Відгуки: Royal Canin Hypoallergenic Feline. Гіпоалергенний лікувальний корм для котів

Я вже оглядала практично всі лікувальні дієти від Роял Канін для котиків, схильних до алергічних реакцій. На корм Royal Canin Hypoallergenic Feline я отримала найбільше запитів зробити огляд. З цим кормом я знайома дуже добре, тому що купувала його старий склад та оновлений. Ветеринар мені його дуже радив і сказав, що це найкращий корм при перших симптомах алергії у кішок. Моя думка щодо цього кардинально відрізняється.

Попередні огляди на гіпоалергенні лікувальні корми Royal Canin

Сухий лікувальний корм для котів Royal Canin Anallergenic Feline

Сухий лікувальний корм для котів Royal Canin Sensitivity Control Feline

Сухий лікувальний корм для котів Royal Canin Skin & Coat Feline

Лікувальний вологий корм для котів Royal Canin Sensitivity Control

Лікувальний вологий корм для котів Royal Canin Skin & Coat

На огляді у мене упаковка лікувального сухого корму Royal Canin Hypoallergenic Feline 400 грам.

Лікувальний сухий корм для кішок Royal Canin Hypoallergenic Feline

Ціна

400 грам — 210 грн ($ 7,09)

2,5 кг — 1050 грн ($35,47)

Склад

Склад лікувального корму Royal Canin Hypoallergenic Feline

Інгредієнти: Рис, гідролізат ізоляту соєвого білка, тваринні жири, рослинна клітковина, мінеральні речовини, гідролізат печінки птиці, соєва олія, буряковий жом, риб'ячий жир, фруктоолігосахариди (ФОС), олія огірковика аптечного, екстракт чорнобривців.

Рису у складі найбільше, але відсоток не вказали. М'яса у складі немає взагалі. А гідролізат ізоляту соєвого білка (він у складі на другому місці) використовують у спортивному харчуванні для людей. Дуже специфічний склад.

Гарантований аналіз: білки 25,5%, жири 20%, зола 6,3%, клітковина 3,6%.

У складі не вказаний: фосфор, магній, кальцій, натрій. Це неправильно, тому що для котів із сечокам'яною хворобою ці показники дуже важливі. Так, виробник вказав S/O Index, але конкретики нуль, а на слово вірити виробнику це не моя тема. Також на упаковці написано консерванти, але які саме не вказано.

Технологічні добавки: кліноптіоліт осадового походження (вулканічний мінерал із групи цеолітів). Його використовують у кормах як адсорбент, який нешкідливий для домашніх тварин.

З плюсів: стандартні вітаміни і мінерали в сухих раціонах для домашніх тварин .

Різниця між старим та оновленим складом — у попередніх кормах у складі на першому місці був кукурудзяний крохмаль та пір'яний гідролізат малої молекулярної маси (джерело L-амінокислот та олігопептидів). У кормах з оновленим складом – перші рядки займає рис та гідролізат ізоляту соєвого білка (часто використовують у складах спортивного харчування). Щиро кажучи, я не бачу істотної різниці між до і після. У мене, як і раніше, величезна кількість питань до складу лікувальної дієти.

Норми годування

Норми годування лікувального корму для котів Royal Canin Hypoallergenic Feline

Моя кішечка їла цей корм добре (на той момент). З'їдала близько 70 грамів на день. Нагадаю, що аналогічний лікувальний корм Anallergenic Feline кішка навідріз відмовилася їсти.

Термін придатності

Термін придатності лікувального корму для котів Royal Canin Hypoallergenic Feline

Лікувальний корм Royal Canin Hypoallergenic Feline виготовлений у Польщі.

Упаковка

Вже сто мільйонний раз пишу про незручні упаковки кормів Роял Канін, які по 400 грам. До великих упаковок претензій немає.

Упаковка лікувального корму для котів Royal Canin Hypoallergenic Feline

Гранули

Гранули дуже маленькі і доросла кішка ковтатиме їх цілком (моя так і робила). Аромат у гранул нейтральний, але кішка його їла і на тому спасибі. Переводила свою кішку на новий корм протягом 8 днів. Я звичайно читала відгуки, що у кішок діарея від цього корму, але у моєї кішки проблема навпаки. І все ж таки.... діарею корм спровокував. І на новому і на старому складі те саме. Я думала, що з оновленим складом такого не буде і тим паче корм на основі рису. Без сумніву, ця проблема через високий відсоток жирності 20%. Підшлункова не витримала, але ветеринар мені казав, що цей корм усім кішкам підходить і проблем не буде. Проблем у нас було достатньо. Алергію він звичайно підлікував, але ШКТ підірвав.

Гранули оновленого складу Royal Canin Hypoallergenic Feline

Ось такою була попередня упаковка лікувального корму Royal Canin Hypoallergenic Feline.

Старий дизайн упаковки Royal Canin Hypoallergenic Feline

Гранули старого складу Royal Canin Hypoallergenic Feline. Різниці із оновленими гранулами я не побачила (хіба що знято на різні камери).

Гранули старого складу Royal Canin Hypoallergenic Feline

Підсумок

Я не вважаю цей корм відмінним. У нього надто зашифрований склад та головний мінус — провокує діарею. Основа корму — рис і він точно не повинен коштувати 210 грн. Коти та собаки — не вегани і м'ясо у складі обов'язково має бути присутнім! На ринку зоотоварів величезна кількість кормів зі складами: рис — ягня, рис — качка, рис — біла риба. Також мільйон варіантів беззернових раціонів. Не виключаю, що комусь Hypoallergenic Feline підійшов, але у кота має бути дуже міцна підшлункова залоза, і цей факт не варто ігнорувати.

Слідкуйте за новими оглядами

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Інші записи по темі «Royal Canin»

Інші записи по темі «Лікувальний корм»

Ваш коментар