Короткий огляд на іграшку для котів Petstages Fresh Breath Mint Stick М'ятна паличка для здоров'я зубів та ясен

Я вже знайома з брендом Петстейджес (США) і писала раніше огляд на одну з іграшок даного виробника. Цього разу я придбала своїй дорослій кішечці іграшку для здоров'я зубів та ясен — Petstages Fresh Breath Mint Stick.

Іграшка для кішок Petstages Fresh Breath Mint Stick М'ята паличка для здоров'я зубів та ясен

Ціна

1 іграшка 3.2см x 11.4см x 0.6см — 123 грн ($3,34)

Інформація від виробника

Інформації не дуже багато. На упаковці вказано, що іграшка виготовлена у Китаї (як і всі іграшки цього бренду). Також попередження: переконайтеся, що розмір іграшки підходить вашому коту чи кішці. Будь-яка іграшка може бути пошкоджена. Завжди наглядайте за улюбленцем під час гри. Регулярно перевіряйте цілісність іграшки, замінюйте зламані частини, щоб уникнути серйозних травм. Зберігайте у недоступному для дітей місці. Не рекомендується для котів, які кусають із великою силою.

Інструкція до іграшки Petstages Fresh Breath Mint Stick М'ята паличка для здоров'я зубів та ясен кішок

Ефективність для зубів та ясен котів. Плюси та мінуси

Іграшка дуже сподобалася моїй кішці. Вона об неї терлася за рахунок котячої м'яти і кусала її, але ясна річ, що зубний камінь або навіть легкий зубний наліт вона не видалить (але про це виробник і не заявляв). Легкий масаж ясен іграшка напевно і робить, але не більше. Іграшка Petstages Fresh Breath Mint Stick — це більш розважальний варіант для улюбленця на 15-20 хвилин.

Іграшка для кішок Petstages Fresh Breath Mint Stick М'ятна паличка відгуки

Наступною мала бути фотографія як моя кішка грає з іграшкою Petstages Fresh Breath Mint Stick, але я не встигла сфотографувати процес, а коли повернулася, то кішечка сховала іграшку у свою котячу заначку (у багатьох котиків вона є). Через деякий час іграшка знайшлася, але кішка вже не так активно грала з нею. У моєї Сюзани іграшки завжди під настрій.

Підсумок

Потрібно віддати належне виробнику Petstages за хорошу якість іграшки Fresh Breath Mint Stick. Моя кішечка грала з нею дуже активно і кусала її, але іграшка досі абсолютно ціла. Другий момент це назва "Свіже дихання" і нібито вона для ясен та зубів. Тут більше маркетинг, але роль іграшки вона виконує на всі 100%.

Коментарі до запису 1

Додати коментар

  • НастЯ
    Опубліковано: 27 січня2023 в 02:13 | Посилання
    У нас такая!Классная !Мы когда только делали распаковку ещё мяты уже пошёл!Ириску поплющило по полной
    cathealth.com.ua
    Функцию игрушки выполняет идеально для котиков ))

Ваш коментар