Відгуки: Лікувальний корм для котів Farmina (Фарміна) Vet Life UltraHypo Cat при харчовій алергії. Плюси та мінуси італійської гіпоалергенної дієти

Farmina (Фарміна) Vet Life UltraHypo Feline Formula — ветеринарна дієта для дорослих кішок при харчовій алергії та непереносимості. Країна реєстрації бренду: Італія, країна-виробник: Сербія. У бренду Фарміна також представлена лінійка лікувальних кормів для котів: Struvite, Gastrointestinal, Renal, Struvite Management, Obesity. Я думаю, багато хто знає і про повнораціонні лінійки сухих кормів — Farmina N&D Grain Free Prime, Matisse, Fun Cat.

Своїй кішці алергіку я придбала сухий лікувальний корм Farmina Vet Life UltraHypo Feline Formula 400 грам.

Лікувальний корм для котів Farmina Vet Life UltraHypo Feline Formula 400 грам

Ціна

400 грам — 207 грн ($ 5,60)

2 кг — 843 грн ($22,81)

Лікувальний корм для котів Farmina Vet Life UltraHypo Cat

Склад

Гідролізований білок риби, рисовий крохмаль, риб'ячий жир, карбонат кальцію, фруктоолігосахариди (0.6%), хлорид калію, дигідрат сульфату кальцію, монокальційфосфат, хлорид натрію. Джерело білка: гідролізат рибного білка. Джерело вуглеводів: рисовий крохмаль.

Склад лікувального корму Farmina Vet Life UltraHypo Cat

Склад читала під мікроскопом. Наклейка від постачальника — якість просто капець. У складі не вказано відсоток білка риби та яка саме риба в кормі. Рисовий крохмаль (не дуже схвалюю). Перший раз бачу в кормі монокальційфосфат — кормовий фосфат, що використовується для підгодовування сільськогосподарських тварин і свійської птиці, щоб уникнути захворювань, що провокуються нестачею мінеральних речовин (фосфору і кальцію). У кормі є сіль (хлорид натрію). Не схвалюю сіль у кормах, а особливо лікувальних.

Гарантований аналіз

Сирий білок 28%, сирий жир 11%, сира клітковина 1.8%, сира зола 7.1%, кальцій 1%, фосфор 0.8%, натрій 0.8%, калій 0.6%, магній 0.06%, Омега-3 1.7%, Омега-3 %, EPA 0,5%, DHA 0,7%.

Гарантований аналіз лікувального корму для котів Farmina Vet Life UltraHypo Cat

Корм нежирний: білок 28% та жир 11% (хороші показники), фосфор 0.8% (високий показник), магній 0.06% (нормальний показник), натрій 0.8% — майже 1% солі у кормі (це жах). У складі відсоток солі не вказали, але в аналітичному вирішили "порадувати". Мене дуже бентежить високий відсоток солі у лікувальному кормі Farmina Vet Life UltraHypo.

Норми годування

Норми годування лікувального корму для котів Farmina Vet Life UltraHypo Cat

Термін придатності

Усі дати вказані на упаковці зі зворотного боку.

Термін придатності лікувального корму Farmina Vet Life UltraHypo Cat

Упаковка

Зручна zip-lock застібка є навіть у маленької упаковки 400 грам.

Упаковка лікувального корму для котів Farmina Vet Life UltraHypo Cat 400 грам

Гранули

Гранули середнього розміру (не дуже тверді). Аромат насичений рибний і я би сказала трохи навіть різкий. Смакова привабливість для котиків на 10 із 10. Я планувала переводити кішку на новий корм протягом 8 днів (зазвичай так роблю), але вже на 3 день я помітила, що кішка маніакально п'є воду після корму. На 4 день у Сюзанни розпочалася масштабна діарея. Востаннє така діарея була від корму Carnilove. При тому, що моя кішка схильна до хронічних закрепів. Щойно прибрала корм із раціону — самопочуття кішки покращало. Мені часто пишуть про моє негативне ставлення до солі у складах сухих кормів. Я вважаю, що в цій ситуації саме сіль є причиною діареї. Така ж проблема у брендів Carnilove та Brit Care (там теж великий відсоток солі, але ще й горох — це про Бріт). Моїй кішці не підійшов лікувальний корм Farmina Vet Life UltraHypo Cat.

Гранули лікувального корму для котів Farmina Vet Life UltraHypo Cat

Підсумок

Я так і не знайшла ідеальний лікувальний сухий гіпоалергенний корм для своєї кішки. У Farmina Vet Life UltraHypo Cat непогані показники білка, жиру і навіть невисокий відсоток магнію, але моїй кішці він не підійшов. Сама формула складу не втілює довіри. Абсолютно неясно яка риба і чому такий різкий запах у гранул? Солі так щедро додали, що кішка по 2 миски на день випивала води, а потім із туалету не виходила 40 хвилин. Ну не знаю ... можливо це індивідуальна реакція у моєї кішечки, але ще раз нагадаю, що у неї зазвичай від сухих кормів закрепи. Особисто мене не вразив бренд Farmina. Якщо в Сербії так роблять усі раціони, то мені щиро шкода котів та собак, які їдять корм їхнього виробництва.

Ваш коментар