Відгуки: Sanabelle Light — німецька дієта для зниження ваги дорослих кішок

Sanabelle (Санабель)

Відомий німецький бренд сухих раціонів для котів та собак супер-преміум класу. Виробник-компанія Bosch Tiernahrung.

Асортимент сухих кормів у Санабель пристойний. Лінійка включає беззернові раціони з м'ясом птиці, білою рибою, ягням для дорослих кішок, кошенят, вибагливих кішок, стерилізованих кішок та кастрованих котів, літніх кішок.

На раціон Sanabelle Light я звернула увагу ще в кінці 2019 року і тоді зважилася на покупку маленької упаковки 400 грам.

Сухой корм для кошек Sanabelle Light

Ціна

400 грам — 104 грн ($3,82)

2 кг — 480 грн ($17,63)

10 кг — 1670 грн ($61,34)

Ціна демократична навіть на другу половину 2021 року.

Сухой корм Sanabelle Light 400 грамм

Склад

Состав корма Sanabelle Light

Я люблю конкретику і не люблю коли завуальовано пишуть м'ясо свійської птиці. Не в образу всім виробникам, але це може бути м'ясо курки, перепела, качки, фазана і навіть страуса. Де чітке формулювання складу? В даному випадку, неможливо дати однозначної відповіді, але з 90% ймовірністю це м'ясо курки. Також мене бентежить борошно печінки, рисове борошно і це не рахуючи на початку складу білка з м'яса птиці (та сама мука). Склад неоднозначний. За гарантованим аналізом: білок 29%, жирність 9.5% і це круті показники для дієтичного корму з позначкою Light. Що стосовно магнію — 0,08% (хотілося б 0,06), фосфор 1% (високий відсоток), кальцій 1,1% (вище норми).

Норми годування

Нормы кормления Sanabelle Light

Моя кішка з'їдала 0 грам в день. Кішка категорично відмовилася навіть від дегустації корму.

Термін придатності

Срок годности корма Sanabelle Light

Термін зберігання півтора року (у мене фотографія упаковки 2019 року)

Упаковка

Упаковка Sanabelle Light 400 g

Застібка добротна, а якість самої упаковки досить непогане.

Гранули

Гранулы сухого корма Sanabelle Light

Гранули середнього розміру і запах у них якийсь кислий (неприємний). Сухі корми, в складі яких присутнє м'ясо-кісткове борошно мають характерний кислуватий аромат. І котики у дворі, яким я насипала цей корм відмовилися його їсти. Хоча перед покупкою я читала відгуки і багато писали, що коти їли з великим задоволенням і худнули на ньому.

Підсумок

Навіть не знаю як підсумувати огляд.... Якщо ваші котики пробували колись будь-які раціони Sanabelle, то прошу написати в коментарях свій досвід. Я хочу знати, чи варто мені купувати корм цього бренду з іншим смаком? Як думаєте?

Слідкуйте за новими оглядами

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Ваш коментар