Як відучити кота мітити на ліжко?

Дуже часто люди стикаються з проблемою виховання і привчання кота до лотка (туалету). Господар намагається встановити місце для котячого пісуара раз і назавжди, а кіт вперто не бажає в нього ходити! Кіт вибирає ваш диван або ваше ліжко! Кіт мітить по кутах!

Кот метит на диван

Знайома ситуація і вона стала для вас критичною? Тут допоможе одна єдина порада. Вона базується на основах фізіології всього сімейства котячих та їх психології. Справа в тому, що коти і кішки ніколи не будуть влаштовувати туалет в тому місці, де вони їдять. Спробуйте годувати свого кота смачним сухим кормом на тому місці, де він раніше зазвичай пакостив.

Как отучить кота писать на кровать

Чому саме сухий корм? Дуже просто. Сухий корм має сильний і приємний аромат, не бруднить поверхню ліжка, дивана, килима, меблів і підлоги. Його зручно насипати маленькими порціями. Він не вимагає від вас абсолютно ніяких зусиль з приготування.

Сухой корм поможет отучить кота метить на диван

Кожен люблячий власник вусатого улюбленця знає, що його малюк любить більше всього на світі. Для одних котиків це сухий корм елітних сортів, для інших кішок це дешевший аналог. Хочеться нагадати, що сухий корм для кастрованих котів і стерилізованих кішок потрібен особливий. Він є у продажу в зоомагазинах. Сухий корм не повинен замінювати основне харчування. Корм повинен даватися коту, як смачна нагорода.

Советы как отучить кота метить

Потрібно насипати сухий корм в те місце, де влаштував туалет ваш кіт. Це може бути диван, ліжко, крісло, тумбочка, меблі, кут вікна, кімнати та інші, абсолютно немислимі місця. Покликати кота і погодувати його цим кормом. Нехай сам їсть! Давати не з рук! Кіт повинен взяти сам з підлоги, з дивана, з ліжка, з кута. Залежить від місця. Це робиться для того, щоб ваш кіт усвідомив, що в цьому місці лежить смачна їжа!

Це місце не для туалету!

Це місце, де він отримує ласощі!

Так потрібно робити кожен день, як заохочення, після основного годування.

Рекомендации для владельцев когда кот писает на кровать

Для поліпшення ефекту можна насипати тонким шаром корм по всій площі ліжка або дивана. Так робити тільки в перші кілька днів. У наступні дні насипати корм маленькою гіркою на один раз. Дуже скоро (від 2 днів до 7 днів) ваш котик назавжди залишить ваше ліжко або диван в спокої. Він стане ходити в свій туалет, а не в ваше ліжко або диван.

Отучаем кота метить на диван

Ця порада діє у всіх випадках. На фотографіях вище котики читача нашого блогу. Один з них став дуже вихованим, тільки завдяки цьому рецепту!

Ось такий простий і дієвий спосіб, щоб Ваше ліжко залишалося сухим!

Ми в Instagram

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Коментарі до запису 2

Додати коментар

 • Вероника
  Опубліковано: 15 серпня2023 в 22:32 | Посилання
  Здравствуйте, что посоветуете если кот это делает как месть за то что он один дома когда я ухожу по делам?
  cathealth.com.ua
  Добрый день. Возможно это не месть, а таким образом он хочет сказать, что у него что-то болит. Советую проверить котика на мочекаменную болезнь. Если же кот абсолютно здоров, по положите фольгу на место где он метит (коты не любят шум фольги) или на фольгу положите дольку лимона (котики не переносят аромат цитрусовых). Также обратите внимание на наполнитель. Иногда, коты метят, если им не подходит наполнитель. Котикам приносит дискомфорт для лап силикагелевый и бентонитовый наполнители.
 • Анастасия
  Опубліковано: 22 серпня2021 в 11:02 | Посилання
  Самое первое, что нужно сделать при любых проблемах нечистоплотности, - сходить к доктору и проверить здоровье, потому что в очень многих случаях это именно сигналы нездоровья. Все остальные рекомендации вторичны, если животное здорово. А когда есть болезнь, вероятность того, что после ее пролечивания проблема исчезнет, повышается в разы. Здоровья всем хвостатым и их владельцам!
  cathealth.com.ua
  Вы абсолютно правы. Когда котики метят это тревожный звоночек и обязательно нужно посетить доктора и сделать необходимые анализы. Это тема для отдельной статьи. В данной статье читатель блога поделился своим опытом с двумя здоровыми котами, которые метили ему на кровать и как он их отучил это делать.

Ваш коментар