорт такого зразка, як у мене в огляді, можна робити лише в державній ветклініці. Якщо в приватній є зразок такого паспорта, то нічого страшного немає.
 • Дмитрий
  Опубліковано: 18 березня в 22:44 | Посилання
  Спасибо за предыдущий ответ!
  Подскажите пожалуйста еще, у меня 2 собаки, есть международный Украинский паспорт, проживаем в ЕС, уже делали тут прививки от бешенства на 3 года, также есть сертификат осмотра у ветеринара.
  Нужен переезд в Болгарию, если ехать только по територии ЕС то судя по всему нужны только:
  - международный паспорт
  - чип
  - действительная вакцина от бешенства
  Но если переезд из третьих стран, то нужны титры и еще какие-то пункты документов, в моем случаи дорога транзитом проходит через третью страну. Ветеринар уверяет что ничего дополнительно не нужно, но у меня есть сомнения, так как все инструкции касаются местных граждан с животными с местными паспортами.

  Вопрос в том, нужны ли титры и остальные дополнительные документы при простом транзите через третью страну (Сербия) или нет ?

  Спасибо!
  cathealth.com.ua
  Добрый день. При транзите через Сербию вам не требуются титры.

  Однако, вам будут необходимы:

  - Ветеринарный паспорт с действующими прививками, включая:
  - Бешенство (сделанную не менее чем за 30 дней до поездки).
  - Дополнительно требуются прививки от чумы плотоядных, инфекционного гепатита собак и лептоспироза.
  - Микрочип.
  - Справка о состоянии здоровья, выданная ветеринаром не более чем за 5 дней до поездки.

  Собаки бойцовых пород должны иметь справку о происхождении, которая не подтверждает их принадлежность к бойцовой породе.

  Это именно по Сербии, но лучше узнавайте у вет врачей.
 • Дмитрий
  Опубліковано: 18 березня в 15:25 | Посилання
  Здравствуйте, является ли Украинский Международный паспорт равносильным Европейскому? Нужно ли менять его на Европейский? Пишут что для Европейского паспорта не нужен сертификат Международный ветеринарный сертификат для домашних животных, но я первый раз слышу за такой докуммент, находясь с собакой в ЕС. Сейчас переезжаю в другую страну ЕС, поэтому возник такой вопрос.
  cathealth.com.ua
  Добрый день. Украинский международный паспорт равносилен европейскому, если образец украинского паспорта соответствует тому, что представлен у меня в обзоре. Не обязательно менять на европейский.

  Вы правы, для европейского международного ветеринарного паспорта не нужен отдельный международный сертификат. Европейский международный ветеринарный паспорт (EU pet passport) сам по себе является достаточным документом для перемещения вашего питомца в пределах стран Евросоюза.
 • Ivan
  Опубліковано: 15 березня в 13:02 | Посилання
  Перепрошую, у тексті попереднього повідомлення втратилася інформація про те кому саме треба документи.
  Документи треба зробити коту :)
  cathealth.com.ua
  Відповіла вам на пошту, яку ви вказали при написанні коментаря на сайті.
 • Іван
  Опубліковано: 15 березня в 12:58 | Посилання
  Добрий день. Можливо ви зможете підказати де в Харкові можна зробити всі маніпуляції для отримання документів та допомогу в оформленні документів для подорожі в Німеччину? Заздалегідь вдячний за допомогу.
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповім вам на пошту
 • Олена
  Опубліковано: 7 березня в 22:47 | Посилання
  Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, де можна оформити міжнародні паспорти котикам у Києві?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Анастасія
  Опубліковано: 5 березня в 16:04 | Посилання
  Добрий день! Підкажіть, будь ласка, стосовно розділу VI в паспорті. Мій пес має титри, але відмітки в паспорті нема. Цей розділ має бути заповнений перед в'їздом в країни ЄС?
  Дякую.
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Так, розділ VI Міжнародного ветеринарного паспорта має бути заповнений перед перетином кордону в країни ЄС, якщо ваш пес має титри на антитіла до збудників інфекційних хвороб.

  Запис про титри має містити таку інформацію:

  - Дата проведення тесту.
  - Назва лабораторії, яка проводила тест.
  - Результат тесту (титр).
  - Назва вакцини, проти якої проводився тест.
  - Серійний номер вакцини.

  Бажано, щоб запис про титри був зроблений англійською мовою.
 • Данило
  Опубліковано: 1 березня в 19:10 | Посилання
  Добрий день! Випадково написав вже коментар, але сайт трохи багнувся, тому обірвалося повідомлення. В мене є декілька запитань стосовно перелічених документів (пакет документів). В мене є дві собаки, одна з них (1) Стафф (11 років) та інша (2)Метис Хаскі (1.5 роки) в жодних немає Міжнародного паспорту, тільки такі що по місту/державі пересуватись. Питання є, що до сертифікату - де його можна взяти та як отримати? Чи для таких великих собак потрібна клітки для пересування потягом або буде достатньо намордника та желетки з повідком? + де або з ким можна зв'язатися в державі яку прямуємо аби дізнатися про необхідний пакет документів для перевезення домашніх тварин? та як повинна відбуватися поїздка на потязі наприклад з України в Німеччину (які заходи існують, та достатньо просто викупити ціле купе у вагоні). Дякую!
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Подорож із собакою поїздами Deutsche Bahn (Німеччина): правила та особливості

  Маленькі собаки (розміром з кішку)

  - Перевозяться безкоштовно у закритому перенесенні.
  - Переноска повинна розміщуватися під сидінням або у багажному відділенні.

  Великі собаки

  Вимагають квиток, який коштує 50 відсотків вартості дорослого квитка.
  Повинні бути на повідку та в наморднику.
  Можуть займати місце поряд із господарем (якщо воно оплачено) або у спеціальному вагоні для перевезення тварин.

  Для всіх собак, незалежно від розміру, необхідно мати ветеринарний паспорт із відмітками про щеплення.

  У деяких поїздах (наприклад, ICE) перевезення собак обмежене. Перед поїздкою рекомендується ознайомитись із правилами перевезення тварин на сайті Deutsche Bahn.

  Контакти, де оформити документи, скину вам на пошту.
 • Данило
  Опубліковано: 1 березня в 19:00 | Посилання
  Здрастуйте! Дуже корисна інформація. В
 • Іван
  Опубліковано: 1 березня в 12:15 | Посилання
  Добрий день!
  Підкажіть, де у Києві зробити паспорт міжнародного зразка для кішки?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Alina
  Опубліковано: 29 лютого в 22:22 | Посилання
  Вітаю. Підскажіть, будь ласка, де в Дніпрі можна якісно та швидко оформити песику паспорт міжнародного зразка з чипуванням та повним дотриманням необхідних заходів для виїзду за кордон (Німечинна).
  А також, можливо, знаєте хто може все зробити та привезти тваринку?
  Дякую
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. Відповіла вам на пошту
 • Світлана
  Опубліковано: 26 лютого в 10:32 | Посилання
  Добрий день, підскажіть будь ласка де в Одесі можна якісно та швидко оформити песику паспорт міжнародного зразка з чипуванням та повним дотриманням необхідних заходів.
  Дякую!
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відправила контакти вам на пошту
 • Любов
  Опубліковано: 23 лютого в 10:11 | Посилання
 • Світлана
  Опубліковано: 22 лютого в 21:58 | Посилання
  Шкодую, що запізно прочитала Вашу статтю. Маю щорічні щеплення, чіп, аналіз на титри і старий міжнародний паспорт 2018 року на кішку. Чи є змога оформити новий паспорт (і де?), щоб не робити позапланове щеплення і не здавати титри знов? Розгублена.. Дякую за звортній зв'язок.
  cathealth.com.ua
  Контакти, де все зробити, я вам дам, але там всі документи з чіпом продають (раніше так точно робили). На пошту вам скину контакти, а далі домовляйтесь з ними.
 • Вікторія
  Опубліковано: 22 лютого в 14:23 | Посилання
  Добрий день, підкажіть будь ласка де можна подивитися перелік необхідних документів на тварину для Франції
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Перелік документів стандартний, як і до інших країн ЄС. В моїй статті все детально описано
 • Любов
  Опубліковано: 21 лютого в 15:01 | Посилання
  Добрий день! Підкажіть будь ласка, які документи треба для перетину Польського кордону папугі корела та де їх можна зробити. Дуже треба. Будь ласка, допоможіть...
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Павел
  Опубліковано: 21 лютого в 13:42 | Посилання
  Добрый день. Интересует паспорт и всё сопутствующее для кота. Для выезда в Бельгию. Где это можно сделать в Киеве? Отпишите, пожалуйста на почту.
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Контакти скинула на пошту
 • Снежана
  Опубліковано: 20 лютого в 20:17 | Посилання
  Добрий вечір,підкажіть де можна купити паспорт та необхідні документи для кота.
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла на пошту, яку вказали при написанні коментаря
 • Галина
  Опубліковано: 14 лютого в 11:34 | Посилання
  Добрий день, підкажіть будь ласка адресу держ клініки де можна зробити песику і котику всі документи для виїзду за кордон (Німеччина). А також можливо знаєте хто може все зробити, щоб власниця не їздила, бо 70+ років вже
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Уляна
  Опубліковано: 13 лютого в 17:34 | Посилання
  Доброго дня, робила для собаки закордонний паспорт, потім подала на титр на антитіла, але через особисту неуважність зробила помилку у даті народження коли заповнювала анкету на титр, зверталася до ветеринара, вона сказала що можна зробити паспорт як втрачений і зробити новий, але потрібно буде наново вакцинувати собаку, чи будуть якісь проблеми при перевезенні закордон собаки, якщо в паспорті буде вказана інша серія вакцинації ніж в титрі, або як вийти із цієї ситуації, бо титр все ж дорожче напевне переробляти
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Деякі країни можуть не визнати титр, якщо серія вакцинації в паспорті не збігається з серією, зазначеною в титрі. Це може призвести до затримки або навіть відмови у перетині кордону для собаки. Зверніться до ветеринарної служби, яка видала титр, і поясніть ситуацію. Можливо, вони зможуть виправити помилку без переробки титру.
 • Тетяна
  Опубліковано: 8 лютого в 03:51 | Посилання
  Добрий день. Підкажіть, будь ласка, інформацію, якщо маєте, про вивезення з України через Польщу до США двох моїх хвилястих папуг. Буду дуже вдячна!
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. Вся інформація не поміститься в одному коментарі. Напишу вам розгорнуту відповідь на пошту
 • Анастасия
  Опубліковано: 5 лютого в 17:21 | Посилання
  Доброго дня!Хочемо зробити документи для домашнего улюбленця( кота),підкажіть куди краще звернутися з даного питання в м.Харкові?
  Дякую заздалегідь!
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Вікторія
  Опубліковано: 22 січня в 14:34 | Посилання
  Доброго дня. Підкажіть будь ласка, хочу забрати своїх котиків за кордон. Щеплення робимо в приватні клініці. Але потрібні паспорти. Чи можна у вас замовити?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Вікторія
  Опубліковано: 22 січня в 14:34 | Посилання
  Доброго дня. Підкажіть будь ласка, хочу забрати своїх котиків за кордон. Щеплення робимо в приватні клініці. Але потрібні паспорти. Чи можна у вас замовити?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Я не продаю паспорти, а тільки надаю контакти людей, які це можуть зробити. Напишу вам на пошту
 • Ірина
  Опубліковано: 16 січня в 18:51 | Посилання
  Доброго дня! Скажіть будь ласка, фото котику треба клеїти в паспорт для виїзду з України? І ще, штрих від чипу треба вклеювати у паспорт чи ні? Дякую
  cathealth.com.ua
  Добрий день. За правилами внесення інформації про тварину в ветеринарний паспорт міжнародного зразка, фото тварини вклеюється в паспорт, якщо вік тварини досяг 1 року. Це правило діє для всіх тварин, незалежно від породи, виду чи країни походження. У паспорті має бути лише одна наклейка з QR кодом та 15-значним цифровим кодом (як на фото у статті). Штрих від чипу вклеювати в паспорт не потрібно. У паспорті є спеціальна графа, де вказується номер чипу. Цей номер потрібно внести в графу, а штрих від чипу можна зберігати окремо.
 • Валерія
  Опубліковано: 15 січня в 15:00 | Посилання
  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, які документи необхідні для сервалів для в'їзду до України? В Польщі на сервалів не видають паспорт, тільки книжку здоров'я, де вписують щеплення від сказу і результат тесту на антитіла. Тому що це не ґатунок кіт свійський, хоча і рід котячих.Чи в Україні можна буде оформити паспорт як на кішку і чи потрібно потім знову робити аналіз на антитіла до сказу?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Розгорнуту відповідь напишу вам на ел. пошту
 • Ольга
  Опубліковано: 9 січня в 14:45 | Посилання
  Добрий день, підкажіть будь-ласка до кого можна звернутись у м. Дніпро, щоб допомогли оформити документи для кота та папуги (якщо є така можливість) за окрему плату. Дякую.
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Лена
  Опубліковано: 4 січня в 20:22 | Посилання
 • Марія
  Опубліковано: 3 січня в 16:35 | Посилання
  Доброго дня.
  Плануємо виїжджати з України з йорком. Всі щеплення зроблені вчасно, але паспорт старого зразка. Куди звернутись в тернополі для допомоги та супроводі з документами?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Тетяна
  Опубліковано: 29 грудня2023 в 22:00 | Посилання
 • Олена
  Опубліковано: 28 грудня2023 в 11:35 | Посилання
  Доброго дня.
  Купили чихуахуа 3 міс,(не в заводчиків)та дізнались що паспорт у нас старого зразка.
  Стоїть наклейка вакцини з міста купівлі та печатка лікарні, та дві наклейки яку зробили ми самі вже вдома(вакцинації). в КСУ не зареєстровані
  Хочу зробити правильно документи міжнародні у державній клініці.
  м.Володимир (Волинська обл)
  Або до кого звернутися?.
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Роман
  Опубліковано: 20 грудня2023 в 11:55 | Посилання
  Добрий день. Чи ставлять якісь відмітки, штампи у ветпаспорті при перетині кордону? Дякую.
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Ні, прикордонники не ставлять відміток у ветпаспорті тварини. Прикордонники перевіряють наявність ветеринарного паспорта, а також результати лабораторних досліджень, якщо вони вимагаються країною призначення.
 • Ірина
  Опубліковано: 29 листопада2023 в 21:56 | Посилання
  Добрий вечір. Дякую за детальну інформацію. Хотіла запитати чи часом не маєте інформації щ приводу чи є хтось в Кропивницькому, хто міг би допомогти (за окрему плату) оформити документи для кота для виїзду за кордон? Вони уже в віці і їм важко це самим зробити…. А я приїхати не можу на достатній час щоб встигнути все зробити. Дуже дякую.
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. Я вам всі відповіді на ваші питання напишу на пошту і контакти, де вам допоможуть з документами для котиків.
 • Ірина
  Опубліковано: 29 листопада2023 в 11:01 | Посилання
  Добрий день.
  Дуже дякую за розгорнутий матеріал.

  Підкажіть будь ласка ще такі моменти, якщо можна:
  1. Купила кота, паспорт старого зразка з двома вакцинами. Це все. Хочу оформити паспорт належного зразка на випадок, якщо буде потрібно виїхати - залишись вакцини та титри. Чи можна робити прививку від сказу пізніше за отримання паспорта чи він буде не дійсний без неї?
  2. Чи обовязково дегельмінтизацію робити в клініці, щоб була печатка в пасопрті чи можна вдома самому та вклеювати\записувати препарат\дату?
  3. Чи можна щеплення, прививки робити в будь якій клініці чи тількі в гос?

  Дякую
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Вакцини можете робити в приватній клініці. Я вам контакти по паспорту скину на вашу почту
 • Татьяна
  Опубліковано: 21 листопада2023 в 20:49 | Посилання
  Добрый день.
  Нахожусь в Польше.Хочу с котом ехать в Украину (в Одессу), а потом возвращаться назад в Польшу.
  У кота Есть европейский паспорт и прививка от бешенства. Титров нет. Какие мои дальнейшие действия, чтобы не было проблем на грвнице в обе стороны.И какие сроки Спасибо
  cathealth.com.ua
  Добрый день.

  Для въезда в Украину с котом вам необходимо предоставить следующие документы:

  1. Ветеринарный паспорт европейского образца или сертификат о состоянии здоровья животного, в котором должна быть указана вакцинация от бешенства.
  2. Справка о действующей вакцинации от бешенства.
  3. В паспорте должна быть пометка, что котик обработан от паразитов. Лучше делайте обработку в вет клинике за 24-48 часов до пересечения границы.
  4. У котика должен быть чип и штрих код этого чипа должен быть вклеен в его европейский пет паспорт.

  Поскольку ваш котик уже имеет ветеринарный паспорт европейского образца и прививку от бешенства, поэтому вам необходимо только получить справку о действующей вакцинации от бешенства. Эту справку можно получить в любой ветеринарной клинике в Польше. Справка должна быть выдана не позднее 1 года до въезда в Украину.

  Также вам необходимо убедиться, что ваш кот чипирован. Если у вашего кота нет чипа, то вам необходимо его установить в ветеринарной клинике в Польше.

  Для возвращения в Польшу с котом вам необходимо предоставить те же документы, что и для въезда в Украину, а также результат на определение титров антител к бешенству. Результат теста должен быть отрицательным.

  Срок действия прививки от бешенства должен быть не менее 1 года на момент пересечения границы с Польшей. Если срок действия прививки меньше 1 года, то вам необходимо будет сделать повторную прививку от бешенства в Украине.

  Ещё добавлю.

  Для въезда в Украину с котом из Польши титры антител делать не нужно. Для въезда в Украину достаточно иметь ветеринарный паспорт европейского образца или сертификат о состоянии здоровья животного, в котором должна быть указана вакцинация от бешенства. Также необходимо убедиться, что ваш кот чипирован.

  Титры антител к бешенству необходимы для возвращения в Польшу с котом.

  Я вам ещё на почту скину контакты, где вам помогут с оформлением документов в Украине, и дополнительно проконсультируют.
 • Ольга
  Опубліковано: 19 листопада2023 в 17:20 | Посилання
  Здравствуйте, подскажите пожалуйста, как приобрести бланк ветеринарного паспорта международного образца в Харькове.
  cathealth.com.ua
  Добрый день. Ответила вам на почту
 • Максим
  Опубліковано: 15 листопада2023 в 13:24 | Посилання
  Добрый день подскажите пожалуйста, где или кто в Одессе могут помочь оформить паспорт на кошку международного образца. Есть паспорт старого образца с прививками. Титр делали в мае 2022 в Болгарии результат из немецкой лаборатории (нужно ли его переделывать). Следующую прививку от бешенства делали в США. Всё вписано в старый паспорт. Хорошего Вам дня!
  cathealth.com.ua
  Добрый вечер. По всем вопросам ответила вам на почту.
 • Вікторія
  Опубліковано: 7 листопада2023 в 14:57 | Посилання
  Подскажите пожалуйста если оформили международный ветеринарный паспорт(как у вас на фото), а всю информацию про питомца записали на укр языке, он будет считаться действительным? И сможем ли мы в случае чего пересечь границу с этим паспортом? Спасибо
  cathealth.com.ua
  Паспорт должен быть заполнен на английском (желательно). Попробуйте дописать на английском рядом с укр версией. По идее, должны конечно пропустить, но никто 100% гарантии дать не может.
 • Марина
  Опубліковано: 6 листопада2023 в 16:05 | Посилання
  Добрый день.Подскажите, пожалуйста в данной ситуации.Есть паспорт на кота международного образца.У кота есть чип,прививки и титры.В паспорте вписаны два владельца(дочка и ее муж).Они находятся за границей.Перевозить кота буду я(другой человек).Я была в ветеринарной клинике,добавить меня как третьего владельца не могут(нет графы),нотариальную доверенность в Украине от владельцев не могу сделать(они за границей).Справку Ф-1 мне в клинике сказали,что не дадут,т.к я не хозяйка кота.Как мне его перевезти за границу?Что ещё нужно сделать?
  cathealth.com.ua
  Добрый день. У вас достаточно сложная ситуация. Это разве что обращаться на свой страх и риск к компаниям-перевозщикам животных. Обратитесь сюда leobus.com.ua (только сразу скажу - это не реклама этого сайта и никто из моих знакомых этим сервисом не пользовались), но возможно они смогут помочь в вашей ситуации. Ещё я нашла такой сайт по перевозке животных - puptravel.com.ua (тоже звоните узнавайте)
 • Антонина
  Опубліковано: 26 жовтня2023 в 07:07 | Посилання
  Подскажите пожалуйста, кем/где выдается «Справка о том, что животное не представляет племенной ценности» (Кривой Рог), и есть ли какие-то конкретные сроки по обработке животного до поездки от различных паразитов. Спасибо.
  cathealth.com.ua
  Справку выдает специалист-кинолог в официально зарегистрированной кинологической организации. Поищите такой клуб в вашем городе и предварительно проконсультируйтесь насчёт справки.
  Обработка от паразитов:

  Инсекто-акарицидная обработка желательно за 24-48 часов до пересечения границы.

  Дегельминтизация проводиться раз в 3-4 месяца - записи в ветеринарном паспорте обязательны с наклейками препаратов, которыми обрабатывали.

  Препараты для обработки желательно использовать:
  Merial FrontLine Combo (для собак), капли на холку Bayer Advocate, капли на холку Stronghold (для кошек).

  Советую обрабатывать только каплями на холку, которые идут от внутренних и внешних паразитов 2 в 1 (это как раз Адвокат капли и Стронгхолд).
 • Антонина
  Опубліковано: 26 жовтня2023 в 07:06 | Посилання
  Подскажите пожалуйста, кем/где выдается «Справка о том, что животное не представляет племенной ценности» (Кривой Рог), и есть ли какие-то конкретные сроки по обработке животного до поездки от различных паразитов. Спасибо.
 • Катя
  Опубліковано: 24 жовтня2023 в 22:26 | Посилання
  Здравствуйте, дайте плиз контакты в Одессе, кто может подготовить комплект Европейских документов, для ввоза собаки в Америку.
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. Відповіла вам на пошту
 • Валерія
  Опубліковано: 24 жовтня2023 в 21:49 | Посилання
  Добрий вечір, коли і ким заповнюється ст. 38 Офіційне оформлення.
  При оформленні паспорта не поставили, що кішка кастрована- це обов'язково?
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. 38 сторінка заповнюється лікарем державної вет клініки. Ставиться підпис, дата і штамп клініки (дата оформлення паспорту). Данні про кастрацію в меня також не стоять, бо робили давно і інформація вказана в звичайному паспорті. В міжнародний паспорт дані про кастрацію не переносили.
 • Еліна
  Опубліковано: 20 жовтня2023 в 09:00 | Посилання
  Добрий день, підкажіть будь ласка, якщо нам поставили штамп на 8 сторінці, а на ньому не видно повній інформації - це критично ? Також нам в Держ. Ветклиниці поставити 1 штамп замість двох ..
  cathealth.com.ua
  Добрий день. В обох випадках – не критично
 • Амалія
  Опубліковано: 11 жовтня2023 в 21:43 | Посилання
  Добрий вечір) Підкажіть, будь ласка, адреси державних клінік у Києві. Бо зараз у кота паспорт старого зразка, хочу переробити) Дякую! :)
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Irene
  Опубліковано: 11 жовтня2023 в 09:03 | Посилання
  Здравствуйте, подскажите пожалуйста контакты где в Харькове оформить международный паспорт для кошки , вакцинацию от бешенства и тест на титры? Хотим выехать в Польшу
  cathealth.com.ua
  Добрый день. Ответила вам на почту
 • Александра
  Опубліковано: 27 вересня2023 в 13:47 | Посилання
  Добрый день
  Подскажите пожалуйста адреса клиник где можно оформить паспорт и форму №1
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Ви не вказали місто, але я напишу вам на пошту альтернативний варіант
 • Юлія
  Опубліковано: 22 вересня2023 в 11:41 | Посилання
  Вітаю! Потрібно оформити паспорт для вивезення кішки за кордон. При можливості надайте контакти хто може все оформити. Дякую.
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Світлана
  Опубліковано: 4 вересня2023 в 11:19 | Посилання
  Добрий день! Підкажіть будь ласка, на сторінці де інформація про власника в першому блоці «1» стоїть інформація моєї мами (раніше жив з нею). Зараз живе зі мною. Якщо в другий блок під цифрою «2» заповнити мене як власника, то пропустять мене за кордон з твариною? Буду їхати я і кіт. Чи треба змінити паспорт і вписати власника тільки мене? Дякую.
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Запишіть себе як другого власника котика. Повинні пропустити
 • Тетяна
  Опубліковано: 31 серпня2023 в 12:21 | Посилання
  Добрий день. Будь ласка, підкажіть де в Кременчуці можна чіпувати та отримати міжнародний паспорт для кота. Дякую.
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Олена
  Опубліковано: 25 серпня2023 в 13:24 | Посилання
  Добрий день. Потрапила на Ваші рекомендації власникам тварин щодо оформлення закордонного ветеринарного паспорта на тварину PET PASSPORT. Для мене все чітко і зрозуміло. Але візит до місцевої державної ветеринарної установи в черговий раз довів, що там розуміють вимоги до оформлення цього документу по-іншому: мене запевнили, що записи виконуються тільки українською мовою, і що вони керуються діючими нормативними документами.
  Уже ознайомившись з документом самостійно, прийшла до висновку, що в Додатку 13 про Правила заповнення, зберігання, списання ветеринарних документівта вимог до їх обліку (пункт 1.1. розділу І) НЕ ЗАЗНАЧЕНО якою мовою потрібно заповнювати PET PASSPORT.
  Звернулася до державної ветеринарної лікарні в обласному центрі, вони теж не заповнюють англійською і пропонують потім самостійно дописати інформацію англійською мовою, якщо нам конче потрібно.
  Буду дуже вдячна, якщо ви допоможете із номером постанови чи будь якого іншого нормативного акту, який регламентує вимогу щодо оформлення англійською мовою.
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Справа не в нормативних актах щодо оформлення документів на территорії України, а у вимогах країн, куди ви будете ввозити тварину. Міжнародний паспорт на тварину повинен бути на іноземній мові (це як ваш закордонний паспорт). В залежності від країни, куда будете перевозити тварину, ви повинні читати "Вимоги до некомерційного переміщення тварин до різних країн світу".

  https://dpss.gov.ua/mizhnarodne-spivrobitnictv/veterinariya-ta-bezpechnist/vimogi-do-nekomercijnogo-peremishchennya-tvarin
 • Евгения
  Опубліковано: 22 серпня2023 в 18:01 | Посилання
  Здравствуйе,а если чип поставили в Польше год назад и мы вернулись в Украину,здесь он действителен будет?
  cathealth.com.ua
  Добрый день. Да, действителен. Чип ставят один раз на всю жизнь и в какой стране его поставили не имеет значения
 • Іванна Шеремет
  Опубліковано: 22 серпня2023 в 15:17 | Посилання
  Доброго дня! В мене є для кота паспорт такий як потрібно, справа в тому що переглядаючи побачила що вся інформація заповнена українською. Як це виправити, можливо дописати збоку?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Так, краще допишіть англійською (це якщо в майбутньому будете вивозити котика за кордон)
 • Ирина
  Опубліковано: 8 серпня2023 в 23:26 | Посилання
  Сколько стоит паспорт для животного международного образца,тот,что с трезубом? Интересует просто цена книжечки этой.
  Благодарю!
  cathealth.com.ua
  Паспорт такого образца не продается в свободном доступе: сайты, olx и тд. Цену и наличие можете узнать только в государственной ветеринарной клинике вашего города.
 • Ольга
  Опубліковано: 2 серпня2023 в 21:23 | Посилання
  Добрый вечер, скажите пожалуйста, где можно купить саму книжечку и ориентировочно какая стоимость, спасибо.
  cathealth.com.ua
  Здравствуйте! Паспорт образца как в обзоре невозможно купить просто так в интернете или где-то на олх незаполненным. Их продают только в государственных ветеринарных клиниках и, как правило, там же их и заполняют (печати клиники и тд). Контакты, где можете сделать скину вам на почту, но снова таки, паспорт этого образца пустым никто не продаст
 • Вікторія
  Опубліковано: 28 липня2023 в 00:46 | Посилання
  Вітаю. Підкажіть будь ласка, де в Кропивницькому можна купити паспорт нового зразка? 2 тижні тому купили малюка мальтіпу, продавець дав міжнародний паспорт, але він на російській мові. Дуже дякую
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Ігор
  Опубліковано: 25 липня2023 в 12:07 | Посилання
  Підкажіть в яку клініку звернутися для оформлення вет.паспорта на собаку. Дякую.
  cathealth.com.ua
  Відповіла вам на пошту
 • Наталія
  Опубліковано: 14 липня2023 в 16:30 | Посилання
  Доброго дня.
  Купили йорка4 міс,(не в заводчиків)та дізнались що паспорт у нас старого зразка.
  Стоять дві наклейки (вакцинації).
  Все,печаток нема.
  Хочу понести песика на огляд,та зробити правильно документи міжнародні у державній клініці.
  м.Черкаси
  Або до кого звернутися у місті.
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Денис
  Опубліковано: 13 липня2023 в 20:31 | Посилання
  Надішліть будь ласка інформацію де це можна зробити в Житомирі. І чи можна придбати паспорт в державній клініці, а прививки, чіпи і т.д. робити в іншій, приватній наприклад?
  cathealth.com.ua
  Розгорнуту відповіть по вашому питанню надіслала на пошту
 • Оксана
  Опубліковано: 11 липня2023 в 14:01 | Посилання
  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, де можна придбати чи оформити паспорт нового зразку в Дніпрі? Є міжнародний ветеринарний паспорт старого зразка, можна його залишити, а нові прививки зробити вже в новому паспорті? Дуже дякую)
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. Відповіла вам на пошту
 • Марія
  Опубліковано: 9 липня2023 в 21:47 | Посилання
  Здравствуйте, подскажите пожалуйста, как мне оформить ветпаспорт нового образца на щенка? (м.Теплик, Бершадь, Гайсин)
  cathealth.com.ua
  Добрый день. Ответила вам на электронную почту, которую вы указали, когда оставляли комментарий на сайте
 • Светлана
  Опубліковано: 3 липня2023 в 17:02 | Посилання
  Доброго дня. Які документи потрібні для перетину кордону Україна-Польша для акваріумних рибок та акваріумних рослин? Дякую
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Маленькі тварини та птахи (наприклад, хом’ячки, морські свинки, папуги, рибки і т.д.) можуть перетинати кордон без необхідності в будь-яких документах. Для рослин також не потрібні документи. Потрібні тільки у випадку якщо везете велику партію рослин на продаж або вони перебувають під загрозою зникнення.
 • Дарья
  Опубліковано: 28 червня2023 в 02:48 | Посилання
  Хочу перевести 14-ти летнего кота через укр.границу. Нужна помощь в оформлении документов
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Ганна
  Опубліковано: 27 червня2023 в 13:27 | Посилання
  найближчим часом планую перевезення двох котів до США через Польщу. В статті дуже докладно і зрозуміло все описано, але не зрозуміла куди звертатися до оформленням необхідних документів
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту. Перевірте спам (можливо мою відповідь туди закинуло).
 • Діана
  Опубліковано: 23 червня2023 в 16:14 | Посилання
  Добрий день. підскажіть будь ласка де замовити такий паспорт для котика?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Таня
  Опубліковано: 22 червня2023 в 12:51 | Посилання
  Добрий день) підскажіть будь ласка де замовити такий паспорт для собаки ?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Неля
  Опубліковано: 11 червня2023 в 11:11 | Посилання
  Доброго дня! Де в Києві можна оформити паспорт на собаню? Дякую
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Напишіть мені на пошту [email protected] і я вам скину контакти
 • Олександр
  Опубліковано: 5 червня2023 в 18:20 | Посилання
  Доброго дня. Підкажіть як і де придбати ветпаспорт на тварину в Миколаєві
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Жанна
  Опубліковано: 13 травня2023 в 21:21 | Посилання
  Підкажіть де в Кропивницькому можна купити паспорт нового зразка
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Nadin
  Опубліковано: 7 травня2023 в 12:43 | Посилання
  Підкажіть де можна прибрати такий паспорт. Наперед вдячна
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Nadiya
  Опубліковано: 1 травня2023 в 14:16 | Посилання
  Доброго дня. Цікавить теж, де купити саме такий паспорт?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Напишіть мені на пошту [email protected] і вам дам контакти
 • Соня
  Опубліковано: 10 квітня2023 в 15:49 | Посилання
  Доброго дня, якщо ветеринар заповнив паспорт українською мовою, це невиправна помилка, чи можна поруч написати англійською?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Невиправна помилка, але зараз важко дістати зразок саме цього паспорту. Вважаю, що варто спробувати написати поруч англійською
 • Оксана
  Опубліковано: 4 квітня2023 в 11:04 | Посилання
  Доброго дня, де можно придбати такий паспорт?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам в дірект інстаграм
 • Юлія
  Опубліковано: 21 березня2023 в 21:29 | Посилання
  Добрий вечір. Підскажіть будь ласка, де можна придбати міжнародний ветеринарно-санітарний паспорт на тварину?
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. Відповіла вам на пошту
 • Томаш
  Опубліковано: 21 березня2023 в 17:48 | Посилання
  Доброго дня, цікавить де можна придбати бланк паспорту. Буду вдячний за відповідь
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. Відповіла вам на пошту
 • Оксана
  Опубліковано: 17 березня2023 в 06:22 | Посилання
  Добрий день! Які правила ввозу тварин на територію України з Польші у березні-квітні 2023року
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Такою інформацією не володію. Тільки знаю, що потрібен міжнародний паспорт (підійде і польського зразку) та чіп. Раджу звернутися до польських вет клінік і вони вам точно скажуть
 • Альона
  Опубліковано: 13 березня2023 в 20:35 | Посилання
  Добрый день! Подскажите где купить паспорт, у меня в городе нет.
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. Відповіла вам на пошту
 • Альона
  Опубліковано: 13 березня2023 в 20:35 | Посилання
  Добрый день! Подскажите где купить паспорт, у меня в городе нет.
 • Марія
  Опубліковано: 9 березня2023 в 11:28 | Посилання
  Доброго дня. Скажіть будь-ласка де взяти бланк паспорту для виїзду закордон в Харкові
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. В Харкові не знаю, але є інший варіант. Ви вказали актуальну електронну пошту під час написання коментарю? Детально можу відповісти тільки на пошту
 • Вікторія
  Опубліковано: 7 березня2023 в 17:51 | Посилання
  Здравствуйте, подскажите пожалуйста,где в Киеве можно сделать чип рование и международный паспорт?
  cathealth.com.ua
  Добрый вечер. Ответила вам на почту
 • Любов
  Опубліковано: 1 березня2023 в 10:53 | Посилання
  Доброго дня! Підкажіть де в Києві можна зробити песику паспорт міжнародного зразка, у нас є паспорт та перші прививки адже песику рік, зараз маємо іти на повторно, просте постало питання, щоб вже зробити для нього паспорт з яким можна буде перетинати кордон
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Анастасия
  Опубліковано: 26 лютого2023 в 15:46 | Посилання
  Здравствуйте, подскажите где в Киеве сделать все документы для животного не пародистого для выезда за границу?
  cathealth.com.ua
  Здравствуйте. Ответила вам на почту
 • Анастасия
  Опубліковано: 26 лютого2023 в 15:46 | Посилання
  Здравствуйте, подскажите где в Киеве сделать все документы для животного не пародистого для выезда за границу?
 • Александр
  Опубліковано: 24 лютого2023 в 18:29 | Посилання
  Добрый день подскажите где в Киеве можно сделать международный загран паспорт коту и собаке а так же чипирование и все что нужно для выезда за границу?
  cathealth.com.ua
  Добрый день. Ответила вам на почту
 • Наталія
  Опубліковано: 24 лютого2023 в 16:02 | Посилання
  Доброго дня, скажіть будь ласка, із цим паспортом,можна їздити по всій європейській унії, чи лише до якихось певних країн???
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Цей зразок паспорту підходить для всіх країн ЄС. Правда, у кожної країни свої правила перетину, і необхідно дізнаватись про додаткові документи на тварину, які потрібно буде показати на пункті перетину кордону.
 • Василь
  Опубліковано: 24 лютого2023 в 00:59 | Посилання
  Привіт. На жаль в мому місті (Чернівці) в державній клініці паспорти відсутні і не відомо коли будуть поставки, а в онлайн продажі тільки старі зразки. Можливо десь придбати нового зразку?
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. Відповіла вам на пошту
 • Елена
  Опубліковано: 22 лютого2023 в 16:39 | Посилання
  Здравствуйте. Что делать, если в ветклинике нет бланка международного паспорта?
  cathealth.com.ua
  Добрый вечер. Ответила вам на почту
 • Елена
  Опубліковано: 21 лютого2023 в 15:57 | Посилання
  Здравствуйте.Где в Киеве можно чипировать и оформить паспорт международного образца.
  cathealth.com.ua
  Добрый день. Ответила вам на почту
 • Алла
  Опубліковано: 20 лютого2023 в 10:53 | Посилання
  Добрый день!
  Где можно купить такой паспорт?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Алла
  Опубліковано: 20 лютого2023 в 10:53 | Посилання
  Добрый день!
  Где можно купить такой паспорт?
 • Денис
  Опубліковано: 19 лютого2023 в 13:55 | Посилання
  Доброго дня. Де можна взяти міжнародний паспорт діючого зразка для кота?
  Дякую
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. Відповіла вам на пошту
 • Nani
  Опубліковано: 18 лютого2023 в 16:10 | Посилання
  Доброго дня! Теж цікавить питання що робити якщо в гос веткліниці немає паспортів (Чернівці)?
  І друге питання: якщо паспорт даного зразка заповнений тільки українською мовою - чи можуть бути проблеми з перетином кордону через це?
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. Відповіла вам на пошту
 • Tetiana
  Опубліковано: 15 лютого2023 в 18:22 | Посилання
  Добрий день,
  Підкажіть будь ласка де можна придбати міжнародний паспорт для собаки і кота
  Чернівці, Франківськ ..немає
  чи може бути ще в якихось містах поблизу ?
  можливо Львів ?
  наперед дякую за відповідь!))
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. Відповіла вам на пошту
 • Олег
  Опубліковано: 14 лютого2023 в 15:14 | Посилання
  Доброго дня !
  де можно зробити міждународний паспорт коту ? в Чернівцях та Івано-Франківську немає паспортів (
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Емілія
  Опубліковано: 14 лютого2023 в 10:03 | Посилання
  Добрий день. Собака 2018 року народження, маємо всі вакцини, чип, але паспорт старого зразка, як тепер бути, потрібно його замінити для виїзду за кордон?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Замінити бажано, але зараз важко дістати новий зразок цього паспорту. Я би в вашій ситуації поїхала зі старим зразком паспорту і на кордоні пояснила ситуацію, що на даний момент немає нових зразків цих паспортів в країні. Це ризик їхати по старому зразку, але робити новий паспорт це буде важко його знайти в вет клініках і переносити ще всі дані в новий зразок – це не одного дня справа.
 • Алина
  Опубліковано: 10 лютого2023 в 23:07 | Посилання
  Где в Борисполе или Киеве можно сделать загранпаспорт для собаки? И что для этого нужно? Можно оформить паспорт не по месту прописки?
  cathealth.com.ua
  Ответила вам на почту
 • Олена
  Опубліковано: 8 лютого2023 в 22:48 | Посилання
  Доброго дня. Чи можна придбати паспорт нового зразка десь? У нашій клініці немає...дякую.
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Олена
  Опубліковано: 8 лютого2023 в 17:03 | Посилання
  Добрий день,підкажіть будь ласка. Якщо зробити зараз вакцинацію,чіп та паспорт мене до 26 лютого випустять з котиком ?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відмітка в паспорті про щеплення проти сказу повинна бути не раніше ніж за 20 днів до перетину кордону, і не пізніше, ніж за 11 місяців до перетину кордону з твариною
 • Анастасія
  Опубліковано: 8 лютого2023 в 16:17 | Посилання
  Добрий день,де зараз можна оформити паспорт у Дніпропетровській області?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Ви не вказали повну адресу пошти і я не можу написати вам лист

  Напишіть мені щодо документів на пошту [email protected]
 • Ирина
  Опубліковано: 8 лютого2023 в 10:26 | Посилання
  Добрий день. Підкажіть, будь ласка, контакти для придбання міжнародного паспорту для собаки,
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Ангеліна
  Опубліковано: 7 лютого2023 в 19:01 | Посилання
  Добрий день. Підкажіть, будь ласка, контакти для придбання міжнародного паспорту для собаки, де і як можна зробити усе необхідне? І якщо можна, приклад фото на паспорт. Дякую!
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту. Приклад фото в паспорті є в листі
 • Ірина
  Опубліковано: 4 лютого2023 в 11:55 | Посилання
  Скільки зараз коштує паспорт ,для вивезення тварини за кордон?
  cathealth.com.ua
  Цього я вам сказати не можу. Які зараз ціни я не знаю. Робила влітку своїй кішці паспорт + щеплення + чіп і вишло 1500 грн
 • Тетяна
  Опубліковано: 31 січня2023 в 18:11 | Посилання
  Добрий день! Підкажіть, будь ласка, де потрібно робити фото кота в паспорт і якого розміру? І чи можна самій його вклеїти?
  Дякую, що допомагаєте своїми порадами!
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Фото вихованця можете зробити вдома. Головне, щоб фото було хорошої якості з гарним освітленням і добре було видно мордочку і бажано тулуб. Також на фото має бути актуальний вік тварини (якою вона виглядає саме зараз). Я робила фото своєї кішки на телефон, а потім роздрукувала в найближчому до мого будинку фотоцентрі і попросила, щоб роздрукували фото кішки розміру як на людський паспорт. Вклеювала фото кішки в паспорт самостійно. Трохи пізніше я вам відправлю приклад фото кішки в паспорті на електронну пошту
 • Дар'я
  Опубліковано: 30 січня2023 в 11:53 | Посилання
  Добрий день, можливо підкажете де в Полтавській області можно зараз купити бланк паспорта для кота?
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. Відповіла вам на пошту
 • Тетяна
  Опубліковано: 27 січня2023 в 08:38 | Посилання
  Як можна отримати міжнародний паспорт собаці, немає в держклініці? Заздалегідь дякую.
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. Відповіла вам на пошту
 • Тетяна
  Опубліковано: 22 січня2023 в 12:50 | Посилання
  Доброго дня, підскажіть будь ласка. Купила цуценя з звичайним паспортом. Підскажіть будь ласка чи обов'язково для вивезення за кордон мають бути внесені в паспорт перші 2 вакцини чи достатньо лише від сказу? Чи можна отримати цей паспорт без присутності тваринки, просто з наявним паспортом?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Ольга
  Опубліковано: 21 січня2023 в 22:38 | Посилання
  Здравствуйте,а чтобы перевезти кролика карликового в Молдову тоже такой же паспорт нужен нового образца?
  cathealth.com.ua
  Я знаю точно, що міжнародний паспорт роблять собакам, котам, фреткам і їм необхідно ставити чіп та збирати цілий пакет документів для виїзду за кордон. А ось хом'яки, декоративні кролики, рибки, морські свинки це супроводжуючі тварини, які не несуть потенційний ризик передачі вірусу сказу. На даний момент дуже тяжко зробити новий зразок цього паспорту. Я би на вашому місці просто зробила в державній ветеринарній клініці документ, що ваш кролик здоровий і якщо є паспорт на кролика з актуальними щепленнями це добре. Раджу ще запитати в ветеринарній клініці щодо вашої ситуації. Лікарі точно повинні знати про оформлення документів на декоративних кроликів
 • Елена
  Опубліковано: 19 січня2023 в 21:32 | Посилання
  Подскажите пожалуйста как быть, если в государственной ветеринарной клинике нет в наличии межд.паспортов и неизвестно когда будут , а выехать надо через границу, есть только паспорта старого образца, а там
  все прививки есть и чипы
  cathealth.com.ua
  О ситуации с паспортами знаю. Я вам ответила на почту
 • Олена
  Опубліковано: 19 січня2023 в 17:00 | Посилання
  Добрий день. Потрібно вивезти кота орієнтала в Британію. Підкпжіть, будь ласка, чи існує послуга отримання міжнародного паспорта , чипа та привівки від сказу а Києві по спрощеному варіанту. Котик стресує і в ідеалі б це зробити на дому. Буду вдячна за відповідь
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Ліна
  Опубліковано: 19 січня2023 в 15:49 | Посилання
  Добрий день! А чіпувати можна в приватній клініці чи тільки в державній? І дані про ветлікаря мають бути тільки державного?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Так, в приватній можете чіпувати, робити щеплення
 • Віка
  Опубліковано: 19 січня2023 в 14:07 | Посилання
  Доброго дня.
  ми на початку січня зробили щеплення від сказу і наклейку вклеїли в старий паспорт. Лікар не сказав нічого про новий зразок. Що тепер потрібно робити? Чи потрібно купувати новій паспорт навіть якщо він буде пустим?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Це якщо ви збираєтеся за кордон, то потрібно новий паспорт. Ви його у вільному доступі не зможете купити, а тільки в державній ветеринарній клініці, але наскільки я знаю зараз дифіцит зразків цих паспортів.
 • Нина
  Опубліковано: 13 січня2023 в 23:29 | Посилання
  Здравствуйте, подскажите, пжл, у меня собака 7 лет, есть старый паспорт со всеми прививками, можно ли сделать чип и занести его в старый паспорт, а далее перенести в новый международный? Имеет ли значение название вакцины для выезда за границу, если мы колим всегда Биокан комплексную, подходит ли она в дальнейшем для нового международного паспорта? Спасибо.
  cathealth.com.ua
  Добрый вечер! Информацию и чипе лучше сразу заносите в новый паспорт. Когда собаке будут ставить чип, то вместе с ним идёт специальная наклейка с уникальним кодом для вет паспорта и эта наклейка будет только в одном экземпляре, поэтому данные о чипе обычно заносят только в один паспорт и приоритетнее — международный.

  Для выезда за границу из вакцин Биокан подходят такие:

  BIOCAN R
  BIOCAN RL
  BIOCAN DHPPI + RL
 • Svitlana
  Опубліковано: 11 січня2023 в 22:22 | Посилання
  Как правильно делать титры после вакцинации через сколько дней? И сколько дней этот анализ на титры годен?
  cathealth.com.ua
  Добрый день! Забор крови для исследования на титрование антител проводится не раньше, чем через 30 дней после вакцинации против бешенства. Титры, сделанные в аккредитованной лаборатории для стран Европы, признаются в течение неограниченного срока при условии, что не будет просрочена вакцинация против бешенства, а если точнее — справка действительна в течение 1 года с возможностью продления срока действия до 3 лет при регулярной ревакцинации кошки или собаки против бешенства.
 • Svitlana
  Опубліковано: 11 січня2023 в 22:20 | Посилання
  Добрый день. А если возвращаться с Германии в Украину какие документы на кошку нужны? Не подскажите?
  cathealth.com.ua
  Добрый день! Точный ответ вам смогут дать только в ветеринарной клинике Германии. Однозначно нужно будет иметь на кошку или собаку паспорт международного образца с актуальными прививками, сертификат о состоянии здоровья (что питомец здоров и не переносит опасные вирусы), чип и вакцинацию от бешенства. Остальные моменты лучше уточните в вет клинике Германии
 • Вікторія
  Опубліковано: 10 січня2023 в 12:47 | Посилання
  Дякую за статтю. Розкажіть, будь-ласка, про альтернативний варіант. Дякую
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір! Перевірте пошту (відповідь там)
 • Каріна
  Опубліковано: 10 січня2023 в 08:26 | Посилання
  Добрий день де можна знайти зразки бланків для міжнародного паспорта для собачки?
  Ніде не можу знайти
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір! Відповіла вам на пошту
 • Оля
  Опубліковано: 7 січня2023 в 12:43 | Посилання
  Доброго дня, можна будь ласка також контакти для придбання міжнародного паспорту для кішки і де можна зробити усе необхідне?
  cathealth.com.ua
  Добрий день! Я відповіла вам на пошту, але мій лист був заблокований. Напишіть вашу іншу електронну адресу мені на пошту [email protected]
 • Таня
  Опубліковано: 5 січня2023 в 20:45 | Посилання
  Добрый вечер, нуждаемся в паспорте государственного образца для собаки, выезжаем в Польшу.
  cathealth.com.ua
  Добрый вечер! Ответила вам на почту
 • Светлана
  Опубліковано: 5 січня2023 в 02:47 | Посилання
  Здравствуйте, подскажите пожалуйста,как и где сделать паспорт и ,чип и вакцину для кошки,хочу вывезти маму с кошкой а Англию
  cathealth.com.ua
  Добрый день! Ответила вам на почту
 • Юлія
  Опубліковано: 5 січня2023 в 01:50 | Посилання
  Добрий вечір!Цікавить альтернатива до бланків нового зразка міжнародного паспорту.
  Ніде немає бланків.
  Дякую за відповідь.
  cathealth.com.ua
  Добрий день! Відповіла вам на пошту
 • Аліна
  Опубліковано: 2 січня2023 в 23:34 | Посилання
  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, де можна знайти інформацію що до Польщі тепер потрібні титри та форма 1? Бо я 5 січня збираюсь їхати і в мене тільки міжнародний паспорт чип і щеплння. Заздалегідь дякую!
  cathealth.com.ua
  Добрий день! Знаю тільки, що з 25 липня в Польщу з домашніми тваринами можна перетинати кордон без титрів та Форми 1-Вет, але це було актуально влітку 2022 року. Як саме зараз це працює сказати точно не можу. Читачі блогу, які збираються їхати до Польщі з тваринами пишуть мені, що роблять титри і форму 1-Вет, але раджу запитати у знайомих про такий досвід або запитати у групах фейсбук
 • Леся
  Опубліковано: 30 грудня2022 в 20:22 | Посилання
  Здравствуйте. Сделала кошке украинский паспорт. После чипа и вакцины.
  Надо было сьездить за международным в гос.клинику. Не успела, так как выехала из страны. Теперь мне нужно помимо международного паспорта сделать прививку от бешенства кошке . В первой клинике мне сказали, что это не обязательно. Обязательно, только если требует определенная страна. Тогда я ехала в Латвию и Германию. Там не нужно было. Но страну поменяла. Я в Норвегии и тут больше требований. Хочу забрать кошку к себе.
  Подскажите, пожалуйста, могу ли я в Киеве доктора пригласить на дом для того, чтобы сделать эту прививку (не хочу напрягать родных)?
  А может даже возможно, чтобы мне и паспорт международный оформили дома?
  Или обязательно ехвть в ветклинику?
  cathealth.com.ua
  Добрый вечер! От бешенства вакцинацию можете сделать в любой частной клинике или найти в интернете клинику где могут приехать на дом и сделать. Паспорт международного образца делают только в государственных клиниках, но там уже лучше звонить и спрашивать насчёт выезда ветеринаров на дом.
 • Алина
  Опубліковано: 26 грудня2022 в 22:14 | Посилання
  Добрый день. Скажите пожалуйста, купили щенка ,у него прививки ,чип, возраст 2,5 месяца, но паспорт обычный не международный, как сделать международный теперь и какая стоимость?
  cathealth.com.ua
  Добрый вечер! Цены на документы я не знаю. Подробную информацию где и как можно сделать я вам написала на почту
 • Ірина
  Опубліковано: 25 грудня2022 в 22:32 | Посилання
  Добрий вечір!Цікавить альтернатива до бланків нового зразка міжнародного паспорту.Дякую за відповідь.
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір! Відповіла вам на пошту
 • Юля
  Опубліковано: 24 грудня2022 в 20:53 | Посилання
  Доброго дня
  Чи обов'язкова довідка на антитіла та 1 вет котику для виїзду до Польщі
  Міжнародний паспорт є , прививки теж
  І чи можна перевозити в сумці переноски
  cathealth.com.ua
  Добрий день! На даний момент довідка про аналіз крові на титрування антитіл до вірусу сказу та Форма 1 ВЕТ обов'язкова при перетені кордону (навіть до Польщі). Щодо сумки, то краще придбайте пластиковий контейнер. Звісно, що можуть і з сумкою пропустити. Багато факторів залежить від людини, яка буде перевіряти на кордоні. Головне це наявність усіх документів на кішку
 • Єлизавета
  Опубліковано: 19 грудня2022 в 12:15 | Посилання
  Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, якщо є вет паспорт старого зразку на собаку, є всі вакцини, везтиме через кордон хазяйка. Примірників нових паспортів зараз немає, аналіз на титр антитіл до сказу без нового паспорту відмовляються робити у ветелініці.
  Що робити? Дякую за відповідь!!!
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір! По старим зразкам паспортів вже не пускають на кордоні. Детальну інформацію по вашій ситуації я вам відповіла на електронну пошту
 • Яна
  Опубліковано: 18 грудня2022 в 10:04 | Посилання
  Доброго дня! Напишіть, будь ласка, і мені про альтернативний варіант міжнародного паспорту для кота..зі старим на кордоні не пропустили. Плюс везла не власниця (я), з чужою людиною пускати не захотіли(((
  cathealth.com.ua
  Добрий день! Відповіла вам на пошту
 • Олена
  Опубліковано: 15 грудня2022 в 02:24 | Посилання
  Зробила паспорта, вдома відкрила, печатка ветерінара одна и з датою 26\05\02. Робила в держкліниці, щось налутали з ним або так і треба? Дата мабуть термін дії паспорту? Аба всеж таки помилка?
  cathealth.com.ua
  Якщо ви робили паспорт в районі 26 травня, то останні цифри повинні бути 22 або 2022. Це помилка при заповненні. Постарайтесь самостійно виправити 0 на 2 (лезом стерти 0 та дописати схожою ручкою двійку)
 • Дария
  Опубліковано: 12 грудня2022 в 19:38 | Посилання
  Добрый День, нужно вывести кота из Херсона в Германию, но в Херсоне не можем сделать чип и вакцинацию. Подскажите, пожалуйста, как тогда выехать с котом?
  cathealth.com.ua
  Добрый вечер! Ответила вам на почту
 • Марина
  Опубліковано: 10 грудня2022 в 11:53 | Посилання
  cathealth.com.ua
  Вітаю. Зразок цього паспорта роблять лише в державних вет клініках. Є альтернативний варіант. Якщо вам цікаво, то відповім детально на електронну пошту

  Доброго дня! Напишіть, будь ласка, мені на пошту про альтернативний варіант. Дякую!
  cathealth.com.ua
  Добрий день! Відповіла вам на пошту
 • Оксана
  Опубліковано: 10 грудня2022 в 03:36 | Посилання
  Подскажите пожалуйста, пропустят ли через границу Польши ребенка 17 лет с собакой без сопровождения взрослого? Ребенок автобусом будет ехать в Чехию через Польшу. На собаку все соответствующие документы есть.
  cathealth.com.ua
  Добрый день! Если дети пересекают границу самостоятельно, а на польской стороне их ждет один из родителей, понадобится нотариально заверенное разрешение на пересечение границы несовершеннолетними. Нужно его передать в место, где будет осуществляться пограничный контроль. Также стоит сообщить пограничной службе, что один из родителей детей ждет несовершеннолетних детей на польской стороне границы.

  Рекомендую прочитать актуальную статью на эту тему

  https://www.ukrainianinpoland.pl/ru/can-children-over-14-years-old-travel-abroad-unaccompanied-ru/
 • Наталия
  Опубліковано: 9 грудня2022 в 12:56 | Посилання
  Доброго дня, кроме вет паспорта нового международного образца , уже есть прививки от бешенства и чипы , все остальное можно где то в Одессе пройти без 7яПересыпьская ,6!? Понятно , что за 3 дня надо туда ехать , это конечно придумали на огромный город , одну такую поликлинику сделали и ещё на самой окраинеи в порядке живой очереди при всех условиях , понятно , почему столько брошенных домашних !!! животных, буквально на улицах остаются ,все для людей и животных , к сожалению , а могли бы и по -другому . Спасибо заранее !!!
  cathealth.com.ua
  Добрый день! Отвечу вам подробно на электронную почту через несколько часов. Сейчас света нет
 • Ірина
  Опубліковано: 9 грудня2022 в 11:38 | Посилання
  Щиро дякую!
 • Nataliya
  Опубліковано: 9 грудня2022 в 11:30 | Посилання
  Добрый день, подскажите пожалуйста для 3 кошек надо отдельно брать контейнер ,если в австобусе , есть уже чипы и от бешенства , все остальные процедуры включая , понятно паспорт / если для Германии/, можно только в госвет получить или возможно сделать в других Ветеринарных, заранее спасибо большое !!!!!
  cathealth.com.ua
  Добрый вечер! Уже ответила вам на почту
 • Ірина
  Опубліковано: 8 грудня2022 в 23:08 | Посилання
  Доброго вечора! Підскажіть будь ласка, якщо кішка з України на данний час знаходиться в Польщі. У неї немає європейського паспорта.Чі можливо зробити європейській паспорт ,тут у Польщі? І не буде перешкод в подальшому при перетині кордону в обох напрямках? Дякую.
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір! Так, звісно можете зробити цей паспорт у Польщі. Тільки у ветеринарній клініці скажіть, що паспорт потрібен міжнародного зразка
 • Валерія
  Опубліковано: 8 грудня2022 в 00:18 | Посилання
  Здравствуйте,мою кошку будет доставлять другой человек из Украины в Польшу. В паспорте вписано его имя. Смогу ли я здесь сама в Польше вписать свое имя как владельца животного,без присутствия того человека?
  cathealth.com.ua
  Здравствуйте! На примере международного паспорта моей кошки там видно, что есть данные для заполнения 2 владельцев, но загвоздка в том, что когда будут пробивать чип кошки там будет указан тот владелец, который оформлял документы на кошку. Я имею в виду сервис animal id Вписать своё имя потом в паспорт кошки можете без того человека, который оформлял кошку на себя. Думаю, что в связи с войной в Украине на границе не должны будут дёргать из-за таких мелочей.
 • Olha
  Опубліковано: 7 грудня2022 в 18:53 | Посилання
  Здравствуйте. Хочу сделать международный паспорт и ф.1 для кошки. Где это можно сделать в Одессе?
  cathealth.com.ua
  Добрый вечер! Ответила вам на почту
 • Елена
  Опубліковано: 7 грудня2022 в 18:22 | Посилання
  Сейчас нигде в Киеве нет бланков ветеринарных международных паспортов! Как вывезти животных в таком случае? Может Польша смягчила требования?
  cathealth.com.ua
  Не паникуйте. Я вам ответила на почту
 • Ася
  Опубліковано: 6 грудня2022 в 00:53 | Посилання
  Доброго вечора, буду виїзжати з 2 кішками через кордон Польщі у напрямку Італії. Які документи потрібні та де їх робити?
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. Відповіла вам на пошту
 • Ольга
  Опубліковано: 3 грудня2022 в 13:23 | Посилання
  Добридень,
  У якій послідовності необхідно робити усі дії для отримання повного результату? (Для виїзду з котом). Дякую
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. Це залежить в яку саме країну ви будете їхати, бо у різних країн можуть бути свої вимоги на документи для перетину кордону з твариною. Ви повинні точно знати дату виїзду з країни (це необхідно для довідки титрів антитіл). Раджу звонити в державні ветеринарні клініки і там запитувати чи роблять вони такий паспорт та інші документи для перетину кордону з твариною. Також запитайте про термін. З відключеннями світла ці документи можуть робити 1-2 місяці.
 • Андрій
  Опубліковано: 29 листопада2022 в 22:07 | Посилання
  Доброго вечора. Підкажіть будь ласка. Така справа. У дітей за кордоном нещодавно померла кішка, їх улюбленець. Там трагедія така, особливо у молодшої. У дітей і так зараз з психікою важко, все із за
  карліка бункерного а тут ще таке. Зараз спланував купівлю кошеня у Києві. Буду їхати з Харкова проїздом через Київ, щоб забрати кошеня та потім планую на кордоні відправляти його родині. Куди можна звернутись у Києві, щоб спланувати з ними зустріч одним днем та зробити всі медичні процедури для кошеня та їхати далі до кордону. Дякую заздалегідь.
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. Я вам одразу скажу, що за один і навіть 2 дні ви не зробите всі документи для перетину кордону з кошеням. На це потрібен мінімум місяць (тим паче з постійними відключеннями світла не всі вет клініки працюють по графіку). Також я би не радила відправляти маленьке кошеня взимку через кордон. Тварина може промерзнути в дорозі, не витримати такий стрес і захворіти. Ще має значення в якому віці ви будете брати кошеня і які щеплення в нього вже будуть зроблені. Щодо Польщі і документів, які будуть перевіряти на тварину. Потрібна наявність відмітки про вакцинацію проти сказу, зроблена не раніше ніж за 30 днів до перетину кордону, і не пізніше, ніж за 12 місяців до перетину кордону. Потрібен міжнародний ветеринарний сертифікат, з відміткою про щеплення проти сказу, а кошеням віком до 3 місяців щеплення від сказу робити не можна. Ветеринарна довідка форма 1-ВЕТ, чіп і головне міжнародний паспорт на тварину. Сам процес оформлення не швидкий і по фінансам затратний. Я би вам не радила цього робити. Для маленького котика взимку перетинати таку відстань це дуже ризиково для його життя. Найкращим варіантом буде придбати котика в країні, де знаходяться ваші діти. Це моя особиста думка.
 • Анастасія
  Опубліковано: 27 листопада2022 в 16:39 | Посилання
  Підскажіть будь ласка де в Києві можна зробити документи?
  cathealth.com.ua
  Я викликала ветеринара додому. Документи цього зразку роблять тільки в державних вет клініках.
 • Анастасія
  Опубліковано: 26 листопада2022 в 22:58 | Посилання
  Добрий день, де в Києві можна замінити паспорт на новий зразок?
  cathealth.com.ua
  Вітаю. Зразок цього паспорта роблять лише в державних вет клініках.
 • Татьяна
  Опубліковано: 25 листопада2022 в 19:01 | Посилання
  Здравствуйте,подскажите,где в Одессе можно получить паспорт нового образца ,т.к у нас старый. Можно ли чипировать собаку и внести данные в старый,а после перенести в Новый?
  cathealth.com.ua
  Здравствуйте! Ответила вам на почту.
 • Елена
  Опубліковано: 19 листопада2022 в 04:37 | Посилання
  Здравствуйте. Хочу сделать все возможные документы для собаки. Где это можно сделать в Одессе?
  cathealth.com.ua
  Здравствуйте. Ответила на почту
 • Александра
  Опубліковано: 19 листопада2022 в 01:40 | Посилання
  Добрый день, у меня кошка ,хочу уехать из Украины в Германию к родственникам через Польшу на момент вывоза у меня будет паспорт и справка на титры ,а сертификат ВЕТ 1 не успеваю поучить, меня пропустят?
  cathealth.com.ua
  Здравствуйте! Без Вет-1 в Германию могут не пропустить. Там с документами достаточно строго в этом плане. Если поедете без этой формы как повезёт
 • Олена
  Опубліковано: 4 листопада2022 в 10:21 | Посилання
  Доброго дня, можна будь ласка також контакти для придбання міжнародного паспорту, для кішки, і де роблять прививки від сказу?
  cathealth.com.ua
  Добрий день. Відповіла вам на пошту
 • Наталі
  Опубліковано: 4 листопада2022 в 00:52 | Посилання
  Доброго дня, треба контакти для придбання міжнародного сертифіката, доя кішки, і де роблять прививки від сказу, планую виїзати до Хорватії, також хочу забрати свої пацючків, малий їх дуже любить, чи роблять їм прививки, чи не помруть вони від них, чи залишити їх в Україні, дякую, кішка не пає сертифвката, і не має прививок, так як живе дома, тільки робили в кліниці стерелизацію, все, періодично протравлюю гельмітів, Дякую вам
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. Відповіла вам на пошту
 • Анастасія
  Опубліковано: 3 листопада2022 в 23:16 | Посилання
  Добрий вечір, писала вам нижче з приводу паспорта. Продублюйте будь ласка ще раз інформацію як і де зробити, оскільки на пошті немає листа( дякую!
  cathealth.com.ua
  Добрий вечір. Уже відповіла
 • Аня
  Опубліковано: 3 листопада2022 в 00:35 | Посилання
  Вітаю, напишіть мені також контакти клініки, в якій я можу придбати паспорт. Дякую.
 • Анастасія
  Опубліковано: 1 листопада2022 в 09:33 | Посилання
  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чіпування і вакцини для отримання паспорта треба теж робити тільки в державній клініці там де і паспорт видають? І можливо знаєте в Києві де саме це зробити і як записатись? Дуже дякую)
  cathealth.com.ua
  Добрий день! Паспорт можете придбати в державній ветеринарній клініці, а вакцинації та чіп зробити в іншій. Тільки в державній потрібно придбати цей паспорт і і тільки там можна зробити форму 1-Вет. Контакти де і як зробити напишу вам на пошту
 • Еліна
  Опубліковано: 26 жовтня2022 в 09:38 | Посилання
  Доброго дня, чи потрібен карликовому кролику міжнародний ветеринарний паспорт для виїзду за кордон? У кролика є метрика про походження і книжка з щепленнями.
  Дякую)
  cathealth.com.ua
  Добрий день! Міжнародний ветеринарний паспорт потрібен тільки котам, собакам та тхорам. Кроликам не потрібен
 • Лера
  Опубліковано: 31 серпня2022 в 13:47 | Посилання
  как сделать паспорт для питона и удава?
  cathealth.com.ua
  Переміщення удавів, пітонів через митну зону України можливе виключно за наявності відповідних дозволів — Адміністративних органів СІТЕС. Оформлення дозволу/сертифікату CITES обов'язкове для перетину кордону.

  Я раджу подивитися інформацію на цьому сайті та проконсультуватись

  https://uk.interlawyer.com.ua/content/oformiti-cites-na-udava

  Також подивіться цю статтю про ввіз тв вивіз екзотичних тварин

  http://uk.interlawyer.com.ua/content/vvizviviz-ekzotichnih-tvarin-i-ptahiv-dozvil-cites

Ваш коментар