Відгуки: Royal Canin Sensitivity Control Feline. Яка різниця між старим і новим складом?

З брендом Роял Канін (Франція) я вже знайома і раніше писала огляд на лікувальний корм для кішок Royal Canin Anallergenic Feline https://bit.ly/2X2aYbJ

На огляді у мене оновлена лінійка лікувального корму Royal Canin Sensitivity Control Feline для дорослих котів при харчовій алергії та непереносимості деяких інгредієнтів.

Royal Canin Sensitivity Control Feline

Оновлений дизайн упаковки лікувального корму для котів Royal Canin Sensitivity Control Feline

Обновленный дизайн упаковки лечебного корма для кошек Royal Canin Sensitivity Control Feline

Відразу скажу, що корм з попереднім складом я купувала 15 разів і вже є якесь враження про першу і другу версії. По дизайну нова упаковка 2020 року подобається більше. Купувала я цей корм не просто так, а за призначенням ветеринара. Призначали лікувальний корм Sensitivity Control коли у моєї кішки почалася алергія.

Ціна

400 грам — 186 грн ($6,54)

1.5 кг — 600 грн ($21,10)

Royal Canin Sensitivity Control Feline 1.5 кг

Ціна адекватна як для лікувального корму і найголовніше є маленька упаковка 400 грам (для проби). Для своєї лапочки Сюзанни я купила 1.5 кг лікувального корму.

Лечебный корм для кошек Sensitivity Control Feline 1.5 кг

На звороті упаковки вказана вся необхідна інформація про корм Sensitivity Control Feline

Информация с упаковки лечебного корма Royal Canin Sensitivity Control Feline 1.5 кг

Склад

Обновленный состав лечебного корма для кошек Royal Canin Sensitivity Control Feline

Так як я купувала корм зі старим складом, то можу точно сказати, що суттєвої різниці з новим складом немає. Це банальний маркетинг! Виробник змінив дизайн упаковки і для інтриги вказав «оновлений склад». Це все нісенітниця! Рис був на першому місці в складі, так і залишився. На другому місці дегідровані білки тваринного походження (качка).... і далі склад ідентичний першої версії упаковки. Ви самі зрозуміли. Плюс до всього виробник підняв ціну на корм. Не знаю пов'язано це з новим дизайном чи ні.

За гарантованим аналізом мені імпонує білок 27% і жири 11%. Це ідеальне співвідношення для стерилізованих кішок. Ще я відзначила для себе, що біля лікувального корму Royal Canin Sensitivity Control Feline і у всієї лінійки лікувальних кормів бренду Роял Канін є S/O Index — підтримує в сечовидільній системі котів і кішок середовище, несприятливе до появи струвитных кристалів і кристалів оксалату кальцію. Не у всіх виробників є S/O Index.

На лікувальному кормі Royal Canin Sensitivity Control Feline Сюзанна п'є багато води, і це великий плюс, так як вона в мене не особливо любить пити воду після сухих кормів.

Норми годівлі

Нормы кормления Royal Canin Sensitivity Control Feline

Моя Сюзанна їла його з великим задоволенням перші 3 дні (давала 65 грам в день), але потім почала фиркати і просити інший корм. З кожним днем їла все більш неохоче. Не знаю як у інших, а моя примхлива. З іншого боку, цей корм кішка хоча б їла, а ось Anallergenic категорично відмовилася їсти!

Термін придатності

Срок годности Royal Canin Sensitivity Control Feline

Термін придатності вказаний до 26 вересня 2021 року і на упаковці є маркування PL — виготовлений у Польщі.

Упаковка

Як і у всіх лікувальних кормах Роял Канін упаковка з зручною zip-lock застібкою.

Zip-lock застежка корма Royal Canin Sensitivity Control Feline

Замочок мені подобається і він добре виконує головну задачу — зберігає смакові якості корму.

Упаковка лечебного корма для кошек Royal Canin Sensitivity Control Feline

Гранули

Аромат гранул дуже нагадує Royal Canin Anallergenic Feline, але не такий різкий. Гранули середнього розміру і кішці було не важко їх розгризати.

Гранулы лечебного корма Royal Canin Sensitivity Control Feline

Підсумок

Дуже неоднозначний корм. При старому складі/дизайні корм допомагав моїй кішці вирішити проблему гострої діареї і алергії. Коли я купила упаковку з новим складом/дизайном, то корм Sensitivity Control викликав діарею у кішки. Що виробник додав в новий склад відомо напевно тільки технологам Роял Канін. З алергією впоратися частково допоміг і частково не допоміг. Також до мінусів додам дуже сильну линьку у кішки, сухість шкіри і подушечок лап.

Слідкуйте за новими оглядами https://instagram.com/cathealth.com.ua

Оновлюю відгук (квітень 2021)

Купила ще одну упаковку корми Royal Canin Sensitivity Control Feline 400 грам. Діареї на цьому кормі не було і він навіть допоміг з проблемою алергії. Замовляла корм з огляду вище і другу упаковку 400 грам в одному магазині. Швидше за все перші партії оновленого складу були не дуже вдалими.

Номер партії маленької упаковки 400 грам (яка нормальна)

Royal Canin Sensitivity Control Feline 400 грамм

Гранули з упаковки Royal Canin Sensitivity Control Feline 400 грам

Гранулы корма Royal Canin Sensitivity Control Feline 400 грамм

Інші записи по темі «Royal Canin»

Інші записи по темі «Лікувальний корм»

Ваш коментар