Ми побували на ZooBonus FEST 2019! Короткий огляд + фото

У Києві 21-22 вересня на НСК «Олімпійський» відбувся фестиваль для домашніх вихованців і друзів ZooBonusFEST-2019. Звичайно, ми не могли пропустити таку масштабну подію і з великим задоволенням відвідали його в суботу 21 вересня.

ZooBonusFEST 2019

Я не знімала відео і не була на всій програмі дня, але зробила кілька цікавих фото для вас, мої улюблені друзі! :)

Олимпийский ЗооБонус Фест 2019

Людей було не мало, але організація мені сподобалася. З моєї точки зору, візуально все виглядало лаконічно і я дуже здивувалася, коли побачила аніматорів, які розважали діток, а також море солодощів для гостей.

НСК Олимпийский ZooBonusFEST 2019

Мене в першу чергу зацікавили стенди виробників сухих кормів, іграшок, медикаментів, аксесуарів та інших смаколиків для домашніх улюбленців.

Стенд ZooBonusFEST

Zoo Bonus FEST 2019

На цій фотографії вже помітні стенди таких виробників:

Advocate Bayer — огляд на краплі даного виробника я недавно писала у своєму блозі

https://cathealth.com.ua/all/kapli-bayer-advocate-dlya-koshek-4-8-kg-otlichnoe-i-bezopasnoe-s/

Nutram — канадські сухі корми класу холістік для котів та собак.

Стенд Bayer Advocate и Nutram

Я була рада побачити на ZooBonus FEST представників Home Food — український виробник сухих кормів супер-преміум класу для котів і собак. На даного виробника у мене є відгуки

https://cathealth.com.ua/all/obzor-suhogo-korma-home-food-s-indeykoy-i-telyatinoy-dlya-koshek

https://cathealth.com.ua/all/suhoy-korm-dlya-koshek-home-food-s-krolikom-i-klyukvoy-dlya-ster/


Стенд представителей Home Food на Zoo Bonus FEST 2019


Також були представлені стенди канадської компанії PLB International — виробник сухих кормів супер-преміум класу для котів та собак. Компанія виробляє сухі корми:

 • Pronature Holistic — сухі корми для котів і собак класу холістік.
 • 1st Choice — сухі корми супер-преміум класу для котів і собак.
 • Pronature Original — сухі корми супер-преміум класу для котів і собак.
 • Pronature Life — сухі корми супер-преміум класу для котів і собак. (В Україні дана лінійка ще не представлена і стенду з цим кормом я не побачила).

Pronature Holistic, 1st Choice, Pronature Original, Pronature Life Зоо Бонус Фест 2019Pronature Original Зоо Бонус Фест 2019

Мої очі порадував стенд Morando Migliorgatto — італійський виробник сухих кормів преміум і супер-преміум класу для кішок і собак. Огляд на сухий корм для котів від Morando Migliorgatto є у мене в блозі

https://cathealth.com.ua/all/suhoy-korm-dlya-koshek-morando-migliorgatto-unico-adult-turkey-s/

Стенд Morando Migliorgatto

Ще я помітила стенд Brit Care — чеський виробник сухих кормів супер-преміум класу для котів і собак. На фото також помітний стенд американської компанії FURminator — виробник якісних інструментів для видалення підшерстку у домашніх тварин.

Brit Care, FURminator Зоо Бонус Фест 2019

Всіма улюблений бренд сухих кормів супер-преміум класу для котів та собак Hill's — виробляють у США, Голландії і Чехії.

Стенд Hills Zoo Bonus FEST 2019

Стенд, на який я відразу звернула увагу Equilibrio — бразильський виробник сухих кормів супер-преміум класу для котів і собак. Так, так країна виробник Бразилія. Стенд з екзотичним кормом багатьох зацікавив.

Стенд Equilibrio Zoo Bonus FEST 2019

Як же без улюблених ласощів для наших пухнастиків? Всіма улюблений бренд Schesir — італійський виробник сухих кормів, консерв, паучей, супів, делікатесів для собак та котів супер-преміум класу представив свій стенд на ZooBonus FEST.

Стенд Schesir Zoo Bonus FEST 2019

Стенд з даними сухими кормами здивував мене. Ніколи нічого не чула про виробника Dibaq, але мені вдалося трохи дізнатися про них. Dibaq (Дібак) — іспанські сухі корми супер-преміум класу для собак і котів.

Лінійка представлена сухими кормами:

 • Dican Up — сухий корм супер-преміум класу для собак
 • Dicat Up — сухий корм супер-преміум класу для котів

Производитель Dibaq на Zoo Bonus FEST 2019

Ще один «смачний» стенд для домашніх вихованців і це італійський бренд Stuzzy — виробник вологих кормів, мусів, паштетів, паучей супер-преміум класу для котів і собак.

Итальянский бренд Stuzzy Зоо Бонус Фест 2019

Наш улюблений виробник наповнювачів також був представлений. AnimAll — спеціалізуються на виробництві засобів по догляду та гігієною домашніх тварин (наповнювачі для котячих туалетів). Огляд на один з наповнювачів компанії AnimAll є у мене в блозі https://cathealth.com.ua/all/silikagelevy-napolnitel-animall-premium-kristally-ametista-dlya/

Бренд AnimAll Zoo Bonus FEST 2019

Також зацікавив стенд грецької компанії Geohellas — спеціалізуються на виробництві аттапульгітових і сапонітових глин, які входять до складу наповнювачів для котячих туалетів. Компанія Geohellas випускає наповнювачі під такими брендами як: Cat Leader, Imperial Care, Who Cares.

Cat Leader, Imperial Care, Who Cares оо Бонус Фест 2019

Багатьох відвідувачів зацікавив стенд голландської компанії Beaphar — виробляють високоякісну продукцію для домашніх тварин:

 • Протипаразитарні засоби
 • Вітаміни, ласощі та кормові добавки
 • Засоби для догляду, гігієни та корекції поведінки
 • Молочні суміші і корми

Стенд Beaphar Zoo Bonus FEST 2019

Мене також зацікавив стенд бельгійської компанії Karlie Flamingo — виробник аксесуарів, іграшок і засобів по догляду за домашніми тваринами.

Стенд Karlie Flamingo Zoo Bonus FEST 2019

Підсумок

Перший день ZooBonus FEST 2019 мені сподобався. Тут душевна атмосфера і хороше місце, щоб провести свій час з друзями і домашніми тваринами. Я не була на всій програмі дня, але те що я встигла побачити мене порадувало. В огляді представлені не всі фотографії стендів, але основних виробників я згадала в огляді. Мене трохи здивувала відсутність стендів: Royal Canin, Trixie, Espree, Josera, Grandorf. Якщо дані стенди були присутні, то буду вдячна якщо напишете коментар під цим оглядом.

Коментарі до запису 2

Додати коментар

 • Инна
  Опубліковано: 23 вересня2019 в 18:00 | Посилання
  Вы забыли упомянуть стенд Baskerville. Они там были.
  cathealth.com.ua
  У меня фотографии нет с Baskerville
 • Алиса Залевская
  Опубліковано: 22 вересня2019 в 15:56 | Посилання
  Спасибо большое за ваш обзор!!! Очень позновательно! Много открыла для себя новой и позновательной информации . Особенно ,по поводу разнообразия кормов представленных на фестивале. Оказывается появилось на нашем рынке много нового.
  cathealth.com.ua
  Всегда рада делится с читателями новинками, которые поступают на украинский рынок. Спасибо за отзыв! :)

Ваш коментар