Серветки Trixie Eye-Care. Бюджетний догляд за очима вихованця. Відгук після 2 місяців активного використання

Сьогодні я хочу поділитися з вами своїм досвідом використання серветок для очей домашніх вихованців — Trixie Eye-Care.

Салфетки Trixie Eye-Care

Виробником уходових серветок є німецька компанія Trixie (Тріксі), яка виготовляє бюджетні зоотовари для домашніх тварин.

Ціна: 108 грн ($3,80)

Салфетки для глаз Трикси

Що нам обіцяє виробник:

  • Серветки делікатно очищають шкіру і шерсть навколо очей вихованця
  • Підходять для використання по всій лицьової області
  • Підходять для щоденного використання
  • Ідеальний варіант для експрес-догляду за вихованцем в дорозі
  • Підходить для котів, собак, кроликів та інших дрібних тварин

Упаковка тубус Trixie Eye-Care

Упаковка немаленька і в самій тубі 30 серветок. Запаху від туби немає і це великий плюс (безпечний пластик).

Салфетки для глаз Трикси Ай Кэа

Із зворотного боку туби вказаний склад:

Water, Propylene Glycol, Glycerine, Benzoic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Witch Hazel Extract, Decyl Glucoside, Polyaminopropyl Biguanide, Malic Acid, Chamomilla Recutita Flower Extract, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Sodium Hyaluronate.

Склад мені здався досить безпечним для тварин.

Состав салфеток Trixie Eye-Care

Серветки важко дістати з упаковки і до того ж вони практично сухі. Для мене незрозуміло, чому виробник назвав їх вологими? Серветки на 90% сухі і щоб протерти очі моєї кішечці мені довелося їх додатково намочити чистою водою. Не зовсім те, чого я очікувала. Ефекту ідеально чистих очей також не чекайте. Серветки ніколи не замінять хороший лосьйон для очей.

Как достать салфетки с упаковки Trixie Eye Care

Как выглядят салфетки Trixie Eye Care

Також існує проблема дістати з упаковки одну серветку. Як я не намагалася дістати одну серветку і тут же тяглося п'ять штук одночасно, а назад в тубу засунути їх дуже важко. Я знайшла для себе вихід: кожен раз повністю відкривати кришку і по одній діставати (щоб не тягнулися всі відразу), але знову таки виникла проблема з кришкою.... вона дуже важко відкривається. З відкриванням, закриванням повний провал.

Проблема с упаковкой Trixie Eye Care

Салфетки в упаковке Trixie Eye Care

Підсумок

Серветки не сподобалися. Упаковка жахлива і незручна, серветки практично сухі і не працюють. Серветки не виправдовують свою вартість і абсолютно не справляються з поставленим завданням. Навіть в якості догляду під час подорожей я не раджу. Простіше взяти чисту воду і протерти очі тварині в такий спосіб, ніж платити 100 грн за непрацюючі серветки. Це виключно моя думка.

На додаток хочу підмітити, що на упаковці немає терміну придатності та перекладу на російську або українську (інформація представлена тільки на іноземних мовах). Також про серветках немає всієї необхідної інформації в інтернеті, але мені вдалося знайти на одному сайті застереження про ці серветки: "Не допускати попадання рідини, якою просякнуті серветки, в очі тварини". Ну це взагалі треш! Не допускати попадання рідини, але умивати ними очі? Логіка просто зашкалює.

Наскільки я люблю лосьйон для очей Trixie і наскільки я не розумію навіщо вони випустили такий неякісний продукт для тварин у вигляді серветок? Купувати серветки чи ні вирішувати звичайно вам, але я б на вашому місці поберегла свої нерви і взяла звичайний лосьйон.

Слідкуйте за новими оглядами https://instagram.com/cathealth.com.ua

Ваш коментар