Боротьба із зайвою вагою у котів: як Brit Veterinary Diet VD Obesity Cat допоможе вашому вихованцю досягти оптимальної форми

Brit Veterinary Diet VD Obesity Cat — це спеціалізований лікувальний корм, розроблений для котів, які страждають на ожиріння. Виробник: компанія VAFO PRAHA, sro (Чехія).

Сухий лікувальний корм для котів Brit Veterinary Diet VD Obesity Cat

Показання до застосування:

  • Ожиріння: Корм розроблений для допомоги у контролі ваги у кішок із надмірною вагою.
  • Схильність до повноти: Brit Veterinary Diet VD Obesity Cat може використовуватися для профілактики ожиріння у кішок, схильних до набору зайвої ваги.
  • Діабет: Ожиріння може стати фактором ризику для розвитку діабету у кішок. Використання Brit Veterinary Diet VD Obesity Cat для контролю ваги допоможе зменшити ризик розвитку цього захворювання.

Протипоказання:

  • Кошенята: Корм не рекомендується для кошенят. Він призначений лише для дорослих кішок.
  • Вагітні або годуючі кішки: Brit Veterinary Diet VD Obesity Cat не рекомендується використовувати для вагітних та годуючих кішок, оскільки вони можуть вимагати вищого рівня поживних речовин.
  • Алергія на певні інгредієнти: Brit Veterinary Diet VD Obesity Cat містить м'ясо курки, яке може спровокувати алергічну реакцію деяких кішок. Якщо у вашої кішки спостерігаються ознаки алергії, такі як свербіж, почервоніння або висипання на шкірі, необхідно припинити використання корму та звернутися до ветеринара.

Ціна

400 грам — 227 грн ($6,23)

2 кг — 815 грн ($22,38)

Ціна на сухий лікувальний корм Brit Veterinary Diet VD Obesity Cat може змінюватись в залежності від місця покупки, регіону та інших факторів. Зазвичай, ціна за 1 кг корму становить від 300 до 600 грн.

Склад

У складі лікувального корму 42% курки, 18% жовтого гороху. Звичайно, я не дуже схвалюю курку і краще б корм коштував дорожче, але замість курки була качка чи індичка. За гарантованим аналізом: білок 43% (дуже високий показник), жир 10%, клітковина 6%, зола 7%, волога 10%, кальцій 1.2%, фосфор 1% (високий показник), натрій 0.3%, магній 0.06% (хороший показник).

Склад лікувального сухого корму Brit Veterinary Diet VD Obesity Cat

У кормі Brit Veterinary Diet VD Obesity Cat я бачу 2 великі мінуси: курка у складі та високий показник фосфору. Також бентежить 43% білка (я хотіла б бачити 35-32%).

Норми годування

На упаковці вказано докладну таблицю з нормами годівлі. Своїй кішечці я давала 65 грамів на день.

Норми годування сухого лікувального корму Brit Veterinary Diet VD Obesity Cat

Термін придатності

Термін придатності — 18 місяців. Я купувала корм ще у 2020 році.

Термін придатності сухого лікувального корму для котів Brit Veterinary Diet VD Obesity Cat

Упаковка

Стандартна та зручна упаковка для зберігання корму із застібкою zip-lock.

Упаковка лікувального сухого корму Brit Veterinary Diet VD Obesity Cat

Гранули

Гранули середнього розміру, але аромат мені не дуже сподобався. Я давала кішці 65 грамів на день, але вона його понюхала і на цьому історія закінчилася. Я підмішувала його в старий корм (як належить), але старий корм кішечка з'їдала, а Бріт залишала в мисці. Моя Сюзанна категорично відмовилася його їсти. Справа в смакових уподобаннях кішки. У моїх знайомих котик цей корм їв нормально і за перший місяць він схуд на 400 грам (хороший результат). Всі котики різні та підбір корму це індивідуально, але дуже вибагливі кішки можуть відмовитися його їсти (враховуйте цей момент).

Гранули сухого лікувального корму для котів Brit Veterinary Diet VD Obesity Cat

Підсумок

У сухого лікувального корму для котів Brit Veterinary Diet VD Obesity Cat є свої плюси та мінуси. До плюсів віднесу: котики реально можуть схуднути на ньому, беззерновий склад, хороші показники магнію. До мінусів віднесу: смакову привабливість, курку у складі, високі показники фосфору. Якщо ви зважитеся на покупку корму Brit Obesity Cat, то, звичайно ж, раджу брати на пробу маленьку упаковку 400 грам. Також враховуйте, що у складі корму є м'ясо курки, яка не підходить котикам, у яких на неї алергія.

Інші записи по темі «Brit VD»

Інші записи по темі «Лікувальний корм»

Ваш коментар