Відгуки: VetExpert OtiHelp очищуючий гель для вух котів та собак

VetExpert OtiHelp — антибактеріальна емульсія (гель) для профілактики та лікування інфекцій, запалень, а також підтримки здоров'я вушних каналів у котів та собак. Країна виробник: Польща.

VetExpert OtiHelp эмульсия для ушей кошек и собак

Ціна

75 мл — 410 грн ($11,10)

Ціна космічна, і це м'яко сказати. Минулого року я купувала гель VetExpert OtiHelp за 230 грн ($6,23). Різниця з минулого року дуже суттєва.

Найцікавіше, що цей гель продають у Польщі за 34,00 zl (265 грн). Націнка в Україні майже вдвічі.

Цена на эмульсию VetExpert OtiHelp в Польше

Інструкція до застосування

Вушна емульсія рідина для собак та котів. Оптимальний pH 5 та хлоргексидин забезпечують антибактеріальну та протигрибкову активність препарату. Препарат рекомендований для відновлення та підтримання нормальної функції вушних каналів без риску розвитку резистентності. Може використовуватись у випадках зовнішнього отиту в незалежності від причини (грибкові, бактеріальні).

VetExpert OtiHelp Инструкция к применению

Склад: Вода, пропіленгліколь, цетеарил алкоголь, гліцерин, натрію лаурилсаркозінат, пантенол, алантоїн, сечовина, хлоргексидин диглюконат, саліцилова кислота, ксантан камедь, ментол, триетаноламін.

Застосування: Введіть невелику кількість рідини в зовнішній вушний канал. Обережно промасажуйте основу вуха. Надлишок рідини потрібно прибрати за допомогою ватних дисків.

Застереження: Для використання лише в ветеринарії. Зберігати при кімнатній температурі. Тримати накнайдалі від дітей.

У складі я не спостерігаю антибіотиків, але антибактеріальні та ранозагоювальні компоненти присутні. За складом я не вважаю емульсію OtiHelp на 100% лікувальною. Цей гель більше підходить у профілактичних цілях після хвороби або для кішок, схильних до отитів та інфекцій вушних каналів.

Флакон

Флакон із силіконовим наконечником. У використанні він зручний.

Флакон VetExpert OtiHelp 75 мл

Застосування/ефективність

Гель прозорого кольору без запаху. При використанні моя кішка не відчувала дискомфорту. За ефективністю гель дуже сподобався. Для котів, у яких періодично виникають проблеми з вухами (особливо восени та взимку) — VetExpert OtiHelp однозначно можу рекомендувати! Не рекомендую використовувати гель на постійній основі, оскільки у складі на другому місці цетеарил алкоголь (спирт) та саліцилова кислота — агресивні компоненти. Емульсія OtiHelp щось середнє між медикаментозними краплями та звичайним доглядовим лосьйоном для вух, але все ж таки до медикаментозного лікування віднести не можу. Потрібно розуміти, що OtiHelp не лікує отит, грибок, запалення. При серйозному захворюванні слід звернутися до ветеринарного лікаря на огляд та аналіз вушного каналу. Тільки ветеринар може призначити правильне лікування.

Применение и эффективность эмульсии для ушей VetExpert OtiHelp

Підсумок

VetExpert OtiHelp непоганий профілактичний гель для вух котів та собак. Сподобалося все, окрім ціни в Україні. Якщо є можливість купити його в Польщі, то купуйте сміливо (якщо в цьому є необхідність). Більш бюджетний аналог OtiHelp, який є в Україні — італійський лосьйон для вух Neoxide by Candioli (ціна 225 грн).

Слідкуйте за новими оглядами

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Інші записи по темі «VetExpert»

Інші записи по темі «Лосьйон»

Ваш коментар