Carpathian Pet Food Inactive | Відгуки. Корм для котів українського виробництва

Carpathian Pet Food (Карпатіан Пет Фуд)

Український бренд сухих кормів для котів та собак преміум класу. Виробляють раціони для домашніх улюбленців в Закарпатській області. Carpathian Pet Food другий за рахунком бренд виробника, а перший — ТМ ПАН КІТ і ПАН ПЕС (сухі та вологі раціони для котів та собак економ класу).

Лінійка сухих раціонів Carpathian Pet Food для котів

 • Carpathian Pet Food Optimal Care — для дорослих котів всіх порід від 1 до 7 років (зі смаком курки і морського окуня)
 • Carpathian Pet Food Inactive — для малоактивних, кастрованих / стерилізованих котів / кішок всіх порід (зі смаком курки, палтуса атлантичного)
 • Carpathian Pet Food Sensitive Digestive System — для котів всіх порід з чутливим травленням (зі смаком курки, морського окуня)
 • Carpathian Pet Food Kittens — для кошенят всіх порід від 1 місяця до 1 року (зі смаком курки та скумбрії)
 • Carpathian Pet Food Adult 7 + — для літніх кішок старше 7 років (зі смаком курки, палтуса атлантичного)
 • Carpathian Pet Food Pregnant — для вагітних і лактуючих кішок всіх порід (зі смаком курки і скумбрії)
 • Carpathian Pet Food Adult Hypoallergenic — гіпоалергенний корм для котів всіх порід та різного віку з харчовою алергією і непереносимістю (зі смаком ягняти та морського окуня)

Лінійка дуже цікава! Найбільше мене зацікавив гіпоалергенний раціон, але в продажу його ще немає.

Фасування упаковок — 1.5 кг (крім Hypoallergenic — виключно 12 кг).

Мій вибір зупинився на сухому раціоні Carpathian Pet Food Inactive для малоактивних кішок.

Сухой корм для кошек Carpathian Pet Food Inactive 1.5 кг

Ціна

1.5 кг — 150 грн ($5,51)

Мабуть, це найнижча ціна за таку величезну упаковку. Вартість за 500 грам — 50 грн ($1,84), 1 кг — 100 грн ($3,67). Шкода, що маленьких упаковок немає в продажу.

Вміст корму Carpathian Pet Food Inactive

Корм для котов Carpathian Pet Food Inactive содержит

М'ясо курки 33%, м'ясо палтуса атлантичного 2.5%. На упаковці зазначено: низький рівень магнію. Також корм містить: Омега-3 і Омега-6 жирні кислоти, таурин і L-карнітин, пребіотик, харчову целюлозу, фрукти, овочі, ягоди, екстракт цикорію і Юкки Шидигери, сушені трави (хвощ польовий, листя вишні, волошка, пирій). Трави вельми цікаві. Я поняття не мала про існування пирію, але знайшла інформацію: Пирій (повзучий) — рослина сімейства злакові. Їх налічують близько сотні видів трав'янистих рослин. Походження: Євразія і північно-західні райони Північної Америки. Підходить для годування травоїдних тварин.

Я таких трав в складах сухих кормів ще не бачила. Дуже здивована.

На моїй упаковці присутня ілюстрація з 6 видів сухих кормів для котів, але забули додати 7-й гіпоалергенний.

Carpathian Pet Food 6 видов сухих рационов для котов

Склад Carpathian Pet Food Inactive

Состав Carpathian Pet Food Inactive

На першому місці в складі дегідратоване м'ясо курки і палтуса. Далі я бачу пшеницю та кукурудзу вищого сорту (я не схвалюю такі інгредієнти в складах, але не нагадую, що корм преміум класу). Найбільше збентежила гемоглобінова мука (перший раз таке чую). У складі не вказано джерело даного борошна. Також до мінусів віднесу: пшеничні висівки і кукурудзяну макуху. До плюсів віднесу: буряковий жом, пивні дріжджі (покращують моторику кишечника, апетит, стимулюють обмінні процеси), гідролізат з панцира ракоподібних (джерело цінного для суглобів глюкозаміну), гідролізат з хряща (джерело хондроїтину), корисні овочі, фрукти, трави (джерело клітковини, стимулюють перистальтику кишечника). Найбільший плюс — корм не містить консервантів та барвників!

Гарантований аналіз: білок 38%, жир 13%, клітковина 2.74%, зола 4% (дуже хороший показник), кальцій 2.26%, фосфор 1.36% (високий показник), магній 0.18% (для кастрованих і стерилізованих котиків хотілося б бачити показники від 0.08% до 0.04%). Є зауваження як вказана сіль в складі (хлорид натрію). На упаковці написано: натрій 0.59%, а потім хлор 0.12%. Покупці можуть невірно трактувати слово хлор. Краще вказати сіль або словосполучення хлорид натрію. Так буде більш зрозуміло для людей.

Норми годування Carpathian Pet Food Inactive

Нормы кормления Carpathian Pet Food Inactive

Моя кішка з'їдала 50 грам в день (без переїдань).

Термін придатності

Срок годности корма Carpathian Pet Food Inactive

Термін придатності 12 місяців з дати виготовлення (вказана на упаковці).

Дата изговления сухого корма Carpathian Pet Food Inactive

Упаковка

Упаковка Carpathian Pet Food Inactive

Упаковка зручна (герметична застібка-липучка).

Гранули сухого корму Carpathian Pet Food Inactive

Гранулы сухого корма Carpathian Pet Food Inactive

Гранули середнього розміру. На офіційному сайті виробника вказано точний розмір гранул. Аромат ненав'язливий (більш м'ясний). Моя вибаглива кішка їла його без особливого ентузіазму. У складі немає підсилювачів смаку та ароматизаторів, тому смакова привабливість для вибагливих котів слабка. Кішка пила мало водички на цьому кормі. Він прісний для неї. Я спробувала одну гранулу і переконалася в тому, що корм недостатньо солоний (хоча в складі є сіль). Алергію корм не спровокував.

Підсумок

Важко ставити погану або хорошу оцінку новому виробнику. Зазначу, що корм все таки преміум класу і склад без смакоароматичних добавок. Виробнику є над чим працювати. У лінійці бренду Carpathian Pet Food однозначно не вистачає раціону для вибагливих котиків.

Слідкуйте за новими оглядами instagram.com/cathealth.com.ua

Коментарі до запису 1

Додати коментар

 • Ольга
  Опубліковано: 5 липня2023 в 18:01 | Посилання
  Carpathian Pet Foo корм для котов . это настоящая отрава , которая продается под названием премиум . Хвалебные отзывы явно про плачены . После 2 месяцев кормления этой хренью , у меня умер кот , у остальных жуткая аллергия : понос , текут глазки , выпадает шерсть . Дети похудели . Никому не советую эту отраву .
  cathealth.com.ua
  Не соглашусь насчёт проплаченных отзывов. Лично я всегда изучаю разные источники, а первое что делаю – изучаю состав самостоятельно. Сочувствую вашей потере. К сожалению, не всем котикам можно давать сухие корма в качестве основного рациона и это касается не только бренда Карпатиан.

Ваш коментар