Відгуки: Purina Pro Plan Hydra Сare. Об'єктивна оцінка «новомодної» добавки для кішок

Purina Pro Plan Hydra Сазі

Неповнораціонний вологий корм для кішок (додатковий корм до основного раціону), який сприяє збільшувати кількість споживаної води кішками та нормалізації гідратації в їх організмі. Країна виробник: Франція.

Purina Pro Plan Hydra Сare

Ціна

 • 10 пакетиків x 85 грам — від 250 до 390 грн (від $9,40 до $14,67)
 • пакетик 85 грам (за 1 шт) — 25 грн ($0,94)

Цінова політика дуже дивна (особливо на великі упаковки по 10 шт). В інтернет-зоомагазинах вартість значно відрізняється один від одного. Такий момент мене бентежить.

Склад

Состав Purina Pro Plan Hydra Сare

Що ми бачимо в складі: молоко і продукти його переробки, гліцерин, м'ясо і субпродукти тваринного походження, цукор, мінеральні речовини.

Склад просто — нереальна жесть! Як завжди нуль конкретики. Яке молоко і які продукти його переробки? Не вказано процентне співвідношення всіх компонентів. Гліцерин (стабілізатор Е422) додали для збільшення в'язкості добавки. Третій інгредієнт у складі — м'ясо та субпродукти тваринного походження. Незрозуміло яке м'ясо і які субпродукти і взагалі скільки їх в цій добавці? Для мене важливо знати яке м'ясо, так як моя кішка алергік, але виробнику начхати. Нічого не вказано. Де детальний склад? Що ви приховуєте? Четвертим у складі я спостерігаю цукор. Зауважимо, що він не на останньому місці в складі. Якщо коротко, то цукру в цій добавці нормальна кількість. Останній інгредієнт — мінеральні речовини, але і тут глухий ліс. Добавки: ароматизатори (без конкретики).

Що мене найбільше обурило? На упаковці і на сайтах, які продають це "добро" не вказані протипоказання. А вони досить серйозні:

 • Цукор в складі — найперше протипоказання для котів з діабетом, хронічним колітом і ожирінням.
 • Молоко і продукти його переробки — з віком у кішок з'являється непереносимість лактози і це загрожує розладом шлунка.

Виробник Purina публікував на своїх офіційних сайтах інформацію про шкоду лактози для кішок, але до добавки Hydra Сare вирішив не писати протипоказання. Purina, ви самі собі суперечите!

Вред лактозы для кошек

 • Гліцерин Е422 (цукровий спирт) — протипоказаний котам і кішкам із захворюваннями нирок та серця. Нагадаю, що гліцерин в складі на 2 місці.
 • М'ясо і субпродукти тваринного походження — в складі м'яса та субпродуктів немає і далі в огляді ви в цьому переконаєтеся.

Гарантований аналіз: сирий протеїн 3,2%, сирий жир 0,22%, зола 0,16%, клітковина 0,018%, вологість 94,5%, енергетична цінність (калорійність) 22 ккал / 100 грам.

Добавка Purina Pro Plan Hydra Сare 85 грамм

Рекомендації по годівлі на добу: 1 пакетик корму (85 грам) в день на кожні 2 кг маси тіла кота. Перед використанням рекомендується збовтати. Подавайте корм кімнатної температури. Слідкуйте за тим, щоб у вашого улюбленця завжди була свіжа вода. Сприяє збільшенню загальної кількості споживаної рідини і підтримці водного балансу організму кішок. Коти повинні споживати не менше 25 мл корму на кілограм маси тіла тварини щодня для отримання результату. Зберігати в сухому прохолодному місці. Після розкриття упаковки зберігати в холодильнику не більше 24 годин.

Обіцянки виробника

Обещания производителя Purina Pro Plan Hydra Сare

GREAT TASTE — висока смакова привабливість.

INCREASED LIQUID INTAKE — сприяє збільшенню загальної кількості споживаної рідини і посиленню гідратації.

URINE DILUTION — сприяє розведенню сечі.

Термін придатності

Срок годности Purina Pro Plan Hydra Сare

Термін зберігання 2 роки.

Пакетик корму Hydra Саге 85 грам

Пакетик корма Hydra Сare 85 грамм

Невдала фасовка. За один раз кішка не з'їсть 85 грам даної субстанції. Моя кішка за один прийом і 20 грам не подужала.

Пауч Hydra Сare 85 грамм

Смакова привабливість

Вкусовая привлекательность Purina Pro Plan Hydra Сare

У корму дивний аромат. Моїй кішці не дуже сподобалася ця добавка до корму. Також бентежить яскраво-помаранчевий колір.

Неполнорационный влажный корм Purina Pro Plan Hydra Сare

У складі Hydra Саге було зазначено м'ясо та субпродукти тваринного походження. Куди поділося м'ясо? Його під мікроскопом шукати? Ну а субпродукти взагалі мовчу.

Підсумок

Пурина Про План Гидра Кеа для кошек

Добавка до корму Purina Pro Plan Hydra Саге — обман чистої води! Склад небезпечний, протипоказання не вказані, ціна космічна. Після споживання цього корму моя кішка не стала пити більше води. Не вважаю, що тільки у нас було таке. І у моєї знайомої її кішка не пила після цієї добавки достатню кількість води. Hydra Саге — суцільний маркетинг і нуль якості! Скажу так: викачка грошей увійшла в чат. Що стосується їх інновацій, якими бренд Пуріна хвалиться наліво і направо: Дорогі мої! Ви намішали цукор, гліцерин та ароматизатори і це по вашому інновації? Не соромтесь.

Яку я можу дати пораду для власників кішок, у яких улюбленці п'ють мало води? Відповідь: переглянете раціон. Величезна кількість сухих раціонів не солоні на смак для котиків, тому вони і не п'ють воду. Спробуйте ввести в раціон якісний вологий корм або натуральне харчування (м'ясо, овочі, субпродукти). При закрепах (як у моєї кішки) я додаю в раціон (вологий корм) + 5-7 грам порошку псілліум подорожника (Psyllium Husks Fiber) + 10 мл води в цей заміс і у моєї кішки більше не було проблем з тим, що вона мало п'є води або не ходить в туалет.

Дуже прошу вас уважно вивчати склади кормів та добавок для котів. Відгуки на сайтах де продають зоотовари не завжди достовірні.

Слідкуйте за новими оглядами

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Інші записи по темі «Purina»

Інші записи по темі «Pro Plan»

Інші записи по темі «Вологий корм»

Коментарі до запису 6

Додати коментар

 • Мария
  Опубліковано: 3 липня2022 в 11:48 | Посилання
  Моему коту очень понравился корм, он с удовольствием съел всю пачку. То, что ваша кошка не смогла - не показатель. Глицерин используют во многих кормах как консервант, иначе бы корм быстро испортился, недоедят до прилавка. Я не думаю, что в корме есть лактоза, которая будет вызывать расстройство. Все таки корм супер премиум класса, делали его не дураки) все эти добавки молока и мяса лишь для запаха, поэтому их в принципе мало в составе.
  cathealth.com.ua
  Лично для меня корма супер премиум класса — не показатель высокого качества! В обзоре я написала своё субъективное мнение и оно может отличаться от вашего. В июне на сайте был опубликован обзор на супы для кошек Vibrisse Shake (утка, курица, тунец). Эти супчики я ставила в пример по более качественному составу, чем Purina Pro Plan Hydra Сare.
 • Кроша
  Опубліковано: 10 лютого2022 в 07:48 | Посилання
  Питьевой фонтанчик - очень хорошо стимулирует потребление воды кошками!
  cathealth.com.ua
  Да, это 100% так :)
 • Елена
  Опубліковано: 4 лютого2022 в 17:22 | Посилання
  Как мне сказал мой ветврач, если есть песок в почках или начальная стадия мкб, то для профилактики назначают данный корм, не как лекарство ни в коем случае. Он действительно способствует употреблению большего количества жидкости (не в смысле, что от него будет хотеться пить, а т.к.корм это фактически вода, просто вкусная для кошек). Моей кошуне на удивление очень понравилась эта добавка. Ходит и клянчит еще.))
 • Надя
  Опубліковано: 1 жовтня2021 в 22:20 | Посилання
  Спасибо большое за отзывы! Очень интересно мнение профессионалов и тех, кто пробовал данный продукт. Потому что это новинка.
 • Анастасия
  Опубліковано: 1 жовтня2021 в 11:17 | Посилання
  Может я что-то не так понимаю, но как только увидела эту добавку в интернете и почитала описание, мне показалось, что кошка не столько обычной воды будет пить больше, сколько просто получит дополнительную влагу из этой добавки, она ведь тоже почти вода, раз у нее 94% влажности и почти отсутствует калорийность. Да еще и с учетом такой слоновьей нормы, если по инструкции кошка весом 5 кг должна выпить 212,5 мл добавки, 200 из которых - это вода, дополнительная вода из миски в кошку если и поместится еще, то не так много. Согласна, что дорого, а еще смущает, что очень мало кто продает поштучно, в основном по 10 штук, а это много для первой пробы. у меня котик одновременно и из целевой аудитории добавки, и из лагеря тех, кому противопоказано, если ориентироваться на Ваши слова о связи сахара и сердечных заболеваний. Да и безотносительно сердца, стараюсь избегать сахара в рационе, кошкам он ни к чему. Спасибо за отдельное упоминание о цвете, я как незрячая котохозяйка не могу оценить его, а это важно, если почти вода такая яркая и цветная, это вызывает большие подозрения. Поэтому как раньше была не уверена в этой добавке, так и сейчас неуверенности стало еще больше. И уже не раз читала о том, что котики пьют ее без удовольствия, а кто-то вообще идет в отказ, поэтому пока повременю с ней. Спасибо Вам и Сюзанночке за обзор, будьте здоровы!
  cathealth.com.ua
  Спасибо большое отзыв :) и вашему котику крепкого здоровья!
 • Надя
  Опубліковано: 30 вересня2021 в 13:06 | Посилання
  Честно говоря, я не поняла, зачем его вообще добавлять в рацион коту. И почему он такой ярко оранжевый. Это так, чисто побаловаться? Странный ход, может и маркетинговый, что-то новое сделать, а каким оно будет, то такое дело. Ветеринары, напишите, можно ли такое давать коту? Молоко в составе смущает.

Ваш коментар