Відгуки: Royal Canin Gastrointestinal Fibre Response Feline

Рівно пів року тому Royal Canin Fibre Response Feline раптово зник з усіх зоомагазинів України. В кінці лютого самий затребуваний лікувальний корм для котів повернувся до нас з оновленим складом, упаковкою і назвою — Royal Canin Gastrointestinal Fibre Response Feline.

Royal Canin Gastrointestinal Fibre Response Feline

Чому я вважаю Fibre Response самим затребуваним? Справа в тому, що аналогів на ринку лікувальних кормів не існує. Мені радили ветеринари сухі лікувальні корми при закрепах: Hills PD Weight Reduction r/d, Hills Prescription Diet Feline Gastrointestinal Biome, Hills PD w/d Digestive Weight Management (цей корм вже давно знято з продажу), Royal Canin Gastrointestinal Feline, Royal Canin Gastrointestinal Moderate Calorie Feline.

Лікувальні корми з перерахованого списку не допомогли вирішити проблему хронічного закрепу, а деякі навіть погіршили ситуацію. У моєї кішки піднімалася температура і вона починала дуже сильно кричати від болю. Доводилося ставити кілька клізм. Не повторюйте моїх помилок і бережіть своїх котиків!

Якщо говорити про аналоги серед повнораціонних кормів супер-преміум класу, то я звичайно радила всім спробувати корм Brit Care Cat Missy for Sterilised та беззерновий корм Brit Care Cat Grain Free Sterilized Sensitive Fresh Rabbit. Ці два корми покращують ситуацію з закрепом, але і можуть спровокувати розлад ШКТ. Я з упевненістю можу сказати, що аналогів Royal Canin Fibre Response серед лікувальних кормів не існує!

Магазин Котомаркет прислав мені на огляд 2 кг упаковку лікувального корму для котів Royal Canin Gastrointestinal Fibre Response Feline (оновлений склад). Величезне дякую магазину! :) https://kotomarket.com/

Ось так виглядає 2 кг упаковка корму Fibre Response

Royal Canin Gastrointestinal Fibre Response Feline 2 кг

Ціна

400 грам — від 202 грн ($7,23)

2 кг — від 867 грн ($31,03)

4 кг — від 2200 грн ($78.73)

Найбільша упаковка 4 кг доступна тільки в країнах ЄС. На сьогоднішній день в Україні можна купити тільки 400 грам і 2 кг упаковки.

Склад

Состав Royal Canin Gastrointestinal Fibre Response Feline

Особливої різниці між старим і новим складом не бачу. В складі дуже багато алергенів для котів. Дегідратовані протеїни м'яса птиці (висушене м'ясо курки), кукурудза, пшеничний/кукурудзяний глютен — сильні алергени для тварин. Оновили склад та недообновили.... Я вважаю, що в складі лікувальних кормів не повинні присутні продукти з вмістом глютену.

Норми годівлі

Нормы кормления Royal Canin Gastrointestinal Fibre Response Feline

Я своїй кішці давала 60 грам в день (4 роки, вага 7.5 кг), але корм їй дуже сподобався на смак і вона постійно вимагала добавки.

Термін придатності

Срок годности и страна производитель Royal Canin Gastrointestinal Fibre Response Feline

Термін придатності 2 роки. У мене на упаковці відмітка FR і PL — країна виробник Польща.

Упаковка

Упаковка дуже зручна з якісною zip-lock застібкою.

Royal Canin Gastrointestinal Fibre Response Feline zip-lock застежка

Розмір упаковки дуже нестандартний (великий) як для упаковки 2 кг.

Упаковка 2 кг Royal Canin Gastrointestinal Fibre Response Feline

На звороті упаковки написано як працює корм для котиків, які страждають закрепами

Преимущества Royal Canin Gastrointestinal Fibre Response Feline

Гранули

Гранулы Royal Canin Gastrointestinal Fibre Response Feline

Гранули «Y» (так я їх називаю) ідеально підійшли моїй дорослій шотландській кішці. М'ясом гранули не пахнуть.

Підсумок

Звичайно я рекомендую лікувальний корм Royal Canin Gastrointestinal Fibre Response Feline котикам, які страждають закрепами. Ще раз повторю аналогів даного корму в Україні немає. Єдиним його аналогом за складом може бути лікувальний корм Royal Canin Gastrointestinal Hairball, але він ще не доступний в Україні.

Роял Канин Gastrointestinal Fibre Response Feline

Якщо говорити про корм Royal Canin Gastrointestinal Fibre Response Feline, то я з упевненістю відповім: так, він допоміг вирішити проблему закрепу у моєї кішки. Ефект протягом 1-2 діб. Також у кішки припинилася линька і шерсть стала дуже гладенька. Що стосується мінусів. Один мінус я виявила. У моєї кішки на третій день почали текти оченята з коричнево-червонимі домішками і кірками (це алергія). На старому складі Fibre у нас була така ж проблема. Я не скажу, що була така моторошна алергія з розчухами і ранами (такого не було), але оченята це теж неприємно для улюбленця. Причина алергії — неякісний склад з вмістом кукурудзяного і пшеничного глютену. Дуже шкода, що виробник не оновив склад як годиться. Ну а проблему закрепу корм вирішує на 5+

Також хочу додати коментар читачки нашого блогу:

«Мій кіт сидів на цьому кормі, рік тому ветеринар пересадив на корм Ренал, а в їжу сказав додавати псілліум-подорожник з водою, він є в складі корму Fibre Response»

Слідкуйте за новими оглядами https://instagram.com/cathealth.com.ua

Інші записи по темі «Royal Canin»

Інші записи по темі «Лікувальний корм»

Коментарі до запису 1

Додати коментар

  • Анаркада
    Опубліковано: 2 березня2021 в 17:53 | Посилання
    Не понимаю, как можно кошкам с запорами на первое место ставить рис, который вызывает запоры даже у обычных не страдающих этим недугом особей! К тому же меня смущает то, что на Польском сайте и на Российском рис не стоит на первом месте,.выходит этот состав приготовлен специально индивидуально для украинских котомордочек!? Уж через чур много углеводов, попробуй сохранить форму нажравшись каши до отвала! А самое главное, что какахи такого размера способствуют растяжению ободочной кишки. Думаю, надо искать другие способы борьбы с запорами, этот состав никак не вдохновляет.
    cathealth.com.ua
    Здравствуйте! Состав действительно не внушает доверия и тем более корм лечебный. За 4 года я покупала разные корма своей кошке и супер-премиум и дорогие холистики, но увы проблема с запором только ухудшалась. Также пыталась несколько раз перевести на натуралку, но моя привереда наотрез отказывалась. На постоянной основе Gastrointestinal Fibre Response я кошке не даю (текут глазки с коричневыми выделениями), но в период тяжелого обострения только этот корм спасает.

Ваш коментар