Відгуки: GimCat Skin & Coat Tabs. Вітамінізовані ласощі для здоров'я шкіри та шерсті котів

GimCat Skin & Coat Tabs — вітамінізовані ласощі для здоров'я шкіри та шерсті котів. Виробник: компанія Gimpet. Країна реєстрації бренду, країна-виробник: Німеччина.

Лінійка вітамінізованих ласощів GimCat для котів дуже солідна, але я вирішила придбати своїй кішечці вітаміни Beauty Complex для здоров'я шкіри та шерсті.

GimCat Skin and Coat Tabs вітамінізовані ласощі для здоров'я шкіри та вовни кішок

Ціна

40 грам — 110 грн ($2,99)

Склад

Таблетки GimCat Skin & Coat підтримують блискучу і здорову шерсть, забеспечують більш швидкий ріст шерсті, доглянуту шкіру і міцні кігті. Вони позитивно впливають на обмін речовин, що забезпечує хороший стан шкіри і шерсті, а також запобігають дефіциту важливих речовин і компенсують вже наявну нестачу біотину і цинку.

Склад ласощів GimCat Skin and Coat Tabs

Склад: молоко на молочні продукти, дріжджі (містить 1% бета-глюканів), олії та жири. Аналітичний склад: сирий протеїн 23.5%, сирий жир 13%, сира клітковина 14.5%, сира зола 6.5%, вологість 5%.

Добавки на 1 кг: вітамін C 100 мг, вітамін D3 1147 МО, вітамін Е 260 мг, вітамін B1 27 мг, вітамін B2 20 мг, вітамін В6 13 мг, вітамін В12 93 мкг, вітамін K3 1 мг, біотин 41799 мкг, ніацин 937 мг, пантотенова кислота 150 мг, фолієва кислота 18 мг, холін хлорид 2660 мг, цинк (як моногідрат сульфату цинку) 99 мг.

Не містить цукру та злаків. Без ГМО. Зберігати при температурі від 0 до 25 градусів і відносний вологості повітря не більше 65%.

Рекомендації щодо годування: 4-6 шт в день.

На упаковці є позначка, що вітаміни виготовлені у Німеччині.

GimCat Skin and Coat Tabs Made in Germany

Термін придатності

Термін придатності 9 місяців з дати виготовлення.

Термін придатності ласощів для кішок GimCat Skin and Coat Tabs

Смакова привабливість, ефективність

Вітаміни без вираженого аромату, але кішка їла їх з великим задоволенням. Я давала по 1 таблетці на день, щоб уникнути алергії. Побічних реакцій від GimCat Skin & Coat Tabs не спостерігалося. Після 10 днів застосування я помітила, що шерсть у кішки стала більш доглянутою та м'якою, тому ефект від вітамін 100% є. З мінусів: трохи бентежить молоко та молочні продукти у складі (не зазначено відсоткове співвідношення).

Смакова привабливість та ефективність ласощів для кішок GimCat Skin and Coat Tabs

Підсумок

Я рекомендую вітамінізовані ласощі GimCat Skin & Coat Tabs для здоров'я шкіри та шерсті котів. За таку бюджетну ціну ми отримуємо непогані вітаміни, які справді дають результат. Звичайно, варто враховувати, що не всім кішкам вони можуть підійти (все індивідуально), тому раджу давати не більше 2-3 таблеток на день, а для алергіків почати з 1 таблетки на день.

GimCat Skin and Coat Tabs

Слідкуйте за новими оглядами

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Ваш коментар