Arden Grange Ocean White Fish & Potato. Відгуки на гіпоалергенний сухий раціон для дорослих котів

Сьогодні у мене на огляді беззерновий гіпоалергенний корм родом з Великобританії — Arden Grange Sensitive Grain Free Ocean White Fish and Potato. Куплений був давно (коли моїй кішці було 2 роки). За останні 3 роки склади і упаковки раціонів Арден Грандж не змінилися, але чого не скажу про цінову політику. Бренд не дуже популярний в Україні. Не у всіх зоомагазинах представлені стелажі з сухими кормами для котів та собак. Найбільший асортимент Arden Grange представлений в інтернет-зоомагазинах.

Лінійка сухих раціонів Arden Grange для кішок

  • Sensitive Grain Free Ocean White Fish and Potato (гіпоалергенна дієта зі смаком океанічної білої риби і картоплею для дорослих кішок з чутливим травленням)
  • Fresh Chicken and Potato (беззернова дієта зі смаком курки і картоплею для дорослих кішок всіх порід)
  • Grain Free Light Fresh Chicken and Potato (беззернова дієта зі смаком курки і картоплею для дорослих кішок з надмірною вагою)
  • Kitten Fresh Chicken and Potato (беззернова дієта зі смаком курки і картоплею для кошенят, вагітних і годуючих кішок)

Асортимент дуже скромний. Практично вся лінійка на основі курячого м'яса.

Своїй кішечці я купувала невелику упаковку Arden Grange Sensitive Grain Free Ocean White Fish and Potato 400 грам

Arden Grange Sensitive Grain Free Ocean White Fish and Potato 400 грамм

Ціна

400 грам — 158 грн ($5,85)

2 кг — 617 грн ($22,86)

4 кг — 1084 грн ($40,16)

8 кг — 1976 грн ($73,20)

Вартість кормів за останні пару років істотно зросла, але змін у складі не було помічено.

Склад

Состав сухого корма Arden Grange Sensitive Grain Free Ocean White Fish Potato

Інгредієнти: свіжа біла риба (26%), картопля (26%), борошно з білої риби (24%), курячий жир, гороховий крохмаль, яєчний порошок, курячий дигест, лососева олія, дріжджі, солод, горохова клітковина, мінерали, пребіотик FOS , пребіотик MOS, журавлина, глюкозамін, MSM, хондроїтин, нуклеотиди.

Якщо чесно, то картоплі в складі дуже багато — 26% (не мало так). Котик на такому кормі не схудне, але він і не призначений для кастрованих та стерилізованих кішок. Я купувала цей корм своїй кішці ще до операції. З плюсів: масло лосося, журавлина, глюкозамін і хондроїтин (дуже корисно для кісток, суглобів та зв'язок). Ще питання до риби. Свіжа біла риба, але без конкретики. Окрема тема для обговорень це борошно з білої риби... За таку ціну борошна з риби в кормі бути не повинно.

Рыбная мука

Норми годування

Нормы кормления Arden Grange Sensitive Grain Free Ocean White Fish and Potato

За добу кішка з'їдала 50 грам.

Упаковка

Упаковка корма Arden Grange Adult Cat Sensitive Ocean White Fish and Potato

У 400-грамової упаковки відсутня будь-яка застібка і це до жаху незручно. У корму сильний рибний запах і застібка була б дуже актуальна.

Гранули

Гранулы сухого корма Arden Grange Adult Cat Sensitive Ocean White Fish and Potato

Гранули середнього розміру (ідеальні для дорослих кішок), але вони дуже жирні. Аромат у корму рибний (досить різкий). Кішці сподобався і їла вона його непогано. Корм призначений для активних кішок, а домашнім неактивним котикам радити не можу (швидше за все наберуть зайву вагу).

Підсумок

Якщо чесно, то склад неоднозначний. Все псує борошно з риби і 26% картоплі в складі. Про упаковку без zip-застібки я взагалі мовчу. З мінусів, які я помітила — у моєї кішки на той момент трохи потемніли зуби від цього корму, тому другий раз я його не купувала. Також бентежить дуже різкий рибний аромат у гранул. Моя думка: бренду Arden Grange необхідно оновити склади, урізноманітнити раціони, а не випускати їх виключно на основі курячого м'яса і один з рибою. Висновки такі — не всі європейські сухі корми ідеальні! Спостерігаючи за останніми тенденціями хочу зазначити, що українські виробники більше намагаються урізноманітнити раціони, роблять упаковки більш якісними і зручними для покупців.

Слідкуйте за новими оглядами

instagram.com/cathealth.com.ua

Ваш коментар