Trixie Ear Care: відгук на очищуючий засіб по догляду за вухами котів та собак

Trixie Ear Care – гігієнічний лосьйон для дбайливого догляду за вухами котів та собак. Країна реєстрації бренду: Німеччина, а виробляють його в Китаї.

Гігієнічний розчин для вух Тріксі користується досить великим попитом серед покупців через свою бюджетну ціну.

Trixie Ear Care 50 мл

Ціна

50 мл – 100 грн ($3,57)

Засіб випускають тільки в невеликих пластикових флаконах 50 мл.

Склад лосьйону для вух Trixie Ear Care

Состав Trixie Ear Care

Перекладаю склад: Деіонізована Вода, Спирт, Пропіленгліколь, Ізопропіловий Спирт, ПЕГ-50 Гідроване Касторове Масло, ПЕГ-12 Ноноксинол, Борна Кислота, Динатрій ЕДТА, Ментол, Тимол, Метилпарабен, Етілпарабен, Пропілпарабен.

Від складу просто голова обертом. На другому місці в складі спирт і це не дуже добре. З одного боку, він знищує бактерії, а з іншого — пересушує шкіру улюбленця. Також в складі присутня борна кислота (в якості дезінфекції).

Пропіленгліколь (також спирт).

Пропиленгликоль

Ізопропанол – знову спирт. Вже четвертий (разом з борною кислотою). Зі спиртом явно переборщили в складі.

Гідроване Касторове Масло – застосовується в дешевих лосьйонах для обличчя. Не дуже корисний компонент, так як провокує надмірний ріст волосся і висипання (слова косметолога). З позитивних якостей – стимулює вироблення колагену і еластину шкіри. Я намагаюся уникати касторове масло в косметичних засобах. Не кращий компонент для шкіри людини і для тварин під великим питанням.

Динатрій ЕДТА – консервант, має низьку токсичність.

Ментол – стимулює мікроциркуляцію, знижує свербіж, усуває запалення шкіри. З мінусів – не всім тваринам подобається аромат ментолу.

Метилпарабен

Метилпарабен

Етілпарабен – використовують в косметології як протигрибковий консервант.

Пропілпарабен – консервант, який використовують в косметології.

За 10 бальною шкалою я оцінюю склад на 3 бали. Занадто багато спирту та консервантів. Також на упаковці під складом зазначено, що лосьйон виробляють в Китаї. Від Китаю Я іншого складу і не очікувала. Ось тільки дратує, що в багатьох інтернет-зоомагазинах пишуть в описах нібито виробляють засіб в Німеччині.

Упаковка

Упаковка Trixie Ear Care

Лосьйон зручний в нанесенні і дискомфорту у кішки не викликав. Рідина прозорого кольору без яскраво вираженого аромату. Флакона 50 мл на одну дорослу кішку вистачає на 3-4 місяці.

Застосування

Способ применения лосьона для ушей Trixie Ear Care

Підсумок

Неоднозначний Очищаючий Лосьйон для котів та собак. До плюсів віднесу: ціну, економічність, відсутність різкого запаху, зручний флакон у використанні. Мінуси: склад (багато спирту та консервантів).

Слідкуйте за новими оглядами instagram.com/cathealth.com.ua

Інші записи по темі «Trixie»

Інші записи по темі «Лосьйон»

Ваш коментар