JOSERA CATELUX: відгуки, склад, результат після. Оцінка німецького корму для котів

Мій другий за рахунком огляд на виробника сухих раціонів супер-преміум класу для котів та собак Josera (Німеччина). Формула Catelux зацікавила мене ще в 2019 році (тоді я і зважилася на покупку). Виробник стверджує, що корм покращує виведення грудок шерсті зі шлунка довгошерстих котів. Мою кішку дана проблема турбує часто і густо.

Josera Catelux 400 грамм

Ціна

 • 400 грам — 122 грн ($4,45)
 • 2 кг — 426 грн ($15,56)
 • 4.25 кг — 833 грн ($30,42)
 • 10 кг — 1730 ($63,17)

У грудні 2019 року я купувала упаковку 400 грам за 100 грн ($3,65). У 2021 році ми спостерігаємо іншу ціну (вище), але як для корму з ЄС вартість досить бюджетна.

JOSERA Catelux сухой корм для кошек

Склад

Состав Josera Cat Catelux

У складі виробник вказав білок свійської птиці: 20% це швидше за все курка (немає уточнення) і 6% качка. Далі йдуть зерна кукурудзи (мінус), шкварки, жир свійської птиці (багато жиру.... навіть занадто), висушена картопля (крохмаль), клітковина (рослинна, бурякова), висушена печінка свійської птиці (напевно курки) і найцікавіший компонент висівки насіння подорожника (Psyllium). Псілліум — той самий інгредієнт, який входить до складу лікувального корму Fiber. Виробник не вказав процентне співвідношення подорожника в кормі Catelux і він на останньому місці в складі.

Гарантований аналіз: білок 32%, жир 20% (дуже високі показники), клітковина 5.3%, зола 6.8%, кальцій 1.30%, фосфор 0.95%, магній 0.08%. Показники фосфору та магнію для корму такого класу в нормі. Інформація повністю надана за типовим аналізом, але склад трохи зашифрований і це бентежить.

Норми годування

Нормы кормления Josera Catelux

Більше 50 грам в день кішка не з'їдала. Корм досить жирний і переїдати його точно не варто.

Упаковка

Упаковка корма Josera Catelux

На момент коли я купувала сухий корм (кінець 2019 року) zip-lock замок був поганої якості і відразу ж порвався. Я сподіваюся, що станом на 2021 рік ситуація із застібкою була виправлена.

Термін зберігання

Срок годности сухого корма Josera Cat Catelux

Термін придатності півтора року (18 місяців з дати виготовлення).

Гранули

Гранулы сухого корма Josera Catelux

Дуже нагадують гранули Gastrointestinal Fibre Response Feline, але між ними є одна істотна різниця — корм Josera Catelux не виводить грудки шерсті зі шлунка моєї кішки. У Сюзанни дуже довга шерсть з густим підшерстям і періодична линька доставляє їй проблеми з шлунково-кишковим трактом (запори). Якщо корм Fibre Response вирішує проблему на ура (хоч і склад спірний), то Йозера Catelux ускладнив ситуацію. Смакова привабливість у корму хороша, але грудки шерсті не виводить. Я вважаю, що в ньому не вистачає достатньої кількості psyllium подорожника, який би поліпшив кишковий транзит і виводив би грудки шерсті зі шлунка. У складі Josera Catelux лушпиння насіння подорожника на останньому місці, тому і немає бажаного ефекту для моєї кішки.

Підсумок

Не найгірший корм за складом (хоча зауваження є), але грудочки шерсті не виводить, а навпаки погіршує ситуацію (у моєї кішки). Також він жирний і це мінус. Аромат гранул приємний, смак кішці сподобався. Відгуки в інтернеті різні: одні розхвалюють нібито допомагає, а інші пишуть спровокував запор. Мені дуже цікава ваша думка про сухий корм Josera Catelux. Якщо ви купували, то напишіть допоміг чи ні вашим котикам?

Слідкуйте за новими оглядами

instagram.com/cathealth.com.ua

Інші записи по темі «Josera»

Інші записи по темі «Сухий корм»

Коментарі до запису 3

Додати коментар

 • Светлана
  Опубліковано: 10 жовтня2021 в 14:45 | Посилання
  Спасибо большое, буду с нетерпением ждать Ваш следующий обзор!
 • Светлана
  Опубліковано: 10 жовтня2021 в 08:57 | Посилання
  Добрый день, скажите, пожалуйста, какой корм кушает ваша кошечка Сюзанна, я так поняла она у вас стерилизованная и склонная к аллергии, как и моя младшая. И вот никак не могу подобрать хороший корм по приемлемой цене для нее и старшей( безпроблемная, ест все).Раньше кушали Брит со старой линейки, обновленный не подошёл никакой. Мучаюсь с выбором, прошу совета у вас!
  cathealth.com.ua
  Добрый день! Обновленная линейка Брит и моей кошечке не подошла. Сюзанна склонна к аллергии, запору и переболела мочекаменной болезнью. Корм очень тяжело подобрать. Одно время я ей покупала лечебный Royal Canin Sensitivity Control при аллергии, но потом обновился состав и первые 2 месяца от обновленного состава у кошки была диарея. Скорее всего бракованная партия попалась. Ещё через 3 месяца корм уже не провоцировал диарею, но кошка не хотела его кушать (нюхала гранулы и уходила). Сейчас я купила на пробу новинку беззерновой сухой корм с белой рыбой для взрослых стерилизованных кошек Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Adult Sterilised White Fish (400 грамм за 144 грн). Страна производитель Литва. Обзор на него в ближайшие дни. Сюзанна его кушает неплохо и пьет водичку. Погрешности в составе есть небольшие, но в целом корм более подошёл моей кошке. Из минусов — у него твердые гранулы (но не критически). Из влажных кормов я даю кошке беззерновой монопротеиновый паштет Migliorgatto Unico. У линейки всего 4 вкуса, но паштет с ягненком, индейкой и телятиной самые вкусные для кошек. Когда у кошки запор я добавляю в паштет щепотку (5-7 грамм) Псиллиум подорожника Psyllium Husks Fiber + 10 мл воды. Кошке помогает такой метод при запорах. Ещё Сюзанна очень любит отварное мясо индейки (бедро) + бульон или отварное мясо курицы (голень) + бульон. Нарезаю мелкими кусочками (без шкуры, костей и хрящей) и заливаю бульоном. Вместо магазинных консерв кошка хорошо кушает. На мясо курицы, которое готовлю я у кошки аллергии нет, а вот в сухих кормах курица чаще всего провоцирует аллергию.
 • Liana
  Опубліковано: 2 липня2021 в 11:22 | Посилання
  Скажите пожалуйста, а если корм слишком жирный (этот ведь тоже жирный), может быть тошнота и рвота у кота? Можно ли такой корм давать как постоянный рацион?
  cathealth.com.ua
  Здравствуйте! У моей кошки тошноты и рвоты конкретно на этом корме не было. Если у котика чувствительный ЖКТ, то лучше не рискуйте. Сухие корма с жирностью более 20% могут спровоцировать рвоту желчью.

Ваш коментар