JOSERA CATELUX: відгуки, склад, результат після. Оцінка німецького корму для котів

Мій другий за рахунком огляд на виробника сухих раціонів супер-преміум класу для котів та собак Josera (Німеччина). Формула Catelux зацікавила мене ще в 2019 році (тоді я і зважилася на покупку). Виробник стверджує, що корм покращує виведення грудок шерсті зі шлунка довгошерстих котів. Мою кішку дана проблема турбує часто і густо.

Josera Catelux 400 грамм

Ціна

 • 400 грам — 122 грн ($4,45)
 • 2 кг — 426 грн ($15,56)
 • 4.25 кг — 833 грн ($30,42)
 • 10 кг — 1730 ($63,17)

У грудні 2019 року я купувала упаковку 400 грам за 100 грн ($3,65). У 2021 році ми спостерігаємо іншу ціну (вище), але як для корму з ЄС вартість досить бюджетна.

JOSERA Catelux сухой корм для кошек

Склад

Состав Josera Cat Catelux

У складі виробник вказав білок свійської птиці: 20% це швидше за все курка (немає уточнення) і 6% качка. Далі йдуть зерна кукурудзи (мінус), шкварки, жир свійської птиці (багато жиру.... навіть занадто), висушена картопля (крохмаль), клітковина (рослинна, бурякова), висушена печінка свійської птиці (напевно курки) і найцікавіший компонент висівки насіння подорожника (Psyllium). Псілліум — той самий інгредієнт, який входить до складу лікувального корму Fiber. Виробник не вказав процентне співвідношення подорожника в кормі Catelux і він на останньому місці в складі.

Гарантований аналіз: білок 32%, жир 20% (дуже високі показники), клітковина 5.3%, зола 6.8%, кальцій 1.30%, фосфор 0.95%, магній 0.08%. Показники фосфору та магнію для корму такого класу в нормі. Інформація повністю надана за типовим аналізом, але склад трохи зашифрований і це бентежить.

Норми годування

Нормы кормления Josera Catelux

Більше 50 грам в день кішка не з'їдала. Корм досить жирний і переїдати його точно не варто.

Упаковка

Упаковка корма Josera Catelux

На момент коли я купувала сухий корм (кінець 2019 року) zip-lock замок був поганої якості і відразу ж порвався. Я сподіваюся, що станом на 2021 рік ситуація із застібкою була виправлена.

Термін зберігання

Срок годности сухого корма Josera Cat Catelux

Термін придатності півтора року (18 місяців з дати виготовлення).

Гранули

Гранулы сухого корма Josera Catelux

Дуже нагадують гранули Gastrointestinal Fibre Response Feline, але між ними є одна істотна різниця — корм Josera Catelux не виводить грудки шерсті зі шлунка моєї кішки. У Сюзанни дуже довга шерсть з густим підшерстям і періодична линька доставляє їй проблеми з шлунково-кишковим трактом (запори). Якщо корм Fibre Response вирішує проблему на ура (хоч і склад спірний), то Йозера Catelux ускладнив ситуацію. Смакова привабливість у корму хороша, але грудки шерсті не виводить. Я вважаю, що в ньому не вистачає достатньої кількості psyllium подорожника, який би поліпшив кишковий транзит і виводив би грудки шерсті зі шлунка. У складі Josera Catelux лушпиння насіння подорожника на останньому місці, тому і немає бажаного ефекту для моєї кішки.

Підсумок

Не найгірший корм за складом (хоча зауваження є), але грудочки шерсті не виводить, а навпаки погіршує ситуацію (у моєї кішки). Також він жирний і це мінус. Аромат гранул приємний, смак кішці сподобався. Відгуки в інтернеті різні: одні розхвалюють нібито допомагає, а інші пишуть спровокував запор. Мені дуже цікава ваша думка про сухий корм Josera Catelux. Якщо ви купували, то напишіть допоміг чи ні вашим котикам?

Слідкуйте за новими оглядами

instagram.com/cathealth.com.ua

Коментарі до запису 1

Додати коментар

 • Liana
  Опубліковано: 2 липня в 11:22 | Посилання
  Скажите пожалуйста, а если корм слишком жирный (этот ведь тоже жирный), может быть тошнота и рвота у кота? Можно ли такой корм давать как постоянный рацион?
  cathealth.com.ua
  Здравствуйте! У моей кошки тошноты и рвоты конкретно на этом корме не было. Если у котика чувствительный ЖКТ, то лучше не рискуйте. Сухие корма с жирностью более 20% могут спровоцировать рвоту желчью.

Ваш коментар