Відгуки: Сухий корм Savory Fresh Salmon & White Fish для довгошерстих котів. Оцінюємо бельгійську новинку

Не так давно я дізналася про новий бренд сухих раціонів для котів та собак Savory (Сейворі). Клас корму: холістік. Країна виробник: ЄС (Чехія, Бельгія).

Повнораціонна лінійка сухих кормів для котів

 • Savory Fresh Salmon & White Fish (для довгошерстих котів зі смаком свіжого лосося і білої риби)
 • Savory Fresh Turkey & Chicken (для кошенят зі смаком свіжого м'яса індички та курки)
 • Savory Fresh Turkey & Duck (для дорослих вибагливих кішок зі смаком свіжого м'яса індички і качки)
 • Savory Fresh Lamb & Chicken (для стерилізованих кішок зі смаком свіжого м'яса ягняти та курки)
 • Savory Fresh Lamb & Turkey (для дорослих кішок з чутливим травленням зі смаком свіжого м'яса ягняти та індички)

Своїй Сюзанні я придбала сухий корм Savory Fresh Salmon & White Fish для довгошерстих кішок зі смаком свіжого лосося і білої риби 400 грам.

Savory Fresh Salmon White Fish для длинношерстных кошек 400 грамм

Ціна

400 грам – 160 грн ($5,76)

2 кг – 590 грн ($21,24)

8 кг – 2450 грн ($88,18)

Ціна прийнятна для корму класу холістік. Я читала, що бренд Сейворі позиціонує свої раціони як низькозернові. Трохи бентежить поєднання холістік та низькозерновий, так як в складах кормів класу holistic рис зазвичай відсутній.

Склад

Состав Savory Fresh Salmon White Fish для длинношерстных кошек со вкусом свежего лосося и белой рыбы

Не схвалюю в складі коричневий і білий рис. З плюсів можу виділити непогане співвідношення овочів та фруктів. Також присутній хондроїтин (для котиків з хворими суглобами такий корм допоможе полегшити життя).

Гарантований аналіз і норми годування

Гарантированный анализ, нормы кормления Savory Cat Fresh Salmon White Fish

У таблиці я спостерігаю абсолютно всю детальну інформацію крім показників магнію. Білок 30%, жири 15% (співвідношення допустиме, так як в складі лосось і біла риба). Також оптимальні показники фосфору 0.7% і кальцію 0.8%. Помічаю тенденцію, що в сухих кормах з рибою показники фосфору, кальцію, магнію часто зашкалюють і це може негативно впливати на здоров'я улюбленця. У Savory Fresh Salmon & White Fish з даними показниками все більш менш в нормі.

Денна норма споживання корму у моєї кішки була 85 грам в день. Кішка не переїдала і додаткової добавки не просила.

Додаткова інформація про склад від виробника

Информация о составе сухого корма для котов Savory Fresh Salmon White Fish

Трохи філософії Savory...

Философия бренда Savory

Інформація про виробника

Информация о производителе Savory Сейвори

Я відсканувала штрих-код в режимі онлайн і було зазначено: країна товару Україна. Потім ще пошукала інформацію і знайшла дані нібито країна реєстрації бренду Savory це Україна, а виготовляють сам корм в країнах ЄС. Оце так несподіванка!

Термін придатності

Срок годности сухого корма для кошек Savory Cat

Термін придатності півтора року.

Упаковка

Упаковка корма для котоа Savory Сейвори

По ідеї там повинна була бути zip-lock застібка, але поясніть як її експлуатувати? Вона приклеєна тільки з одного боку упаковки.

Упаковка корма Savory 400 грамм

Гранули

Гранулы сухого корма для кошек Savory Fresh Salmon White Fish

Гранули невеликі і аромат мені сподобався (ненав'язливий запах риби). Кішці корм сподобався і вона маніакально не поїдала його з запасом. Тут відразу плюс. Алергії від нього не було і головне даний корм не спровокував закреп, що найбільше мене здивувало (навіть незважаючи на 2 види рису в складі). Також кішка пила достатню кількість води після прийому їжі.

Підсумок

До плюсів також віднесу: ціну, безпечні показники фосфору, кальцію, смакову привабливість, виводить грудочки шерсті зі шлунка і виправдовує назву — для довгошерстих кішок. До мінусів віднесу: упаковку (незрозуміла для мене zip-lock застібка), два види рису в складі, відсутність показників магнію.

Слідкуйте за новими оглядами instagram.com/cathealth.com.ua

Коментарі до запису 7

Додати коментар

 • Светлана
  Опубліковано: 10 жовтня2021 в 09:07 | Посилання
  Спасибо большое за ответ! И от себя хочу добавить , мои кошки кушают этот корм четыре дня и перестали пить воду , хотя на другом корме ходили на водопой регулярно. Ещё корм действительно крепит, буду срочно менять.
 • Светлана
  Опубліковано: 9 жовтня2021 в 08:47 | Посилання
  И ещё я читала , что разгрызая гранулы, кошки таким образом чистят зубки себе, это верно?
  cathealth.com.ua
  Сухой корм профилактирует появление зубного налёта, но нет никаких гарантий, что в будущем у кошки не образуется зубной камень или проблемы с деснами. Моя кошка с самого детства на сухих кормах, но налёт на зубах появился в 4,5 года и небольшие воспаления на деснах . На проблемы с зубами влияет генетика питомца (предрасположенность), питание и витамины в рационе кошки
 • Светлана
  Опубліковано: 9 жовтня2021 в 08:34 | Посилання
  Меня в этом корме смутил размер гранул, прямо крошечные, как для котят . .и теперь мои кошки их не разгрызают, как в другом корме, а просто глотают. Не вредно ли это для пищеварения?
  cathealth.com.ua
  Для ЖКТ вредно. Корм не подходит вашим котикам. Многие производители рекомендуют размачивать сухой корм в таких случаях, но скажу по опыту это полная чепуха. Многие котики не хотят кушать размоченный корм в миске и пользы от такого корма нет
 • Татьяна
  Опубліковано: 26 серпня2021 в 20:28 | Посилання
  Ой, правда классный корм. кот уплетает за обе мохнатые щеки, а я вижу, что стул в норме, как и активность. Шерсть не собираю по всей квартире. Нет, ну сыпется конечно но только в период линьки интенсивно. Как говорится теперь я знаю разницу. Корм это основа здоровья и в принципе не считая онкозабоолеваний, остальные неприятности вполне корректируются правильным питанием. я давно это поняла, на прошлом коте и теперь только лучшие корма выбираю. Сейчас вот сейвори покупаю, не вижу лучше него.
 • Ірина
  Опубліковано: 2 липня2021 в 08:08 | Посилання
  У Savory дуже зручна упаковка. Відривається збоку, потім так само і закривається. Дуже легко і зручно. Не треба відрізати.
 • Алина
  Опубліковано: 24 травня2021 в 14:08 | Посилання
  У меня такая же проблема с упаковкой, что и на фото. Застежка есть, но она не работает. Получается что это не одиничный
  cathealth.com.ua
  Мне в Instagram написала девушка по работе застёжки: "Там по надрезу отрывается полоска упаковочной фольги, прикрывающая застёжку, и получается застегивающаяся щель с одного бока упаковочки. То есть вы насыпаете не через верхний торец, а как бы слегка сбоку."
 • Настя
  Опубліковано: 30 квітня2021 в 18:37 | Посилання
  Кстати говоря, United Pet Food это производитель, который изготавливает корма по заказу других компаний (private label). Grandorf тоже производится United Pet Food.
  cathealth.com.ua
  Спасибо за информацию

Ваш коментар