Purina Pro Plan Cat Adult Elegant з лососем (Derma Plus). Ідеальний корм для проблемної шкіри?

Це мій перший огляд на продукцію бренду PRO PLAN. Виробник — американська компанія PURINA (Nestle Purina PetCare), яка є однією з лідируючих в усьому світі з продажу сухих і вологих кормів для котів і собак, лікувальних кормів, ласощів і наповнювачів для кішок.

ПРОДУКЦІЯ NESTLE PURINA PETCARE

  • Cat Chow — сухий і вологий корм для котів
  • Dog Chow — сухий корм для собак
  • Darling — сухий корм для котів і собак
  • Friskies — сухий і вологий корм для котів і собак
  • Felix Fantastic — вологий корм для котів
  • Gourmet Gold, Натуральні рецепти, A La Carte, Perle — вологий корм для котів
  • Pro Plan — сухий і вологий корм для котів, сухий корм для собак
  • Purina ONE — сухий і вологий корм для котів і собак
  • Purina Veterany Diets — лікувальний корм для котів і собак

З перерахованого списку до мас-маркету точно не віднесу Purina Pro Plan і Purina Veterany Diets, так як не продається в кожному магазині.

Своїй кішці я купила сухий корм Purina Pro Plan Cat Adult Elegant з лососем (Derma Plus). А зважилася на покупку з-за проблем з шкірою (лупа, сухі подушечки лап, текли очі із-за алергії на інший корм).

Purina Pro Plan Cat Adult Elegant с лососем Derma Plus

Ціна

400 грам — 133 грн ($4,68)

1,5 кг — 440 грн ($15,47)

10 кг — 2542 грн ($89,40)

Мені не пощастило з наявністю маленької упаковки 400 грам і довелося купити упаковку 1,5 кг за 357 грн.

Purina Pro Plan Cat Adult Elegant с лососем Derma Plus 1.5 кг

Ціна за упаковку 1,5 кг цілком адекватна, але я купувала зі знижкою -14% за ціною 357 грн ($12,62), а без знижки ціна 415 грн ($14,67).

Склад

Состав Purina Pro Plan Cat Adult Elegant с лососем Derma Plus

У складі всього 15% риби (лосось) — цього мало! Інші 85% — пшениця, кукурудза, вітаміни, антиоксиданти та інші добавки. Склад м'яко кажучи не вразив.

За гарантованим аналізом: білок 36%, жирність 16%, зола 7%, клітковина 6%, вологість 6%. Також виробник не вказав фосфор, магній, кальцій .... Дуже дивно. Так бути не повинно.

Норми годівлі

Нормы кормления Purina Pro Plan Cat Adult Elegant с лососем

Своїй кішці я давала 85 грам в день і свою денну норму вона з'їдала.

Термін придатності

Срок годности Purina Pro Plan Cat Adult Elegant с лососем Derma Plus

Термін придатності до вересня 2021 року (18 місяців з дати виготовлення). Країна виробник конкретно цього корму Франція. Є позначка FR.

Упаковка

Упаковка сухого корма для кошек Purina Pro Plan Cat Adult Elegant с лососем Derma Plus 1.5 кг

Упаковка з невеликою zip-lock застібкою жовтого кольору. Я неправильно відкрила упаковку та пошкодила її, але якщо спочатку правильно відкрити (із зворотного боку зазначено як правильно це зробити), то буде дуже зручно насипати корм.

Гранули

Гранулы Purina Pro Plan Cat Adult Elegant с лососем Derma Plus

Гранули середнього розміру і дуже тверді. Аромат у гранул не рибний, але досить приємний і ненав'язливий. Моя кішка Сюзанна їла корм з великим задоволенням, але не переїдала (для мене це важливо). З мінусів — у кішки на 3 день почався запор від цього корму. Я б сказала цей корм ідеально підійде для кішок з чутливим травленням і на упаковку виробник сміливо може писати *Sensitivity. Чи допоміг цей корм з проблемою лупи, алергії і я скажу ТАК, допоміг! Вже на другий день очі перестали текти і лупи стало набагато менше. Виходячи з того, що корм викликав запор я його досипала 50/50 зі старим кормом і алергія не проявлялася більше. Від лупи ми позбулися на 90%. Про стан шерсті навіть не буду говорити ... вона стала дуже гладенька та плюшева.

Підсумок

Я можу рекомендувати сухий корм для дорослих котів Purina Pro Plan Cat Adult Elegant з лососем (Derma Plus). Він ідеально підійде для кішок з дуже чутливим травленням, але для котиків, які страждають запорами це не найкращий варіант. Краще спробуйте купити маленьку упаковку 400 грам і подивитися яка реакція буде у кішки або підмішуйте його з основним кормом. Для мене досі загадка як корм з максимально зерновим складом примудрився допомогти моїй кішці з алергією та іншими проблемами шкіри? Просто нонсенс! Якщо говорити про сьогоднішню ситуацію, то результатом я задоволена — очі досі не течуть і від лупи ми позбулись :)

Слідкуйте за новими оглядами https://instagram.com/cathealth.com.ua

Інші записи по темі «Purina»

Інші записи по темі «Pro Plan»

Інші записи по темі «Сухий корм»

Ваш коментар