Відгуки: 1st Choice Cat Adult Urinary Health. Спірний склад, проблеми з поставками, побічна реакція на корм

1st Choice — канадський виробник сухих кормів супер-преміум класу для котів та собак. Виробником виступає компанія PLB International Inc., яка володіє брендами: Pronature Holistic, 1st Choice, Pronature Original, Pronature Life.

Лінійка сухих кормів для котів 1st Choice

  • 1st Choice Cat Adult Weight Control (Light) — сухий корм для дорослих кастрованих / стерилізованих котів, схильних до набору зайвої ваги (зі смаком курки)
  • 1st Choice Cat Adult Finicky — сухий корм для дорослих активних / вибагливих котів (зі смаком курки)
  • 1st Choice Cat Adult Urinary Health – сухий корм для дорослих котів, які схильні до сечокам'яної хвороби (зі смаком курки)
  • 1st Choice Cat Adult Hypoallergenic Duck — сухий корм для дорослих котів, схильних до алергічних реакцій (зі смаком батату та качки)
  • 1st Choice Senior Cat — сухий корм для котів старше 10 років (зі смаком курки)
  • 1st Choice Sterilized Cat — сухий корм для дорослих кастрованих / стерилізованих котів (зі смаком курки)
  • 1st Choice Cat Adult Healthy Skin & Coat — сухий корм для дорослих котів з проблемами шкіри та шерсті (зі смаком лосося і оселедця менхеден)
  • 1st Choice Kitten — сухий корм для кошенят, а також вагітних і годуючих кішок (зі смаком курки)
  • 1st Choice Cat Adult Indoor Vitality Short Hair — сухий корм для короткошерстих котів, що живуть приміщенні (зі смаком курки)

Асортимент кормів мене не вразив, так як 95% це корми на основі курячого м'яса. Не всім кішкам підходять корми з куркою (сильний алерген для тварин). Тим не менш, я зупинила свій вибір на сухому кормі 1st Choice Cat Adult Urinary Health для дорослих котів, які схильні до сечокам'яної хвороби.

1st Choice Cat Adult Urinary

Ціна

340 грам — 151 грн ($5,46)

1.8 кг — 628 грн ($22,69)

5.44 кг — 1733 грн ($62,62)

Ціна не найвища, але хочу торкнутися теми поставок кормів Фест Чойс на територію України. З наявністю корму в зоомагазинах біда: половини кормів немає в наявності вже давно, а ті 5%, які є у продажу це упаковки 340 грам і 5,44 кг. Маленькі упаковки купувати не особливо вигідно (ціна за кілограм висока), а ціна на великі упаковки 5,44 кг стартує від 1500 грн. Я помітила цю неприємну тенденцію з поставками кормів для собак та котів від компанії PLB International Inc. З наявністю кормів бренду Pronature Holistic ситуація ще гірша. Для власників котів і собак простіше підібрати корм іншого виробника, якій буде більш стабільний в плані наявності, ніж чекати коли з'явиться той самий канадський корм в зоомагазині.

1st Choice Cat Adult Urinary 340 грамм

Склад

Состав 1st Choice Cat Adult Urinary

Склад мені не сподобався. Дешевий наповнювач: курка і борошно з курки (це пір'я, курячі голови, кістки, шкіра) — користі для організму кішки від курячої борошна не буде. Рис, кукурудзяна мука, картопляний білок — важкі вуглеводи для котів. У складі присутній хлорид калію (E508) — калієва сіль соляної кислоти (виступає загусником). Начебто він і не такий страшний в харчовій промисловості, але після хлориду калію (E508) у складі ми спостерігаємо СІЛЬ (хлорид натрію). Я категорично не підтримую сіль у складі сухих кормів. Вона шкідлива для котів та собак з проблемами нирок і сечовидільної системи, а на хвилиночку корм у нас з позначкою Urinary Health. З корисних інгредієнтів у складі: лляне насіння — містить три види цінних поліненасичених жирних кислот Омега-3, Омега-6 і Омега-9. Для здоров'я тварин насіння льону в складі сухих кормів надає позитивний вплив для травної системи. Сушена журавлина — підкислює сечу і профілактує при сечокам'яній хворобі. Правда журавлини в кормі всього 0.01% і про її сприятливий вплив на організм можна буде судити через місяць.

Технологічні добавки корму: бісульфат натрію 2,5 мг. (він же сульфат натрію E514 — регулятор кислотності). Я звичайно не технолог, але харчових добавок у складі корму чимало.

За гарантованим аналізу: білок 30%, жир, 16% — показники не найкращі для котів, які схильні до сечокам'яної хвороби. Кальцій 0.8%, фосфор 0.7%, магній 0,07%. Показники непогані для корму з позначкою (для кастрованих і стерилізованих котів), але для корму Urinary магній повинен бути хоча б 0,05 - 0,04%.

На упаковці виробник вказав позначку Urinary Health...

1st Choice Cat Adult Urinary Health

Норми годівлі

Нормы кормления 1st Choice Cat Adult Urinary

Своїй кішці я давала 60 грам в день і більше вона не просила. На упаковці зазначено, що 60 грамів корму повинно вистачити на 6 днів. Кішці рівно на 6 днів і вистачило.

Нормы кормления 1st Choice Cat Adult Urinary Health

Термін придатності

Срок годности корма 1st Choice Cat Adult Urinary

Корм був куплений в листопаді 2019 року. Термін придатності 14 місяців з дати виробництва.

Упаковка

Упаковка 1st Choice Cat Adult Urinary

Упаковка 340 грам зручна з якісною zip-lock застібкою. З 2019 року виробник не змінював склад і дизайн упаковки.

Гранули

Гранулы сухого корма 1st Choice Cat Adult Urinary Health

Гранули світлі (м'яса мало) з яскраво вираженим кислим ароматом. Мені не дуже сподобався запах, але кішка корм не відмовилася їсти. За 6 днів у кішки була блювота кормом один раз і швидше за все через сіль та інші домішки у складі. З туалетом також була проблема — закреп (вплинув на це рис, кукурудзяна мука, картопляний білок). На моє здивування, алергію корм не викликав. Воду кішка пила погано після корму.

Підсумок

Мені не імпонує цей корм і купувати його більше не стану. Корм спровокував у кішки блювання і запор, а для мене це неприємний дзвіночок. Та сама «канадська якість» не виправдала моїх сподівань. Я прекрасно розумію, що є попит на бренд 1st Choice і не всіх котів від нього нудить, але прошу вас уважно вивчати склади і харчові добавки. Також проблема з наявністю корму в Україні досі актуальна. Для своєї кішки я знайшла більше мінусів, ніж плюсів. Потрібний нам ефект захисту сечовидільної системи ми не отримали. Моя Сюзанна алергік з самого дитинства і бувають періоди загострення алергічних реакцій. Якісний корм Urinary з хорошим складом (навіть лікувальний), який не спровокує алергію ми так і не знайшли. Практично у всіх кормах виробники використовують м'ясо курки, кукурудзу, пшеницю. Для моєї кішечки корми з такими складами не варіант. В цілях профілактики для сечовидільної системи я купую кішці один раз в 3 місяці суспензію ЗооХелс Уролік. Суспензія не викликає алергічних реакцій (вона абсолютно безпечна) і кішечка дуже багато п'є води після неї. Так і проводимо профілактику.

Слідкуйте за новими оглядами https://instagram.com/cathealth.com.ua

Ваш коментар