Відгуки: Brit VD Cat Grain Free Gastrointestinal. Лікувальний сухий корм для котів при порушеннях ШКТ. Не найкращий варіант для проблемних животиків

Brit Veterinary Diet Cat Grain Free Gastrointestinal — лікувальна дієта для котів при порушеннях травлення: гострий і хронічний гастроентерит (діарея, блювота). Країна виробник: Чехія.

Гострих проблем з шлунково-кишковим трактом у моєї кішки практично ніколи не спостерігалося, але я добре запам'ятала наше перше знайомство з кормом Бріт Gastrointestinal.

Лечебный корм для кошек Brit VD Cat Grain Free Gastrointestinal

Ціна

400 грам — 173 грн ($6,13)

2 кг — 645 грн ($23,16)

Я купувала корм ще по 150 грн ($5,31) за 400 грам (2 роки тому). Звичайно, вартість зросла за останні пару років.

Склад

Состав лечебного корма для кошек Brit VD Cat Grain Free Gastrointestinal

Інгредієнти: дегідрований оселедець 40%, жовтий горох 18%, гідролізований білок лосося 10%, курячий жир 9%, яйця 6%, гречка, яблунева макуха, риб'ячий жир з лосося 2%, соус з гідролізованого лосося 2%, бамбукова лігноцелюлоза, мінерали, пивні дріжджі, лушпиння і насіння псілліума 0,5%, сушені морські водорості 0,5% (Ascophyllum nodosum), екстракт дріжджів джерело маннанолігосахаридів 0,025%, B-глюкани 0,022%, фруктоолігосахариди 0,02%, мохаве юка 0,02%, обліпиха крушинна 0,015%.

Основа корму — висушений оселедець та мій "улюблений" жовтий горох і його в кормі 18%. Нагадаю, що горох провокує здуття та діарею у тварин. Цей корм тільки через горох ну ніяк не може називатися Gastrointestinal. Виробник Brit нещадний для котиків з проблемами шлунково-кишкового тракту. Далі склад вже стандартний для кормів бренду Бріт.

Гарантований аналіз: білки 34%, жири 17%, сира клітковина 30%, сира зола 7,8%, волога 10%, жирні кислоти Омега-3 1,1%, жирні кислоти Омега-6 2,50%, кальцій 1,1%, фосфор 0,9%, натрій 1,0%, магній 0,09%, калій 0,5%.

Досить проблемні показники всього. Білки 34% і жири 17% — занадто жирний корм для котів з проблемами підшлункової залози, діареї та котів, які страждають блювотою. Зола 7,8% — високий показник для лікувального корму. Фосфор 0,9% і магній 0,09% — високі показники, а для стерилізованих кішок висока ймовірність заробити сечокам'яну хворобу або її рецидив (якщо кішка їсть його на постійній основі). Натрій 1,0% (вона ж сіль) — для котів з проблемами нирок він точно не підходить. Наприклад, беззерновой сухий корм для кішок (не лікувальний) Nature's Protection Lifestyle Grain Free White Fish Sterilised Adult Cat зі смаком риби містить 0,5% натрію (солі) — в половину менше, ніж у лікувального корму Brit VD.

Протипоказання: кошенята, вагітні та годуючі кішки.

Норми годування

Нормы кормления Brit VD Cat Grain Free Gastrointestinal

Моя кішка з'їдала 65 грам в день.

Упаковка

Упаковка лечебного корма Brit VD Cat Grain Free Gastrointestinal

Стандартна упаковка з застібкою ЗІП-лок.

Термін придатності

Срок годности лечебного корма для кошек Brit VD Cat Grain Free Gastrointestinal

Термін зберігання вказаний зі зворотного боку упаковки. Я купувала корм ще влітку 2020 року. За 2 роки рецептура складу не змінилася. Зросла тільки ціна.

Гранули

Гранулы лечебного корма для кошек Brit VD Cat Grain Free Gastrointestinal

Аромат у корму рибний і за смаком моїй кішечці він сподобався. Гранули середнього розміру — ідеальні для дорослої кішки. За ефективністю: від діареї допомогли більше медикаменти, а після корму у кішки було здуття (так званий ефект живота-барабана). Лікувальний корм повинен допомагати, а не посилювати ситуацію.

Підсумок

Лечебный корм Brit VD Cat Grain Free Gastrointestinal

Я не можу рекомендувати лікувальний корм для котів Brit Veterinary Diet Cat Grain Free Gastrointestinal. Словосполучення горох і gastro — несумісні. Навіть для лінійки Gastrointestinal виробник вибрав горох і його майже 20%. Абсолютна безвідповідальність і байдуже ставлення до тварин та їх власників. У цього корму плюсів практично немає, а одні суцільні мінуси: він жирний, небезпечні показники фосфору, магнію, солі, спірний склад (горох!), неефективний при проблемах шлунково-кишкового тракту (провокує здуття), висока ціна. Brit VD Cat Grain Free Gastrointestinal 100% не підходить за своїми показниками: стерилізованим кішкам, кішкам з хронічною формою СКХ, уролітіазом, нирковою недостатністю та котикам із зайвою вагою (враховуйте ці моменти). Також я не можу не написати про показання, зазначені в описі цього корму в деяких зоомагазинах. Ветеринарна дієта Brit VD Cat Grain Free Gastrointestinal категорично не підходить котам при хронічному закрепі (копростазі). Я, як ніхто, знаю про це дуже добре. Моя кішечка Сюзанна пережила важкі часи, пов'язані з цим захворюванням, тому рекомендувати при такому захворюванні я його точно не можу.

Слідкуйте за новими оглядами

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Ваш коментар