Відгуки: Royal Canin Hair & Skin Care сухий корм для підтримки здоров'я шкіри та шерсті у дорослих котів

Royal Canin Hair & Skin Care — сухий корм для підтримки здоров'я шкіри та шерсті у дорослих котів. Клас корму: супер-преміум. Країна виробник: Польща.

Сухий корм для кішок Royal Canin Hair & Skin Care

Корм був придбаний ще 3 роки тому для дорослого бірманського кота. Я навіть не думала писати огляд на нього, але подивилася склад, дизайн упаковки і зрозуміла, що жодних оновлень з кормом за цей час не відбулося.

Корм для дорослого бірманського кота

Ціна

400 грам — 170 грн ($4,60)

2 кг — 750 грн ($20,31)

4 кг — 1280 грн ($34,66)

10 кг — 3500 грн ($94,79)

3 роки тому я купувала 400 грамів за 95 грн ($2,57). Ціна суттєво піднялася і при цьому склад не покращили. Оновлення торкнулися лікувальних дієт, але повнораціонні корми для котів та собак залишилися непоміченими.

Склад

Дегідратовані протеїни м'яса птиці, тваринні жири, ізолят рослинних протеїнів, рис, рослинна клітковина, кукурудза, гідролізат білків тваринного походження, пшениця, дріжджі та їх частки, кукурудзяне борошно, кукурудзяний глютен, буряковий жом, соєва олія, риб'ячий жир, мінеральні речовини, олія огірочника, екстракт чорнобривців прямостоячих (джерело лютеїну).

Гарантований аналіз: білки 33%, жири 22%, зола 6.9%, клітковина 5%.

Склад сухого корму для котів Royal Canin Hair & Skin Care

Виробник не вказав інформацію: кальцій, магній, фосфор, вологість. В інтернеті я бачила ці показники на сайтах зоомагазинів і вони в нормі, але хотілося б бачити детальну інформацію на упаковці.

Якщо говорити про склад, то за 170 грн зараз продаються корми набагато краще — без кукурудзи та глютену. Склад не оновлювали понад 3 роки. Як для 2022 такий склад корму неактуальний для багатьох власників домашніх тварин. До 200 грн за 400 грам можливо придбати напівбеззерновий або беззерновий корм із непоганим складом для котика чи собаки.

Норми годування

Дорослий бірманський кіт безперервно спустошував тарілку і з'їдав близько 60 грамів на день.

Норми годування Royal Canin Hair & Skin Care сухий корм для котів

Упаковка

Упаковка сухого корму Royal Canin Hair & Skin Care

За 170 грн могли б зробити застібку для маленької упаковки 400 грам.

Упаковка 400 г сухого корму для кішок Royal Canin Hair & Skin Care

Термін придатності

Корм виготовлений у Польщі. Звертайте увагу на маркування FR разом із PL — це польський завод Роял Канін.

Термін придатності сухого корму Royal Canin Hair & Skin Care

Смакова привабливість

Гранули середнього розміру з гарним ароматом. Котика важко було відірвати від корму. Стан шерсті не погіршився і корм не спровокував алергію, але не всім довгошерстим котам підійде сухий корм Royal Canin Hair & Skin Care. У бірманського кота Бусі на цьому кормі почався закреп. Коли я почала давати йому лікувальну дієту Royal Canin GastroIntestinal Fibre Response — проблема поступово вирішилася. Воду на кормі Hair & Skin Care котик пив не дуже добре.

Гранули сухого корму Royal Canin Hair & Skin Care для дорослих кішок

Підсумок

По огляду ви вже зрозуміли мою думку про сухий корм для дорослих котів Royal Canin Hair & Skin Care. Ціна не відповідає якості. Я думаю, що читачі блогу cathealth.com.ua вже добре знаються на складах сухих кормів і виберуть своєму улюбленцю найкращий раціон :)

Сухий корм Royal Canin Hair & Skin Care

Слідкуйте за новими оглядами

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Інші записи по темі «Royal Canin»

Інші записи по темі «Сухий корм»

Ваш коментар