Відгуки: Royal Canin Skin & Coat консерви для котів з проблемами шкіри та шерсті. Лікувальний корм сумнівної якості

Royal Canin Skin & Coat — вологий лікувальний корм для дорослих котів з дерматологічними проблемами шкіри і надмірному випаданні шерсті. Країна виробник: Австрія.

З лінійкою Skin & Coat від Роял Канін я вже знайома і раніше писала огляд на лікувальний сухий корм для кішок. Посилання на огляд нижче.

https://cathealth.com.ua/obzor-lechebnogo-korma-dlya-koshek-royal-canin-skin-coat-feline/

Лечебная консерва Royal Canin Skin and Coat для кошек мелкие кусочки в соусе 85 грамм

Ціна

85 грам — 33 грн ($1,21)

12 шт x 85 грам — 396 грн ($14,51)

Склад

Состав влажного лечебного корма для кошек Royal Canin Skin and Coat

Інгредієнт: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба та рибні субпродукти, масла і жири, субпродукти рослинного походження, екстракти білків рослинного походження, мінеральні речовини, джерела вуглеводів.

Склад дешевий і не відповідає позначці "для шкіри та шерсті". Вологі корми з таким складом не несуть користі для котів з дерматологічними проблемами, а навпаки можуть погіршити ситуацію. У мене в блозі вже були огляди на вологі раціони Роял Канін: Urinary Care шматочки в соусі, Light Weight Care шматочки в соусі і склад практично ідентичний "лікувальному корму" Skin & Coat.

Технологічні добавки: клиноптилоліт осадового походження. Що таке клиноптилоліт осадового походження? Я часто помічала цю добавку саме в консервах для котів та собак від Роял Канін. Кліноптилоліт — вулканічний мінерал, що відноситься до групи цеолітів. Його використовують на промислових заводах при виготовленні сухих та вологих кормів для домашніх тварин в якості адсорбенту для поглинання зайвої вологи.

Поживні добавки: вітамін D3 310 МО, залізо 9 мг, йод 0,4 мг, мідь 3,2 мг, марганець 2,9 мг, цинк 29 мг.

Гарантований аналіз: білки 9,8%, жири 4,3%, мінеральні речовини 1,7%, клітковина 1,3%, вологість 78,3%.

Інформації про вміст магнію, фосфору, кальцію немає (як завжди).

Норми годування

Нормы кормления лечебного влажного корма для кошек Royal Canin Skin and Coat

На упаковці виробник зазначив: рекомендований період годівлі кормом Royal Canin Skin & Coat – до 2 місяців. Дивні рекомендації від виробника. У кожного котика своя історія хвороби та період одужання. Все індивідуально.

Термін придатності

Срок годности лечебных консерв Royal Canin Skin and Coat

Маркування кінцевого терміну реалізації є на пакетику зі зворотного боку. Зазвичай у вологих кормів Роял Канін термін зберігання 2 роки.

Смакова привабливість

Вкусовая привлекательность лечебного влажного корма Royal Canin Skin and Coat

На смак вологий корм дуже сподобався моїй кішечці і це єдиний його плюс. З проблемами алергії він звичайно ж не допоміг.

Підсумок

Абсолютно вся лінійка лікувальних кормів Royal Canin Skin & Coat для котів жахлива за якістю. Склад максимально не дотягує до рівня лікувального корму для котів з симптомами алергії. Я вважаю, що адекватний ветеринар не рекомендуватиме його котикам з симптомами атопічного дерматиту або харчової алергії. А в цілому, бренд Роял Канін не покращує якість кормів для домашніх тварин. Змінюють тільки дизайн упаковки, але начинка самі розумієте... Станом на кінець 2021 року раціони для домашніх тварин від Royal Canin виглядають неякісними. Дуже багато брендів в цьому році випустили беззернові лінійки Grain Free: Brit Premium (вологі раціони), Nature's Protection (сухі, вологі раціони і ласощі), Brit Care (сухі і вологі корми), Optimeal лінійка Beauty (вологі раціони), Pronature Holistic (сухі раціони). Складається таке враження, що Royal Canin і Hill's застрягли десь в минулому і не бажають звідти виходити.

Слідкуйте за новими оглядами

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Інші записи по темі «Royal Canin»

Інші записи по темі «Вологий корм»

Інші записи по темі «Лікувальний корм»

Коментарі до запису 1

Додати коментар

 • Алексей
  Опубліковано: 22 січня2022 в 13:18 | Посилання
  Хиллс нигде не застрял. Наоборот, ассортимент влажных кормов, которые есть в наличии в Европе, начал разделяться на слишком узкоспециализированные линейки.
  Например, Hill’s Prescription diet K/D Feline (для широкой аудитории кошек с ХПН) и Hill’s Prescription Diet Feline k/d + Mobility ( для пожилых ХПНщиков, у которых проблемы с суставами и хрящами). Всё дело в том, что влажные корма Хиллс не попадают на рынок Украины.
  cathealth.com.ua
  По качеству составов всё равно у Hill’s развития не вижу. Для кошек с симптомами аллергии корма с хорошим составом у них нет (даже в Европе). В Украине изредка находила влажный лечебный Hills Prescription Diet Z/d Feline Ultra Allergen-Free, но у него состав такой себе (гидролизат куриной печени, кукурузный крахмал, растительное масло, целлюлоза, кальция карбонат, DL-метионин, дикальция фосфат, калия хлорид, йодированная соль…) У Рояла и Хиллс нет развания в плане беззерновых рационов. Тот же Брит, Нейчерс Протекшн выпустили беззерновые линейки (у Брит лечебные и полнорационные). У меня кошка аллергик и для неё корма на основе зерновых, кукурузы не подходят. А у Роял Канин только изменения в упаковках, но составы некачественные.

Ваш коментар