Відгуки: Sheba Craft Collection шматочки в соусі: курка, тунець, яловичина

Sheba — відомий європейський бренд, який виробляє вологі раціони для котів. Компанія Шеба належить відомій корпорації Mars — відповідає за бренди: Whiskas, Pedigree, Royal Canin. Асортимент бренду гідний та найчастіше на полицях у супермаркеті можна зустріти колекції: Sheba Selection (лосось в соусі, океанічна риба в соусі, домашня птиця в соусі, курка в соусі, курка з яловичиною в соусі), Sheba Delikatesse (індичка в желе, курка в желе) і Sheba Craft Collection.

Лінійку Sheba Craft Collection виробляють у Франції.

Крафтова колекція Шеба виглядає так:

  • Sheba Craft Collection зі смаком курки в соусі
  • Sheba Craft Collection зі смаком тунця в соусі
  • Sheba Craft Collection зі смаком яловичини в соусі

Sheba Craft Collection Flacked Pieces (кусочки в соусе)

Ціна

1 пауч 85 грам — 20 грн ($0,72)

Ціна дуже бюджетна, але лінійка Selection і Delikatesse по вартості ще дешевше. У супермаркетах та зоомагазинах на даний бренд дуже часто роблять хороші знижки від виробника.

Sheba Craft Collection курка в соусі

Склад

Состав Sheba Craft Collection курица в соусе

На упаковці вказані норми годівлі і склад. Також виробник вказав, що повнораціонний корм для котів. За складом в кормі всього 4% курки і 22% продукти тваринного походження. Далі екстракти рослинного білка, злаки, овочі, мінеральні речовини і цукор. Склад дуже поганий за якістю. М'яса практично немає і не зазначено які саме продукти тваринного походження використовував виробник. Ще ми бачимо цукор, а він дуже небезпечний і не тільки сприяє набору зайвої ваги, але і може спровокувати цукровий діабет у тварини (якщо давати такий корм на постійній основі).

Шматочки в соусі з куркою

Sheba Craft Collection кусочки в соусе с курицей

Аромат консерви мені не сподобався. Занадто хімічний запах соусу і шматочки схожі на сою. М'ясом тут і не пахне :(

Вся інформація про виробника і терміни придатності вказані тут

Информация о производителе Sheba Craft Collection

На всіх 3 паучах є позначка FR — вироблено на французькому заводі Mars Petcare.

Sheba Craft Collection тунець в соусі

Склад

Состав Sheba Craft Collection тунец в соусе

Якщо порівнювати з куркою, то тут 4% риба та продукти рибного походження, 18% продукти тваринного походження, а далі склад аналогічний: злаки, овочі, мінеральні речовини, цукор. Склад дуже сумнівний.

Шматочки в соусі з тунцем

Sheba Craft Collection кусочки в соусе с тунцом

Аромат тунця я відчувала дуже віддалено. І знову хімія.

Sheba Craft Collection яловичина в соусі

Склад

Состав Sheba Craft Collection говядина в соусе

Маємо 4% яловичини і 22% продукти тваринного походження. Звичайно ж відсоток м'яса самий мінімальний, а ті 22% тваринного походження заховані під ширмою виробника і залишаться для нас великою загадкою.

Шматочки в соусі з яловичиною

Sheba Craft Collection кусочки в соусе с говядиной

З усієї лінійки Sheba Craft пауч з яловичиною мені найбільше не сподобався. Аромат дешевого мексиканського напівфабрикату. Від цього корму був дуже сильний сморід у приміщенні.

Підсумок

Я не буду рекомендувати даний вологий корм. Склад поганий (злаки, цукор) і частково зашифрований від покупця (маю на увазі 22% продукти тваринного походження). Також у консерв хімічний аромат з шматочками сої і це точно не схоже на м'ясо. Своїй кішці я навіть не давала ці консерви, так як дуже збентежив запах і склад. Котам алергікам категорично не рекомендую! Виробник вклав багато грошей в рекламу, а якість пішла на другий план.

Слідкуйте за новими оглядами https://instagram.com/cathealth.com.ua

Ваш коментар