Тепловий удар у кішок: симптоми, лікування та профілактика

Кішки дуже люблять тепло, приймаючи сонячні ванни влітку або гріючись біля батареї. Кішки краще собак переносять високі температури, але якщо вони піддаються високим температурам, і з ними може трапитися тепловий удар. Тепловий удар може статися з кішкою не тільки влітку, але і навіть взимку, якщо кішка провела багато часу в жаркому приміщенні або лежачи на батареї.

Тепловой удар у кошек: симптомы, лечение и профилактика

У спеку кішці необхідно прохолодне приміщення, в якому вона може відпочити і охолонути. Якщо ваша кішка гуляє на вулиці, постарайтеся тримати її вдень вдома, коли сонце найгарячіше. Також у кішки завжди повинен бути доступ до води. Не залишайте котячий корм на повітрі відкритим, так в нього можуть потрапити мухи, краще накрити його кришкою і поставити в холодильник. Щоб не залишався недоїдений корм, давайте коту маленькі порції.

У кошки всегда должен быть доступ к воде

Котики світлого забарвлення з блакитними очима схильні до сонячних опіків. Слідкуйте за кішкою, якщо вона безволоса, як сфінкс, щоб вона не обгоріла. Таких кішок для профілактики можна мазати сонцезахисним кремом. Тільки уточніть це питання у ветеринара, який крем підійде для кішки. В першу чергу обгорають вуха. Як тільки це сталося, зверніться до ветеринара.

Кошки отдыхают после путешествия

Якщо ви подорожуєте з кішкою, то простежте, щоб забезпечити їй тінь. Переноска повинна бути з отворами для циркуляції повітря. Переноску накрийте покривалом, щоб не потрапляло сонце на кота. Пам'ятайте, що не можна залишати тварин в машині в сонячну погоду. Це смертельно небезпечно для них. Якщо з кішкою стався тепловий удар, ви повинні негайно відреагувати на це.

Если вы путешествуете с кошкой

Симптоми теплового удару у кішок

  • Важке дихання
  • Губи і язик червоніють, пізніше набуваючи синій відтінок
  • Сильно течуть слюні
  • Кішка стає слабкою, млявою, без настрою. Підніметься температура, яка, якщо не збити, може привести до коми, а в гіршому випадку і до смерті

Симптомы теплового удара у кошек

Що робити? Відразу помістіть кішку в прохолодне приміщення. Постарайтеся знизити її температуру компресами з прохолодною водою, тільки не перестарайтеся, щоб кішка не застудилася. Це заходи невідкладної допомоги. Як тільки надали першу допомогу тварині, відразу зв'яжіться з ветеринаром, адже в цьому випадку кожна хвилина на рахунку.

Ми в Instagram

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Ваш коментар