КЛУБ 4 ЛАПИ PREMIUM зі смаком лосося для дорослих кішок. Самий бюджетний корм в Україні!

Клуб 4 Лапи (Club 4 Paws)

Виробник сухих та вологих раціонів для котів та собак. Клас корму: преміум, а виробляють його в Україні (компанія Кормотех).

Асортимент сухих раціонів немаленький: більше 10 різних смаків для котів різного віку, потреб і способу життя.

На огляді у мене корм Клуб 4 Лапи зі смаком лосося для дорослих котів. Купувала його не для своєї кішки, а котикам, які потребують допомоги. Корм був придбаний ще в грудні 2019 року.

Клуб 4 Лапы с лососем для взрослых кошек 300 грамм

Ціна

300 грам — 40 грн ($1,47)

14 кг — 1310 грн ($48,17)

Ціна дуже доступна і найнижча, яку я зустрічала на корм класу преміум. Фасування на інші смаки існують такі: 900 грам, 2 кг, 5 кг, 2.4 кг На корм з лососем для дорослих котиків ціна і вага вказані вище.

Склад

Состав сухого корма Клуб 4 Лапы с лососем для взрослых кошек

Перший інгредієнт — борошно з курки 23%, далі — кукурудза, ячмінь, рис, борошно з лосося 4%. Корм з лососем, але логічніше було назвати його з куркою, так як в складі її більше. З плюсів: насіння льону, олія лосося, клітковина бурякова, дріжджі пивні. Мінуси: куряче борошно, кукурудза, ячмінь, рис, кукурудзяна клейковина, борошно з лосося, олія, банан, помідори. Величезна кількість вуглеводів та незрозуміле поєднання овочів та фруктів (гримуча суміш).

Гарантований аналіз: білок 32%, жир 15%, зола 6.5%, клітковина 2.1%, кальцій 1.1%, фосфор 0.9%. Інформації про показники магнію на упаковці немає.

Норми годування

Нормы кормления Клуб 4 Лапы с лососем для взрослых кошек

Котики, яких я пригостила з'їли корм за 1 хвилину. Їм він дуже сподобався на смак.

Термін придатності

Срок годности корма Клуб 4 Лапы с лососем

Був придбаний в 2019 році. Термін зберігання 2 роки і 6 місяців.

Упаковка

Упаковка корма Клуб 4 Лапы с лососем для взрослых кошек

Мене здивувала гарна якість упаковки та наявність замка zip-lock. Іноді в кормах класу холістік немає нормальної застібки, а тут корм за 40 грн і з відмінним замком.

Гранули

Гранулы сухого корма Клуб 4 Лапы с лососем для взрослых кошек

Гранули середнього розміру і мене порадував їх аромат. Смакова привабливість для котів на 5+. Котики їли з великим задоволенням!

Підсумок

За складом корм не дуже хороший. Звичайно ж, я не рекомендую годувати їм своїх котиків на постійній основі. На вулиці я підгодовувала котів цим кормом лише один раз (взимку) і лише через відсутність у найближчому магазині нормального корму. До цього я пригощала їх кормами Оріджен, Акана та іншими кормами з більш-менш нормальним складом. Я знаю, що сухі корми Club 4 Paws мають великий попит у притулків для тварин через свою демократичну ціну і смакову привабливість для котів.

Сухой корм Клуб 4 Лапы с лососем для взрослых кошек

Слідкуйте за новими оглядами

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Ваш коментар