Відгуки: Petstages Catnip Tons of Tails іграшка для котів з котячою м'ятою

Іграшка для котів Petstages (Петстейджес) Catnip Tons of Tails «Товсті хвостики» з котячою м'ятою — одна з найулюбленіших іграшок моєї кішки Сюзанни. Я просто не могла не написати на неї огляд. Країна реєстрації бренду: США, країна-виробник іграшок: Китай.

Іграшка для котів Petstages Catnip Tons of Tails Товсті хвостики відгуки

Ціна

1 шт — 155 грн ($5,24)

Чим вона цікава?

  • Тканина іграшки виготовлена з комбінованого матеріалу, який сприяє усуненню зубного нальоту та масажує ясна кішці під час активної гри
  • Котяча м'ята сприяє швидкому приверненню уваги кішки
  • Стрічки іграшки (Товсті хвостики) зацікавлюють кішку і допомагають урізноманітнити її дозвілля, а також забезпечують додатковий догляд за ротовою порожниною.

Розмір

Діаметр — 11.4 см

Висота — 11.8 см

Іграшка для котів Petstages Catnip Tons of Tails Товсті хвостики

Застереження

Виробник попереджає, що необхідно доглядати за котиком під час гри. Регулярно перевіряйте цілісність іграшок, замінюйте зламані частини, щоб уникнути серйозних травм. Зберігайте у недоступному для дітей місці. Не рекомендується для кішок, які кусають із великою силою.

Застереження від виробника Іграшка для котів Petstages Catnip Tons of Tails

Інформація про виробника

Іграшка Petstages Catnip Tons of Tails виготовлена у Китаї. Багато зоомагазинів пишуть на сайтах, що країна виробник США. Якби іграшку виготовляли у США, то її ціна в Україні була від 10 до 15 доларів.

Інформація про виробника іграшок Petstages Catnip Tons of Tails

Плюси і мінуси

Плюси та мінуси іграшки для кішок Petstages Catnip Tons of Tails Товсті хвостики

Пройшло більше року з моменту придбання іграшки і вона досі ціла. Моїй кішечці вона дуже сподобалася (грала кілька годин на день). Якість 10 з 10. Не весь Китай такий поганий (виготовляють все-таки за американською ліцензією). У іграшки немає стороннього аромату, ниток, що стирчать, засохлого клею.

Підсумок

Я не пошкодувала, що купила іграшку Petstages Catnip Tons of Tails своїй дорослій кішці (їй 5 років). Мою мадам дуже важко зацікавити іграшками. Вона грає лише обраними іграшками, тому мені важко їй догодити, але як бачите навіть найвибагливішу кішечку можна зацікавити активними іграми. Щодо гігієни порожнини рота: я не впевнена, що іграшка здатна видаляти зубний наліт, але м'який масаж ясен робить.

Слідкуйте за новими оглядами

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Ваш коментар