Відгуки: Ласощі для котів Orijen Original Freeze-Dried Cat Treats / Tundra Freeze-Dried Cat Treats

Сьогодні я порадую вас оглядом на беззернові сублімовані канадські ласощі для котів від Оріджен. Виробник: компанія Champion Petfoods. Ще раз дякую читачеві блогу В'ячеславу за надану інформацію та фотографії. Смаколиків Orijen Original Cat Treats та Tundra Freeze-Dried Cat у продажу на території України поки що немає, але з нетерпінням чекатимемо на майбутні новинки.

Асортимент ласощів Orijen для котів

  • Orijen Original Freeze Dried Cat Treats — беззернові сублімовані ласощі для котів всіх порід та віку з куркою
  • Orijen Regional Red Freeze Dried Cat Treats — беззернові сублімовані ласощі для котів всіх порід та віку з червоним м'ясом
  • Orijen Six Fish Freeze Dried Cat Treats — беззернові сублімовані ласощі для котів всіх порід та віку на основі 6 видів риби
  • Orijen Tundra Freeze-Dried Cat Treats — беззернові сублімовані ласощі для котів всіх порід та віку з м'ясом качки, олениною та рибою
  • Orijen Lamb Recipe Freeze-Dried Cat Treats — беззернові сублімовані ласощі для котів всіх порід та віку з м'ясом ягняти

На Амазоні я бачила ласощі Orijen Wild-Roaming Boar Formula з м'ясом кабана, але це лімітована формула і їх немає в наявності навіть там.

Асортимент ласощі Orijen для котів

Розглянемо ласощі, які мені надав для огляду В'ячеслав. Orijen Original Freeze-Dried Cat Treats та Orijen Tundra Freeze-Dried Cat Treats.

Ласощі для котів Orijen Original Cat Treats

Ласощі для кішок Orijen Original Cat Treats

Ласощі для котів Orijen Tundra Freeze-Dried Cat Treats

Ласі для кішок Orijen Tundra Freeze-Dried Cat Treats

Ціна

Orijen Original Freeze-Dried Cat Treats 35 грам — $ 7.99 = 295 грн

Orijen Tundra Freeze-Dried Cat Treats 35 грам — $ 8.19 = 302.39 грн

Ціна вказана із сайту (orijenpetfoods.com). Я припускаю, що в Україні вартість буде вищою.

Склад Orijen Original Freeze-Dried Cat Treats

Курка, індичка, куряча печінка, куряче серце, печінка індички, серце індички, риба морського чорта, курячий шлунок, шлунок індички, суміш токоферолів (консервант).

Склад ласощів для кішок Orijen Original Freeze-Dried Cat Treats

Гарантований аналіз: сирий протеїн 45%, сирий жир 35%, сира клітковина 1%, вологість 2%. Калорійність: 5255 ккал/кг.

Склад мені сподобався, але я хотіла побачити більш докладний. Наприклад, курка з кістками чи без? Свіжа чи дегідратована? Так само і щодо субпродуктів. Найбільше мене здивувала риба морського чорта (європейський вудильник). Перший раз бачу таку рибу в кормах для тварин.

Склад Orijen Tundra Freeze-Dried Cat Treats

Качка, ціла скумбрія, оленина, дикий кабан, баранина, бараняча печінка, козлятина, печінка дикого кабана, козяча печінка, печінка оленя, козячі нирки, нирки оленя, рубець оленя, козячий рубець, серце дикого кабана, суміш токоферолів (консервант), лимонна кислота (консервант), екстракт розмарину.

Склад ласощів для кішок Orijen Tundra Freeze-Dried Cat Treats

Гарантований аналіз: сирий протеїн 40%, сирий жир 35%, сира клітковина 1%, вологість 2%. Калорійність: 5270 ккал/кг або 1 ккал на одну штуку. Ласощі не повинні становити більше 10% щоденного раціону вашого улюбленця.

Склад Тундри мені більше сподобався за інгредієнтами (він гіпоалергенніший). Гарантований аналіз в обох упаковках дуже насичений (високий відсоток білка та жиру за рахунок насиченого м'ясного складу).

Норми годування

На упаковках із ласощами виробник їх не вказав. В'ячеслав написав в Champion Petfoods LP Edmonton і вони відповіли:

«Ласощі не повинні становити понад 10% щоденного раціону вашої кішки. Якщо ваша кішка з'їдає 60 г корму на день, це близько 250 ккал/день. Ваша кішка повинна з'їдати ласощів не більше 18 ккал/день, це близько 18 ласощів/день. 18 — це велика кількість для кошеня, а занадто велика кількість ласощів може спричинити розлад травлення. Ми рекомендуємо поступово вводити ласощі у раціон вашої кішки.»

Коментар В'ячеслава:

«Тобто 18 смаколиків на день. І це приблизно 7 відсотків. Але якщо вірити інформації на сайті про 10 відсотків від кількості калорій, які тварина отримує від своєї регулярної їжі, то маємо наступні розрахунки: Озброївшись розділом Orijen KITTEN CALORIE DISTRIBUTION - Metabolizable Energy is 4120 kcal/kg, тобто якщо я даю 60 грам в день це 4120*0.06=247.2 калорії в день споживає кішка. Отже, виходить 24.7 калорії або не більше, ніж 24 смаколика їй дозволено в день. Виглядає якось забагато, але я даю не більше 10-ти. При цьому кішка проблем з вагою не має. Досить складно це все рахувати, як для кінцевого споживача. Але я думаю, що вони таким чином уникають відповідальності від тих випадків, коли тварину годують кормом від іншого виробника або додатково мають в раціоні натуральну їжу, калорії якої досить важко порахувати.»

Особисто я вважаю, що норми годівлі обов'язково мають бути вказані виробником на упаковці. Своїй кішечці я би давала не більше 5 ласощів на день, тому що вона у мене алергік.

Гранули Orijen Original Freeze-Dried Cat Treats

Гранули ласощі для кішок Orijen Original Freeze Dried Cat Treats

Гранули Orijen Tundra Freeze-Dried Cat Treats

Гранули ласощі для котів Orijen Tundra Freeze Dried Cat Treats

Відгук В'ячеслава про смаколики Orijen: «Тут мало чого можу сказати. Кішці подобається. Просить щоденно. Даємо з рук. Коштує дорого, 8 доларів за пачку. Сам смаколик досить незвичайний. Я навіть не знаю як його описати. Він навіть в руках крошиться і майже невагомий. Я як відкрив її, хотів сам ложкою їсти. Шикарний запах.»

Підсумок

Я б своїй кішці купувала такі ласощі. Особливо сподобався склад Tundra Freeze-Dried Cat Treats. Я не написала про терміни придатності — маркування зі зворотного боку упаковки. В Україні вони рано чи пізно з'являться, але ціна швидше за все буде вищою, ніж в Америці на 15-20%. З мінусів виокремлю відсутність детальної інформації про норми годівлі, але в огляді вже розписана докладна інструкція.

Слідкуйте за новими оглядами

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Ваш коментар