400 грам — 210 грн ($ 7,09)
2,5 кг — 1050 грн ($35,47)
Інгредієнти: Рис, гідролізат ізоляту соєвого білка, тваринні жири, рослинна клітковина, мінеральні речовини, гідролізат печінки птиці, соєва олія, буряковий жом, риб'ячий жир, фруктоолігосахариди (ФОС), олія огірковика аптечного, екстракт чорнобривців.
Рису у складі найбільше, але відсоток не вказали. М'яса у складі немає взагалі. А гідролізат ізоляту соєвого білка (він у складі на другому місці) використовують у спортивному харчуванні для людей. Дуже специфічний склад.
Гарантований аналіз: білки 25,5%, жири 20%, зола 6,3%, клітковина 3,6%.
У складі не вказаний: фосфор, магній, кальцій, натрій. Це неправильно, тому що для котів із сечокам'яною хворобою ці показники дуже важливі. Так, виробник вказав S/O Index, але конкретики нуль, а на слово вірити виробнику це не моя тема. Також на упаковці написано консерванти, але які саме не вказано.
Технологічні добавки: кліноптіоліт осадового походження (вулканічний мінерал із групи цеолітів). Його використовують у кормах як адсорбент, який нешкідливий для домашніх тварин.
З плюсів: стандартні вітаміни і мінерали в сухих раціонах для домашніх тварин .
Різниця між старим та оновленим складом — у попередніх кормах у складі на першому місці був кукурудзяний крохмаль та пір'яний гідролізат малої молекулярної маси (джерело L-амінокислот та олігопептидів). У кормах з оновленим складом – перші рядки займає рис та гідролізат ізоляту соєвого білка (часто використовують у складах спортивного харчування). Щиро кажучи, я не бачу істотної різниці між до і після. У мене, як і раніше, величезна кількість питань до складу лікувальної дієти.
Моя кішечка їла цей корм добре (на той момент). З'їдала близько 70 грамів на день. Нагадаю, що аналогічний лікувальний корм Anallergenic Feline кішка навідріз відмовилася їсти.
Лікувальний корм Royal Canin Hypoallergenic Feline виготовлений у Польщі.
Вже сто мільйонний раз пишу про незручні упаковки кормів Роял Канін, які по 400 грам. До великих упаковок претензій немає.
Гранули дуже маленькі і доросла кішка ковтатиме їх цілком (моя так і робила). Аромат у гранул нейтральний, але кішка його їла і на тому спасибі. Переводила свою кішку на новий корм протягом 8 днів. Я звичайно читала відгуки, що у кішок діарея від цього корму, але у моєї кішки проблема навпаки. І все ж таки.... діарею корм спровокував. І на новому і на старому складі те саме. Я думала, що з оновленим складом такого не буде і тим паче корм на основі рису. Без сумніву, ця проблема через високий відсоток жирності 20%. Підшлункова не витримала, але ветеринар мені казав, що цей корм усім кішкам підходить і проблем не буде. Проблем у нас було достатньо. Алергію він звичайно підлікував, але ШКТ підірвав.
Ось такою була попередня упаковка лікувального корму Royal Canin Hypoallergenic Feline.
Гранули старого складу Royal Canin Hypoallergenic Feline. Різниці із оновленими гранулами я не побачила (хіба що знято на різні камери).
Я не вважаю цей корм відмінним. У нього надто зашифрований склад та головний мінус — провокує діарею. Основа корму — рис і він точно не повинен коштувати 210 грн. Коти та собаки — не вегани і м'ясо у складі обов'язково має бути присутнім! На ринку зоотоварів величезна кількість кормів зі складами: рис — ягня, рис — качка, рис — біла риба. Також мільйон варіантів беззернових раціонів. Не виключаю, що комусь Hypoallergenic Feline підійшов, але у кота має бути дуже міцна підшлункова залоза, і цей факт не варто ігнорувати.
Слідкуйте за новими оглядами
https://instagram.com/cathealth.com.ua