Home Food «Морський коктейль» Sensitive для кішок з чутливим травленням. Оцінка складу, гранул і смакової привабливості

Раніше я вже оглядала сухі корми для котів від українського виробника Home Food

Огляд беззернового корму Home Food з качкою і грушею для дорослих кішок. Новинка 2020 року. Кращий склад бюджетного корму? Огляд + відгук — https://cathealth.com.ua/all/obzor-bezzernovogo-korma-home-food-s-utkoy-i-grushey-dlya-vzrosl/

Огляд сухого корму Home Food з індичкою і телятиною для кішок британської породи. Бюджетний корм з шикарним складом. Однозначно вартий уваги — https://cathealth.com.ua/all/obzor-suhogo-korma-home-food-s-indeykoy-i-telyatinoy-dlya-koshek/

Сухий корм для кішок Home Food з кроликом і журавлиною. Кращий український виробник за складом сухих кормів для тварин. (Але є зауваження). Повноцінний огляд сухого корму + відгук — https://cathealth.com.ua/all/suhoy-korm-dlya-koshek-home-food-s-krolikom-i-klyukvoy-dlya-ster/

Лінійка бренду Хоум Фуд дуже різноманітна і свою шотландську красуню я вирішила побалувати кормом з рибою Home Food Морський коктейль.

Home Food Морской коктейль Sensitive

Так як перший раз купую корм з новим смаком, то купую маленьку упаковку 400 грам.

Сухой корм для кошек Home Food Морской коктейль Sensitive 400 грамм

Ціна

400 грам — 81 грн ($2,85)

1.6 кг — 267 грн ($9,39)

3 кг — 495 грн ($17,41)

10 кг — 1564 грн ($55)

Ціна ну дуже бюджетна і це радує. Покупець не переплачує за доставку з ЄС або інших країн, податки і рекламу, так як корм вітчизняного виробника.

Корм для кошек Home Food Морской коктейль

Склад

Состав сухого корма для кошек Home Food Морской коктейль Sensitive

Жирний плюс має склад корму — відсутня кукурудза, пшениця, ячмінь, кукурудзяний глютен та інші алергени. Не сподобалася у складі форель (червона риба), але і назва корму себе виправдовує "Морський коктейль" (мікс морепродуктів). Також до мінуса віднесу рис, вівсянка (дешевий наповнювач).

Співвідношення білка і жиру: білок — 28%, жир — 16% (прийнятне співвідношення). Також невисокий відсоток золи — 5% і фосфор — 0,8% (як для корму з рибою непоганий показник).

Норми годівлі

Нормы кормления Home Food Морской коктейль Sensitive для кошек

Своїй кішці я насипала в миску 70 грам в день.

Термін придатності

Срок годности корма Home Food Морской коктейль Sensitive

Термін придатності 1 рік з дати виготовлення. Виробник вказав, що після першого розкриття упаковки термін придатності корму 1 місяць. Це звичайно добре, але якщо покупець взяв котику мішок корму 10 кг і розраховує рік годувати цим кормом кішку, то як тоді бути? Ясна річ, що за один місяць жодна тварина не з'їсть 10 кг корму. Це хіба що брати 10 кг корму котикам, які живуть у притулку і тоді може за місяць і з'їдять його.

Упаковка

Упаковка сухого корма для кошек Home Food Морской коктейль Sensitive 400 грамм

Дуже якісна і зручна zip-lock застібка. За таку невисоку ціну упаковка і застібка на висоті!

Гранули

Гранулы сухого корма для кошек Home Food Морской коктейль Sensitive

Гранули у формі маленьких рибок. Аромат у гранул мені здався не рибним, а таким паштетным (як у корму Home Food з качкою і грушею). З незрозумілої причини моя кішка навідріз відмовилася його їсти. Нюхала миску і йшла. Ми віддали цей корм нашим друзям і у них кішка його швидко з'їла і він їй дуже сподобався. Скарг від друзів на здоров'я кішки, яка його їла не було. Моя Сюзанна дуже вибаглива до їжі, тому це справа виключно смаку.

Підсумок

Рекомендувати сухий корм для дорослих кішок Home Food «Морський коктейль» Sensitive я можу, але якщо купуєте перший раз, то все таки візьміть на пробу маленьку упаковку 400 грам. У нього відносно непоганий склад, гранули цікаві, аромат непоганий і, головне, адекватна ціна!

Слідкуйте за новими оглядами https://instagram.com/cathealth.com.ua

Інші записи по темі «Home Food»

Інші записи по темі «Сухий корм»

Ваш коментар