Відгуки: Вологий лікувальний корм для кішок Royal Canin (Роял Канін) Urinary S/O Moderate Calorie Pouches шматочки в соусі

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie Pouches (шматочки в соусі) — вологий лікувальний корм для дорослих кішок, які схильні до набору зайвої ваги та захворювань сечовивідних шляхів. Країна виробник: Австрія.

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie Pouches 85x12

Я купувала велику упаковку Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie Pouches 12 штук по 85 грам своїй дорослій кішці ще у 2021 році при загостренні сечокам'яної хвороби.

Вологий корм лікувальний корм Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie Pouches для котів

Ціна

85 грам — 45 грн ($ 1,22)

12 шт x 85 грам — 550 грн ($14,90)

Склад

Склад лікувального вологого корму для котів Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie

Повнораціонний дієтичний корм для котів, який сприяє розчиненню струвітних конкрементів і запобігає їхньому повторному утворенню завдяки своїй здатності до підкислення сечі та низькому вмісті магнію.

Рекомендації: Перед початком використання потрібна консультація ветеринарного лікаря. Курс вживання корму Urinary S/O Moderate Calorie Pouches від 6 до 12 тижнів для розчинення струвітних каменів та до 6 місяців для зменшення вірогідності повторного утворення струвітних каменів. Стежте за тим, щоб у вашої тварини завжди була свіжа вода.

Склад: м'ясо та м'ясні субпродукти, риба та рибні субпродукти, злакові, субпродукти рослинного походження, екстракти рослинних протеїнів, мінеральні речовини, олії та жири, вуглеводи.

Аналітичні компоненти: сирий протеїн 9.5%, сирий жир 2.7%, сира зола 1.7%, сира клітковина 1.3%, вологість 81.5%, таурин (загальний) 0,085%, кальцій 0.22%, фосфор 0.19%, натрій 0.26%, магній 0.01%, калій 0.16%, хлориди 0.33%, сірка 0.16%, речовини, що підкислюють сечу: кальцій сульфат 0.25%, DL-метіонін 0.03%.

Добавки: вітамін D3 170 МО, Е1 (залізо) 2 мг, Е2 (йод) 0.25 мг, Е4 (мідь) 2 мг, Е5 (марганець) 0.5 мг, Е6 (цинк) 5 мг.

Склад на 3 бали, тому що немає роз'яснень щодо інгредієнтів, але аналітичні компоненти вказані від «А до Я».

Норми годування

Інструкція з годування вологим лікувальним кормом для котів Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie

На упаковці є детальна таблиця годівлі. Враховуйте вагу тварини та додаткове харчування у вигляді сухого лікувального корму + воду.

Норми годування вологий лікувальний корм для котів Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie

Термін придатності

На упаковці вказано до якого року, місяця та числа придатний корм. Також хочу звернути увагу на маркування AT — вологий корм виготовлений в Австрії.

Термін придатності вологого лікувального корму для кішок Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie

Смакова привабливість та ефективність

У вологого корму Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie дуже приємний аромат і моя кішечка їла його чудово. Найбільше вона полюбила червоний соус. Проблем із травленням корм не спровокував (попри неоднозначний склад). Екземи і сверблячки від корму не було, але очі текли коричневою сльозою і це мінус.

Вологий лікувальний корм для кішок Роял Канін Urinary S/O Moderate Calorie паучі

Що стосується ефективності. Вологий корм Urinary S/O Moderate Calorie (шматочки у соусі) допоміг при загостренні сечокам'яної хвороби. Стан здоров'я кішки помітно покращився на 2-3 добу.

Смакова привабливість та ефективність вологого лікувального корму для кішок Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie

Підсумок

Вологий корм Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie має свої плюси та мінуси. До плюсів віднесу: смакову привабливість для котів, ефективність лікування сечокам'яної хвороби, виготовлено в Австрії (викликає більше довіри). Мінуси: ціна (12 пакетиків по 85 грам — 550 грн), прояв алергії у вигляді коричневої сльози у кішки. Для мене завжди була найбільша проблема це відсутність гіпоалергенних лікувальних раціонів для кішок при сечокам'яній хворобі.

Інші записи по темі «Royal Canin»

Інші записи по темі «Вологий корм»

Інші записи по темі «Лікувальний корм»

Ваш коментар