Відгуки: Brit Premium Sterilised для стерилізованих кішок. Самий бюджетний раціон від Бріт

Я не так часто роблю огляди на раціони для кішок класу преміум, але така можливість з'явилася з появою в будинку бірманського кота. Котик на ім'я Буся (на жаль, відмовник) потрапив до нас з цим кормом. В огляді я поділюся своїми враженнями про бюджетний раціон Бріт Преміум для стерилізованих кішок зі смаком курки.

Знайомтеся, кіт бірманської породи на ім'я Буся (4 роки).

Бирманский кот Буся

Про бірманську породу я писала окрему статтю з його фотографіями (посилання нижче)

https://cathealth.com.ua/birmanskaya-koshka/

В такому стані до мене потрапив корм Бріт Преміум (упаковка 800 грам)

Brit Premium Cat Sterilised 800 грамм

Ціна

300 грам — 78 грн ($2,93)

800 грам — 150 грн ($5,64)

1,5 кг — 230 грн ($8,64)

8 кг — 841 грн ($31,60)

Склад

Состав сухого корма Brit Premium Cat Sterilised

Від складу я не очікувала чогось свіжого та корисного. З мінусів: куряче борошно 17% (не м'ясо), кукурудза, рис, соус з курячої печінки (перший раз спостерігаю в складах сухих кормів), курячий жир (користі мало). З плюсів: сушена курка 15% риб'ячий жир з лосося 1%, пивні дріжджі, сушена кульбаба 0,25%, пребіотики, екстракт Юки Шідігера, екстракт з трав і фруктів. Якби не куряче борошно з кукурудзою, то склад цілком собі непоганий. У складі навіть немає солі. А ви знаєте, що я противник солі в сухих кормах (вона шкодить ниркам).

Гарантований аналіз практично у всіх раціонів Бріт непоганий: магній 0,04% (відмінний показник), фосфор 0,9%, кальцій 1,3%.

Норми годування

Нормы кормления сухого корма Brit Premium Sterilised

Тут би я написала кількість з'їденого корму в день, але не тут-то було! Кота лякав сам вид упаковки, а про поїсти я взагалі мовчу.

Гранули

Гранулы корма Brit Premium Sterilised

Гранули невеликого розміру і вони дуже м'які (добре кришаться). Аромат у гранул огидний. Запах стайні, а якщо конкретніше — гною. Я прекрасно можу зрозуміти кота, який відмовився його їсти. Я не знаю який аромат у інших сухих кормів Бріт Преміум, але корм з куркою це жах! За смакову привабливість — мінус. Сухі корми інших брендів котик їв дуже добре.

Підсумок

Сухой корм Brit Premium Sterilised

Сухий корм Brit Premium Sterilised зі смаком курки дуже не сподобався. Аромат гранул різкий і самий неприємний з усіх сухих кормів, які у мене були на огляді! Я вважаю, що потрібно повністю оновлювати лінійку Преміум для котів і прибрати з продажів це неподобство (це моя суб'єктивна думка).

Слідкуйте за новими оглядами

instagram.com/cathealth.com.ua

Ваш коментар