Самий «м'ясний» корм класу холістік Orijen Regional Red Cat. Карпаччо для кішок?

З брендом Orijen (Оріджен) я вже давно знайома і раніше писала огляди на сухі корма класу холістік :

Огляд сухого корму для котів Orijen 6 Fish Cat & Kitten. Афродизіак для котів? Розбір складу + відгук — https://cathealth.com.ua/all/obzor-suhogo-korma-dlya-koshek-orijen-6-fish-cat-kitten-afrodizi/

Огляд сухого корму Orijen Fit & Trim для котів з зайвою вагою. Підходить далеко не всім кішкам. Розбір складу, ціни, якості. Як не нарватися на підробку — https://cathealth.com.ua/all/obzor-suhogo-korma-orijen-fit-trim-dlya-koshek-s-lishnim-vesom-p/

Сьогодні хочу познайомити вас з новинкою 2020 року — сухим кормом для котів класу холістік Orijen Regional Red Cat

Orijen Regional Red Cat

Виробником корму Orijen є компанія Champion Petfoods (Чемпіон Петфудс), яка готує біологічно відповідні сухі корми та ласощі для котів та собак на заводі в Едмонтоні (Канада).

Сухой корм Orijen Regional Red Cat 340 грамм

Чому я зважилася на покупку Orijen Regional Red Cat? А ситуація була така, що моя улюблена кішечка перестала їсти сухий корм з качкою (до цього їла без проблем три тижні). Сюзанна у мене вибаглива кішка і до того ж алергік і з підбором харчування у нас частенько виникають проблеми.

Сухой корм класса холистик Orijen Regional Red Cat 340 грамм

Ціна

340 грам — 275 грн ($9,67)

1,8 кг — 1460 грн ($51,35)

5,4 кг — 3170 грн ($111,48)

Ціну навіть коментувати не хочу, АЛЕ! Так, ціна висока і це абсолютно виправдано: доставка з Канади, дорогі інгредієнти, робоча сила, недешеве обладнання на заводі, податки, реклама та інші фактори, що впливають на цінову політику бренду.

Orijen Regional Red Cat 340 грамм

Склад

Состав Orijen Regional Red Cat

Склад шикарний! Свіже м'ясо без кісток, свіжа риба без кісток, субпродукти свіжі овочі і фрукти. І відразу відзначу відсутність у складі інгредієнтів, які викликають алергію у моєї кішки: курка, кукурудза, пшениця, кукурудзяний і пшеничний глютен, рис, ячмінь, червона риба.

І звичайно цей корм не викликав алергію у моєї кішечки Сюзанни, а навіть навпаки. Очі не течуть і немає тих проблем, які викликали корми з куркою і зерновими продуктами. Ось на Оріджен з куркою (Fit & Trim) була алергія. Звичайно яловичина у складі могла викликати алергію (червоне м'ясо все таки), але алергічної реакції не було.

Гарантований аналіз

Гарантированный анализ корма Orijen Regional Red Cat

За гарантованим аналізом показники перевищують норму. Корм дуже жирний, але найбільше мене здивували показники кальцію — 2.1% і фосфору — 1.6%. Це найвищі показники кальцію і фосфору, які я бачила в сухих кормах для котів. Я думаю, що для стерилізованих кішок такий корм не особливо розрахований, але за 3 тижні моя кішка не поправилася на кормі Orijen Regional Red Cat, не відмовилася від нього (як від інших кормів) і він не викликав у кішки блювоту. Також нормалізувався травлення. Моя Сюзанна часто п'є після цього корму воду і їсть його потрошку (без переїдання).

Норми годівлі

Я давала кішці 70 грамів (вага кішки 7,5 кг), але вона їсть близько 50-55 грам в день.

Нормы кормления Orijen Regional Red Cat

Термін придатності

Термін придатності 2 роки.

Срок годности на упаковке Orijen Regional Red Cat

Упаковка

Маленька упаковка 340 грам без zip-lock застібки (хоч і на фото може здаватися, що вона є). Є застібка у великих упаковках я сказати не можу, але в маленькій упаковці немає і це не дуже зручно. Мене рятують канцелярські біндери.

Упаковка 340 грамм Orijen Regional Red Cat

Гранули

Гранули різної форми і дуже сильно відображають запах риби (зокрема сушених кальмарів). Аромат корму настільки сильний, що «пахне» все приміщення де стоїть миска з кормом.

Гранулы Orijen Regional Red Cat

Підсумок

Я навіть не знаю радити вам цей корм чи ні, так як показники кальцію і фосфору мене дуже бентежать, але незважаючи на цей момент моїй кішці корм підійшов і навіть вирішив проблему алергії, нормалізував травлення і кішка їсть більше 3 тижнів і досі не відмовилася від нього і ще не переїдає. Зайвої ваги вона теж не набрала, а навіть скинула 100 грам. Для нас і це радість, так як півтора року кішка тільки набирала вагу і маніакально переїдала корми, у складі яких були зернові. Неоднозначний огляд вийшов, але сподіваюся вам ця інформація допоможе :)

Слідкуйте за новими оглядами https://instagram.com/cathealth.com.ua

Інші записи по темі «Orijen»

Інші записи по темі «Сухий корм»

Ваш коментар